Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Πφφ.....εγώ πάντως έχω πολύ άγχος...βασικά πιστεύω ότι είναι αγωνία...Οπως και να 'χει καλή επιτυχία σε όλους παίδες...μηπώς ξέρει κανείς πότε αρχίζουν οι Πανελλήνιες; 11;14;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
μηπώς ξέρει κανείς πότε αρχίζουν οι Πανελλήνιες; 11;14;

Κάτσε βρε πασά μου ακόμη δεν ξεκίνησε η χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
χεχε καλα :))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Καλή επιτυχία σε όλους και υπομονή! :D
Δεν είναι τίποτα οι πανελλήνιες, δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεστε υπερβολικά. Με σωστό διάβασμα όλα θα πάνε μια χαρά!
Και του χρόνου στην πρώτη σας επιλογή! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Toυ χρονου τετοιο καιρο ελπιζω να βλεπουμε τα πρωτα μας πόστ σε αυτο το τόπικ,επιτυχόντες πλέον,και να γελάμε για τον μυθο των πανελληνιων!::D
Παντως αν συνεχισει τις εκπληξεις η Αννουλα,μάλλον κατα της 10 Μάη βλεπω να γραφουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.

Αλεξ-Μικε

Νεοφερμένος

Ο Αλεξ-Μικε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εχω μια ερωτηση?στησ βασεισ πωσ λεγεται ο προγρματισμος?:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^MaRiA7^

Νεοφερμένος

Η ^MaRiA7^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Καλη μας επιτυχιαααα!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Αύριο ξεκινάω φροντιστήριο και θα αρχίσω να διαβάζω σε ρυθμούς Γ' λυκείου... Όχι για μένα, για τη φουκαριάρα τη μάνα μου.. :P
9 μήνες, ε;; :D
Φέτος ήταν η μόνη χρονιά που το καλοκαίρι πέρασε νερό και δεν κατάλαβα τίποτα, αλλά είναι και η πρώτη φορά που δεν στεναχωριέμαι.. Weird, huh?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Εγώ μαθήματα ξεκινάω από εβδομάδα. Άντε, καλή μας επιτυχία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ίσως να είναι και καλύτερα που ανοίγουν τα σχολεία, να δούμε και κανέναν άνθρωπο.
Πανελλήνιες. Τώρα σκέφτομαι κάτι αισιόδοξο να πω. Κάτι που θα σας ξε-αγχωσει. Α, το βρήκα! Καλό παλούκωμα!
Μάνααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Σαν χτες ήταν που εγώ ήμουν 6η δημοτικού και τα αδέρφια μου είχαν τελειώσει το σχολείο :P My turn nowwwwwwwwww !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Πω, πω!!! Ήρθε και η χρονιά μας.. Απίστευτο.. Εγώ 2 Αυγούστου ξεκίνησα το φροντιστήριο..Άντε καλό κουράγιο σε όλους..!! ........................Και το καλοκαίρι του 2012 ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΟΥΜΕΕΕΕ!!!

:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω προσωπικα δεν καταλαβα καν ποτε πηγα πρωτη Λυκειου και πως φετος τελειωνω.Φετος ειναι η χρονια μας guys!:clapup:
Ας τα δωσουμε όλα για πετυχουμε τους στοχους μας και να δικαιουμαστε μια θεση στο ονειρο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

staceyll

Νεοφερμένος

Η staceyll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Παιδιά Καλη επιτυχία σε όλους μας..!!! Εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι και να περάσουμε εκεί που στοχεύουμε.!!
Καλή Δύναμη σε όλους και υπομονή...! Μπορεί να περάσουμε πολλά(πίεση,άγχος,κούραση) αλλά σκεφτείται οτι τα καλύτερα έρχονται..!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OLSon-X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο OLSon-X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αριστομένης (Μεσσηνία). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
εχω μια ερωτηση?στησ βασεισ πωσ λεγεται ο προγρματισμος?
AEΠΠ (Ανάπτυξη εφαρμογών σε προγραμματιστικό περιβαλλον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Να το κ το επισημο θρεντ... απο περυσι εβλεπα ''πανελληνιες 2011'' κ ελεγα σε λιγουσ μηνες θα ανηκω στο ''πανελληνιες 2012''.
Να πω οτι λυπαμαι... μπααααα...... χαιρομαι:)ειναι η χρονια μας φετος παιδια του '94!!!
σπαστε τα λοιπον!!!(παρεα με το βιβλιο)!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Ελπίζω να μη βγει αυτό που λένε για τη γενιά του '94. :P:P

Και να μη στηθούμε στα 4.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Προς τους τεχνολογικους:
ΑΟΔΕ ξεκινησατε να διαβαζετε;:P
Αν ναι το χετε ηδη μετανιωσει,άν οχι,πιαστε το στα χερια σας και θα κοψετε φλεβες.:hehe:

Ψαξτε βρειτε βιβλια γιατι θα την βγαλουμε με φωτοτυπιες και σιντι φετος.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Οι καλοί να εύχονται να βάλουνε παλούκια θέματα, αποδείχθηκε και φέτος ότι οι προετοιμασμένοι γράψανε και φύγανε με τα τσαρούχια στις σχολές τους με τις φετινές βάσεις.

Καλή επιτυχία σ' όλα τα παιδιά και να ξέρετε ότι αυτός ο χρόνος δε θα περάσει γρήγορα, θα πέρασει αστραπιαία. Εγώ χθες πήγα στο φροντιστήριο να χαιρετήσω τους καθηγητές και μου φάνηκε ότι δεν έχει περάσει μέρα από τότε που πήγα να κάνω το 1ο μάθημα σαν Γ λυκείου πλέον.
Be cool.

Η γ λυκείου είναι ένας βιασμός που αν δεν μπορείς να τον αποφύγεις τουλάχιστον ας τον απολαύσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top