Γενικό -  Διαχωρισμός μαθητών μέσα στη τάξη!

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! λοιπον ακουστε το προβλημα μου, στο σχολειο μου εχουμε εναν καθηγητη(μαθηματικο) ο οποιος ξεχωριζει τα παιδια αναλογα με το ποσο ειχαν βγαλει περσι μεσο ορο στην γ' γυμνασιου!!!! Αυτο προσωπικα με ενοχλησε γιατι οσο και να προσπαθω και να συμμετεχω αυτος με αξιολογει με τα περσινα και οχι μονο, αλλα και ασχολειται μονο με αυτους που ειχαν βγαλει 19 και 20 !!! ετσι αποφασισα να παω να του μιλησω, του εξηγησα πως ειχε το θεμα και η αντιδραση του ηταν οτι αρχισε να γελαει ετσι και εγω εκνευριστηκα και σηκωθηκα και εφυγα!!!!! Δεν ξερω τι να κανω πια εχω απογοητευτει....μπορει καποιος να με βοηθησει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Θα μπορουσατε να συννενοηθειτε ολα τα παιδια της ταξης να πατε να τους μιλησετε...
Τους υπολοιπους δεν τους ενοχλει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!! λοιπον ακουστε το προβλημα μου, στο σχολειο μου εχουμε εναν καθηγητη(μαθηματικο) ο οποιος ξεχωριζει τα παιδια αναλογα με το ποσο ειχαν βγαλει περσι μεσο ορο στην γ' γυμνασιου!!!! Αυτο προσωπικα με ενοχλησε γιατι οσο και να προσπαθω και να συμμετεχω αυτος με αξιολογει με τα περσινα και οχι μονο, αλλα και ασχολειται μονο με αυτους που ειχαν βγαλει 19 και 20 !!! ετσι αποφασισα να παω να του μιλησω, του εξηγησα πως ειχε το θεμα και η αντιδραση του ηταν οτι αρχισε να γελαει ετσι και εγω εκνευριστηκα και σηκωθηκα και εφυγα!!!!! Δεν ξερω τι να κανω πια εχω απογοητευτει....μπορει καποιος να με βοηθησει???

Πίστεψέ με κι εγώ σε παρόμοια κατάσταση βρίσκομαι..Μόνο που δεν διακρίνει παιδιά με βάση τον περσινό βαθμό,αλλά με το αν είναι αγόρια ή κορίτσια!Συνέχεια χαζογελάει και επαινεί και βοηθάει τα κορίτσια και εμάς τα αγόρια μας έχει χ#@μένους :mad:

Στην περίπτωσή σου,το γέλιο του δεν μπορώ να το εξηγήσω.Ίσως να ξέρει ότι έχεις δίκιο και απλά να το έπαιξε χαλαρός γιατί δεν είχε κάτι να πει είτε δεν σε πήρε πολύ στα σοβαρά και θεώρησε ότι παρατηρήσεις από παιδιά δεν περνάνε(ναι,δυστυχώς υπάρχουν και αυτοί οι καθηγητές :whistle:..).Γνώμη μου είναι κάποια μέρα που θα μπει για μάθημα,πριν ξεκινήσει να κάνει ο,τιδήποτε,να του πείτε ότι υπάρχει ένα θέμα μαζί του.Αλλά σε αυτό χρειάζεται η συγκατάθεση και των ''διακρινόμενων'',διότι αν οι μαθητές που είχαν πέρυσι καλό βαθμό δεν πουν τίποτα τότε είναι που θα σας βάλει ακόμα περισσότερο στην μπούκα.Διαφορετικά μπορείς να του απευθυνθείς προσωπικά με κάποιο γονέα σου ώστε να μην σε ειρωνευτεί/αποφύγει να απαντήσει/αδιαφορήσει και να λυθεί το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Οι μαθητές δε μπορούνε να κάνουν τίποτα. Οι καθηγητές δεν ελέγχονται από κανέναν και κάνουν ότι θέλουν (είχα μία παρόμοια εμπειρία με βιολόγο). Δεν μπορείτε να κάνετε τίποτα. Ο καθηγητής όμως κατά κάποιον τρόπο έχει και δίκιο (αν βάλει κακό βαθμό σε έναν άριστο μαθητή η μάνα του θα τον βρίσει και ο μαθητής να κλαψουρίζει) βάζει καλό βαθμό να ησυχάσει το άτομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Οι μαθητές δε μπορούνε να κάνουν τίποτα.

Διεύθυνση Β'βάθμιας εκπαίδευσης σου λέει τίποτα σαν έννοια?:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Διεύθυνση Β'βάθμιας εκπαίδευσης σου λέει τίποτα σαν έννοια?:look:

Τι υπάρχει τέτοιο πράγμα; Μώρε τι σκέφτοναι για να δημιουργήσουν παραπάνω δημοσίους υπαλλήλους.

Κάτσε να τα πεις στην δευτεροβάθμια ότι ένας καθηγητής κάνει διακρίσεις στους βαθμούς σύμφωνα με την επίδοση των μαθητών την προηγούμενη χρονιά και θα σε πάρουν με τις καρέκλες.
Ο νόμος καλύπτει τον καθηγητή αφού υπάρχει και ο προφορικός βαθμός που μπαίνει με την βούληση του καθηγητή. Και δικαστήρια να τον πάτε ο καθηγητής θα βγει αθώος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Υπάρχει και παραυπάρχει :|
Σε παίρνουν με καρέκλες? Πας στα ανωτερα.Στην κοινωνία μας έχουμε και δικαιώματα.Αν εσύ δεν ξες να τα διεκδικείς δεν σου φταίει και κανείς.:|
Δεν γίνεται να γραφεις εικοσάρια και να σου βάζουν 15 και δεν υπαρχει νομος που να αθωωνει σε αυτην την περιπτωση :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Υπάρχει και παραυπάρχει :|
Σε παίρνουν με καρέκλες? Πας στα ανωτερα.Στην κοινωνία μας έχουμε και δικαιώματα.Αν εσύ δεν ξες να τα διεκδικείς δεν σου φταίει και κανείς.:|
Δεν γίνεται να γραφεις εικοσάρια και να σου βάζουν 15 και δεν υπαρχει νομος που να αθωωνει σε αυτην την περιπτωση :|
Μάλλον το αντίθετο συμβαίνει. Οι ανήλικοι δεν είναι υπεύθυνοι για τον εαυτό τους αλλά οι γονείς τους άρα αν θέλουν να διεκδικήσουν κάτι πρέπει να το κάνουν μέσω των γονιών τους


Αν ο καθηγητής νευριάσει μπορεί να βάλει νόμιμα δύσκολα διαγωνίσματα που δε τα απαντάει ούτε το μεγαλύτερο φυτό. Επίσης έχει δικαίωμα νόμιμα να βάζει κάθε μέρα τεστάκια.

Αν γράφεις 20ρια δεν υπάρχει περίπτωση καθηγητης να βάλει 15 το αντίθετο όμως συμβαίνει συχνά. Όμως και 15 να βάλει ο καθηγητής είναι 100% νομιμος.

Ποτέ στην Ελλάδα δεν βρέθηκε σε διαθεσιμότητα καθηγητής για αυτόν λόγο
τυχαίο δε νομίζω :)

Ο νόμος επιτρέπει στον καθηγητή να βάζει βαθμούς σύμφωνα με την κρίση του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Υπάρχει και παραυπάρχει :|
Σε παίρνουν με καρέκλες? Πας στα ανωτερα.Στην κοινωνία μας έχουμε και δικαιώματα.Αν εσύ δεν ξες να τα διεκδικείς δεν σου φταίει και κανείς.:|
Δεν γίνεται να γραφεις εικοσάρια και να σου βάζουν 15 και δεν υπαρχει νομος που να αθωωνει σε αυτην την περιπτωση :|

νομιζω πως ειναι ειρωνικα αυτα που λεει..
Ε λοιπον αν τους ενοχλει τοσο πολυ και δεν αλλαζει αυτος ο καθηγητης τοτε ας στειλουν μια επιστολη ...ισως και να στειλουν κανα επιθεωρητη:rofl::rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Συνεννοηθειτε σαν ταξη και μιληστε του στα σοβαρα, δεν ειστε ανωριμα. Αν σας εξηγησει γιατι το κανει, τοτε σκεφτειτε τα κινητρα του, ισως και να τον δικαιολογουν (αν και δε νομιζω). Αν δεν σας ικανοποιει η εξηγηση του, δηλωστε του οτι δεν συμφωνειτε καθολου με τον τροπο που κανει μαθημα. Το πιο πιθανο ειναι να σας γραψει, αλλα δοκιμαστε το, πριν αρχισετε να μπλεκετε αλλα "οργανα". Δε χρειαζεται να φωναζετε γονεις και να επικαλειστε νομους κατ' ευθειαν. Για αρχη ο διαλογος αρκει. Δειξτε του οτι δεν ειστε τιποτα αβουλα παιδακια που τα κανουν ο,τι θελουν. Τι θα κανει; Θα σας αφησει ολους στην ταξη; Χαμος θα γινει μετα...

Ανωριμα δεν ειστε, ολοι μαζι κατι θα καταφερετε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Κομπλεξικός.
Όλοι μου οι μαθηματικοί έτσι ήταν, γι΄αυτό κι εγώ δεν έμαθα μαθηματικά ποτέ. Στην ίδια τάξη με εσένα μάλιστα γνώρισα τον πιο ηλίθιο μαθηματικό που παίζει να υπάρχει. Μόνιμή του ασχολία ήταν ο γιος μια συναδέλφου του, επειδή τον γνώριζε κι έλεγε σε όλους πώς θέλουν να πάνε θετική και τεχνολογική τόσο άχρηστοι που είναι.

Εμένα επειδή δε με ενδιέφερε, έφευγα από ένα σημείο και μετά από το μάθημά του ή έπαιρνα sudoku κι έλυνα, για να περάσει η ώρα. Στις εξετάσεις φυσικά έγραψα κάτω από τη βάση, αλλά οι βαθμοί ήταν το μόνο που δε με απασχολούσε. Δε συνιστώ να κάνεις το ίδιο, είναι κρίμα. Δε νομίζω ότι με τα λόγια θα ιδρώσει το αυτί του, αλλά μπορείτε να κάνετε μια προσπάθεια.

Συνεννοηθείτε όλοι οι μαθητές και στείλτε το πενταμελές σας να του μιλήσει. Αν του φανεί και πάλι τόσο αστείο, απευθυνθείτε στο σύλλογο γονέων κ.ο.κ. Κάποια στιγμή θα βάλει μυαλό, δε μπορεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
:P Eμένα ποτέ δε με ενδιέφεραν οι βαθμοί (μόνο στις πανελλαδικές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
πες στους γονεις σου πως εχει η κατασταση και στειλ τους για ενημερωση.....σιγουρα αν τους τα εχεις πει ολα απο πριν θα μπορουν να σε υποστηριξουν μπροστα του και σιγουρα η γνωμη τους θα μετρησει μιας και υποθετω γονιος και καθηγητης θα ειναι συνομιλικοι...ξερω,δεν ειναι καλο να κρυβομαστε πισω απ τις ποδιες των γονιων μας αλλα....μου φαινεται πως ειναι μονοδρομος η κατασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
ειχα στειλει την μητερα μου για ενημερωση και με χαρακτηρισε αδιαφορη, ανυπαρκτη και οτι δεν ασχολουμαι καθολου με το μαθημα(κατι το οποιο δεν ισχυει γιατι τα μαθηματικα τα θεωρω το κυριοτερο μαθημα) ετσι η μητερα μου ηρθε και μου μιλησεκαι μου ειπε ολα αυτα. ετσι πηγα και του μιλησα και οπως ειδες παραπανω δεν εγινε απολυτως τιποτα.....:(

Διεύθυνση Β'βάθμιας εκπαίδευσης σου λέει τίποτα σαν έννοια?:look:


και τα περσινα παιδια που ειχαν το ιδιο προβλημα προσπαθησαν να απευθυνθουν στην Διεύθυνση Β'βάθμιας εκπαίδευσης και δεν καταφεραν απολυτως τιποτα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
@eumorfia:
Άφησε τους υπόλοιπους. Εσύ συμμετέχεις στο μάθημα; Του δείχνεις ότι ενδιαφέρεσαι να μάθεις; Ζητάς να σηκωθείς στον πίνακα για να λύσεις ασκήσεις;
Πόσο έγραψες στις τελικές εξετάσεις στο γυμνάσιο στα μαθηματικά, τι βαθμό πήρες ως γενικό στα μαθηματικά και τι βαθμό πήρες στο διαγώνισμα φέτος;
Μπορεί ο καθηγητής να κάνει λανθασμένα μία εξ' αρχής διάκριση-πρόβλεψη, αλλά ας δούμε και το κατά πόσον τελικά πέφτει έξω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
@eumorfia:
Άφησε τους υπόλοιπους. Εσύ συμμετέχεις στο μάθημα; Του δείχνεις ότι ενδιαφέρεσαι να μάθεις; Ζητάς να σηκωθείς στον πίνακα για να λύσεις ασκήσεις;
Πόσο έγραψες στις τελικές εξετάσεις στο γυμνάσιο στα μαθηματικά, τι βαθμό πήρες ως γενικό στα μαθηματικά και τι βαθμό πήρες στο διαγώνισμα φέτος;
Μπορεί ο καθηγητής να κάνει λανθασμένα μία εξ' αρχής διάκριση-πρόβλεψη, αλλά ας δούμε και το κατά πόσον τελικά πέφτει έξω...

συμετεχω παντα για να αλλαξω την εικονα που εχει σχηματισει για το ατομο μου...δυστηχως ομως ειναι της αποψης οτι οτι τα παιδια πρεπει να εξεταζονται μονο γραπτα και ετσι ωαζει μονο τεστ και δενσηκωνει στον πινακα!!! περσι ειχα γραψει 18 στις εξετασεις και ειχα γενικο στα μαθηματικα 17.... διαγωνισμα τετραμηνου γραφουμε την δευτερα και ελπιζω να βαλω τα δυνατα μου να γραψω καλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
συμετεχω παντα για να αλλαξω την εικονα που εχει σχηματισει για το ατομο μου...δυστηχως ομως ειναι της αποψης οτι οτι τα παιδια πρεπει να εξεταζονται μονο γραπτα και ετσι ωαζει μονο τεστ και δενσηκωνει στον πινακα!!! περσι ειχα γραψει 18 στις εξετασεις και ειχα γενικο στα μαθηματικα 17.... διαγωνισμα τετραμηνου γραφουμε την δευτερα και ελπιζω να βαλω τα δυνατα μου να γραψω καλα!!!!
Υπάρχει μία αντίφαση σε αυτό που λες τώρα.
Πώς είναι δυνατόν να μη σε θεωρεί καλή μαθήτρια αφού κρίνει από τα περυσινά και εσύ πέρυσι είχες καλούς βαθμούς;
Περίεργα πράγματα.
Όπως και να έχει, βάλε τα δυνατά σου στο διαγώνισμα.

ΥΓ: Φυσικά είναι λάθος να βαθμολογείται ένας μαθητής μόνο από τα γραπτά. Πρέπει να λαμβάνεται υπόψη και η προσπάθειά του. Όμως, η επίδοσή του φαίνεται πράγματα μόνο από το γραπτό. Αν το σκεφτείς κιόλας περίπου έτσι είναι και στις πανελλαδικές, με τα προφορικά να επηρεάζουν ελάχιστα, αλλά και στο πανεπιστήμιο. Και εκεί είναι σωστό, γιατί δεν είναι δυνατόν να αξιολογείς θετικά την προσπάθεια, όταν αυτή δεν αποδίδει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σίγουρα είναι έτσι τα πράγματα,ή μήπως εσύ είσαι προκατειλλημένη απέναντί του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eumorfia95

Νεοφερμένος

Η eumorfia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Υπάρχει μία αντίφαση σε αυτό που λες τώρα.
Πώς είναι δυνατόν να μη σε θεωρεί καλή μαθήτρια αφού κρίνει από τα περυσινά και εσύ πέρυσι είχες καλούς βαθμούς;
Περίεργα πράγματα.
Όπως και να έχει, βάλε τα δυνατά σου στο διαγώνισμα.

ΥΓ: Φυσικά είναι λάθος να βαθμολογείται ένας μαθητής μόνο από τα γραπτά. Πρέπει να λαμβάνεται υπόψη και η προσπάθειά του. Όμως, η επίδοσή του φαίνεται πράγματα μόνο από το γραπτό. Αν το σκεφτείς κιόλας περίπου έτσι είναι και στις πανελλαδικές, με τα προφορικά να επηρεάζουν ελάχιστα, αλλά και στο πανεπιστήμιο. Και εκεί είναι σωστό, γιατί δεν είναι δυνατόν να αξιολογείς θετικά την προσπάθεια, όταν αυτή δεν αποδίδει.


κοιτα για αυτον καλοι βαθμοι ειναι το 19 και το 20 καταλαβες τι συμβαινει??

Σίγουρα είναι έτσι τα πράγματα,ή μήπως εσύ είσαι προκατειλλημένη απέναντί του?


κοιτα ισως και να ειμαι γιατι εχουν ακουστει πολλα απο πολλους αλλους μαθητες αλλα στην αρχη δεν εδωσα πολλη σημασια σε αυτα που λεγανε αλλα τωρα συνηδητοποιω οτι αυτα που ελεγαν ειναι αληθεια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top