Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,635 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,028 μηνύματα σε 78,267 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 385 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Αναδρομή στους Ολυμπιακούς Αγώνες

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 757 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 12:37, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
Εγώ βλέπω γεμάτα στάδια...

Seriously,εδώ οι ίδιοι οι Βρετανοί παραδέχονταν τη σχετικά μικρή προσελευση θεατών στους αγώνες τους(τουλάχιστον τις πρώτες μέρες) και κλαίγονταν για τις άδειες θεσούλες και εσύ φόκο λες το αντίθετο;

Και επιτέλους πια ας σταματήσει η σύγκριση μεταξύ τελετών έναρξης Αθήνας-Λονδίνου.Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης.
Ειδικά απο τη στιγμή που παραβίασαν το πρωτόκολλο με τη φλόγα. Ναι για το οτι έγινε το προσωρινό '' σβήσιμο'' του βωμού μεταφορά της φλόγας.Πέρα απο πολλά,οι Έλληνες θυμήθηκαν τουλάχιστον και όλους τους προηγούμενους Ολυμπιακούς αγώνες(εκεί που έτρεχε ο Σαμπάνης ναι,ναι, και σαν να σκόνταφτε όταν παραλείπονταν Ο.Α. λόγω α' και β' Παγκοσμίων Πολέμων....)

Μια φορά ως Έλληνες να μην τσακωθούμε σε κάποιο θέμα ,παίδες.
2
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 12:46, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Seriously,εδώ οι ίδιοι οι Βρετανοί παραδέχονταν τη σχετικά μικρή προσελευση θεατών στους αγώνες τους(τουλάχιστον τις πρώτες μέρες) και κλαίγονταν για τις άδειες θεσούλες και εσύ φόκο λες το αντίθετο;
Ενώ εμείς θες να μας πεις,δεν είχαμε άδεια στάδια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 08-08-12 στις 23:15. Αιτία: split
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε: στις 12:49, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Ενώ εμείς θες να μας πεις,δεν είχαμε άδεια στάδια

και ήθελα να το διευκρινήσω αλλά λέω άστο.Και να που θα χρειαστεί να απολογηθώ.
Και βέβαια είχαμε,ειδικά στους προκριματικούς αγώνες.Ακόμα θυμάμαι τις άδειες θέσεις στους αγώνες της ενόργανης και ακροβατικής γυμναστικής.Και το χειρότερο.Μας έλεγαν οτι τα εισιτήρια των 10 γιουρο είχαν εξαντληθεί,και εμείς βλέπαμε απο την τηλεόραση άδειες τις πάνω-πάνω θέσεις.Ε είναι ή δεν είναι μετά παπάρες;;; χαχαχα
Παράθεση

fockos

Πτυχιούχος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,998 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:10, 07-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
Oι ηλίθιοι οι δημοσιογράφοι μας το λένε αυτό!!! τα γήπεδα στα σημαντικα μαθήματα είναι γεμάτα.
1
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia έγραψε: στις 13:32, 07-08-12:

Oι ηλίθιοι οι δημοσιογράφοι μας το λένε αυτό!!! τα γήπεδα στα σημαντικα μαθήματα είναι γεμάτα.
όχι μαν , είδα ένα ρεπορτάζ πριν μέρες,όπου μιλούσαν πολίτες του Λονδίνου.
Αν εννοείς σημαντικά αθλήματα τον στίβο,ε και στην Αθήνα ήταν γεμάτο το στάδιο,και στο Πεκίνο,και στο Σύδνευ ...και στην Ατλάντα....παντού
1
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,481 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 12:14, 08-08-12:

Εγώ βλέπω γεμάτα στάδια, ωραίες παρουσίες, καλή τηλεοπτική κάλυψη και σαφώς καλύτερους αγώνες από τους δικούς μας
Οι δικοί μας ήταν πολύ ανώτεροι, έγιναν αγώνες σε αρχαία στάδια και αυτό το κλίμα με το στέφανο στους νικητές, οι άνθρωποι έζησαν όσο μπορούσαν μια δική τους πραγματική Ολυμπιάδα.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια