Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,076 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,094 μηνύματα σε 79,117 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 223 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες και σχέση

Demlogic

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε: στις 16:04, 28-10-12:

Εξαρταται σε ποια σχολη θες να περασεις..
αν εχεις σκοπο να περασεις σε χαμηλοβαθμες σχολες με μορια λιγοτερα απο 17000 τοτε μπορουν να συνδυαστουν...
αλλιως δε γινεται
3
5
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 19:51, 28-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Kostis_Paros
1ον: Γιατι θεωρεις τις πανελληνιες ιδιες με το πανεπιστημιο; Απο πού και ως πού;
Σωστά. Οι Πανελλήνιες έχουν μακράν λιγότερη δουλειά απ' το Πανεπιστήμιο. Είσαι Γ' Λυκείου, δεν έχεις περάσει Πανεπιστήμιο, και μάλιστα σε απαιτητικό, για να ξέρεις πώς είναι. Αυτά τα "στο Πανεπιστήμιο θα έχω χρόνο" είναι αβάσιμες απόψεις που καλλιεργούν οι φροντιστηριάδες στα μαθητούδια της Γ' Λυκείου, για να κάνουν υπομονή.

Ίσα-ίσα, μετά τις Πανελλήνιες αρχίζουν τα δύσκολα. Επίσης, αν πας σε Πανεπιστήμιο του εξωτερικού, θα πρέπει να περνάς τα μαθήματα με την πρώτη, αλλιώς σε διώχνουν. Μακράν πιο δύσκολο απ' τις Πανελλήνιες - με την διαφορά ότι θα είναι πράγματα που θα σου αρέσουν.

Φυσικά και γνωρίζω την αφοσίωση που θέλουν οι Πανελλήνιες και είναι μεγάλο λούκι για να το περνάς μόνος σου. Δεν λέω να βγαίνεις κάθε βράδυ, αλλά 10-30 λεπτά κάθε μέρα να μιλάς με την σχέση σου - έστω και στο Skype - είναι σημαντικό.

Αρχική Δημοσίευση από Kostis_Paros
Επισης,εισαι 17 ετων (οχι εσυ) κ μ λες οτι θες στηριξη απο γκομενα; παντρεμενος εισαι
Συγγνώμη, αλλά δεν μίλησα για "γκόμενα", αλλά για "κοπέλα". Εάν το μόνο που σε ενδιαφέρει εσένα είναι ένα "γκομενάκι" να πηδάς και μετά έξω απ' την πόρτα, αυτό δεν λέγεται σχέση. Βασικό συστατικό μιας σχέσης είναι η αλληλοϋποστήριξη. Εάν δεν μπορείς να στηρίξεις, τότε λυπάμαι, αλλά δεν έχεις τα απαραίτητα εφόδια για να αξίζεις να κάνεις μια σοβαρή σχέση.

Μπορείς άνετα να κάνεις σοβαρή σχέση, είτε είσαι 17, είτε 21, είτε 25. Αλλά μπορείς και να φερθείς ανώριμα, σαν παιδάκι, είτε είσαι 17, είτε 21, είτε 25. Έχω δει απ' όλα να συμβαίνουν.

Σε κάθε περίπτωση, όπως φέρεσαι, έτσι θα σου φερθούν κάποια στιγμή. That's justice.
3
Παράθεση

Kostis_Paros

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kostis_Paros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O Kostis_Paros έγραψε: στις 00:30, 29-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Σωστά. Οι Πανελλήνιες έχουν μακράν λιγότερη δουλειά απ' το Πανεπιστήμιο. Είσαι Γ' Λυκείου, δεν έχεις περάσει Πανεπιστήμιο, και μάλιστα σε απαιτητικό, για να ξέρεις πώς είναι. Αυτά τα "στο Πανεπιστήμιο θα έχω χρόνο" είναι αβάσιμες απόψεις που καλλιεργούν οι φροντιστηριάδες στα μαθητούδια της Γ' Λυκείου, για να κάνουν υπομονή.

Ίσα-ίσα, μετά τις Πανελλήνιες αρχίζουν τα δύσκολα. Επίσης, αν πας σε Πανεπιστήμιο του εξωτερικού, θα πρέπει να περνάς τα μαθήματα με την πρώτη, αλλιώς σε διώχνουν. Μακράν πιο δύσκολο απ' τις Πανελλήνιες - με την διαφορά ότι θα είναι πράγματα που θα σου αρέσουν.

Φυσικά και γνωρίζω την αφοσίωση που θέλουν οι Πανελλήνιες και είναι μεγάλο λούκι για να το περνάς μόνος σου. Δεν λέω να βγαίνεις κάθε βράδυ, αλλά 10-30 λεπτά κάθε μέρα να μιλάς με την σχέση σου - έστω και στο Skype - είναι σημαντικό.

Συγγνώμη, αλλά δεν μίλησα για "γκόμενα", αλλά για "κοπέλα". Εάν το μόνο που σε ενδιαφέρει εσένα είναι ένα "γκομενάκι" να πηδάς και μετά έξω απ' την πόρτα, αυτό δεν λέγεται σχέση. Βασικό συστατικό μιας σχέσης είναι η αλληλοϋποστήριξη. Εάν δεν μπορείς να στηρίξεις, τότε λυπάμαι, αλλά δεν έχεις τα απαραίτητα εφόδια για να αξίζεις να κάνεις μια σοβαρή σχέση.

Μπορείς άνετα να κάνεις σοβαρή σχέση, είτε είσαι 17, είτε 21, είτε 25. Αλλά μπορείς και να φερθείς ανώριμα, σαν παιδάκι, είτε είσαι 17, είτε 21, είτε 25. Έχω δει απ' όλα να συμβαίνουν.

Σε κάθε περίπτωση, όπως φέρεσαι, έτσι θα σου φερθούν κάποια στιγμή. That's justice.
)
Αν ειχες και ωραιο τροπο,αν ησουν ευγενικος και καθολου μισαλλοδοξος,τοτε ειλικρινα θα σε παραδεχομουν και θα ενιωθα ταπεινομενος. Δε θα μπω στον κοπο να παραθεσω την απαντηση μου,διοτι ειναι περιττη.

Εχεις δικιο.Ο καθενας κανει τις επιλογες του.

If you act like a bitch,you will die like a bitch. (Madonna)
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 00:04, 03-11-12:

Ε, φυσικά. Αν μιλάμε για "γκόμενο/α", τότε αναφερόμαστε στο κατώτερο σαρκικό ένστικτο και όχι στις ανώτερες αξίες της αλληλοϋποστήριξης, του αλληλοσεβασμού και της συντροφικότητας. Δεν είμαι πουριτανή, αλλά θεωρώ ότι η έννοια της συντροφικότητας ευτελίζεται όταν χρησιμοποιείται η λέξη "γκόμενος/α".

Πράγματι έτσι είναι. Μπορεί κάποιος/α να είναι 50 χρονών και να είναι ανώριμος/η, ενώ κάποιος/α άλλος/η να είναι 17 χρονών και να έχει μεγάλη ωριμότητα. Η ηλικία δεν συμβαδίζει πάντα με την ωριμότητα.

Μπράβο Γιώργο. Το βλέπεις πολύ ώριμα το θέμα.

Θεωρώ πάντως ότι, για να μπορέσει να συνδυαστεί επιτυχώς η σχέση με τις σπουδές, πρέπει να επιλέγουμε άτομα που έχουν το ίδιο σύστημα αξιών μ' εμάς εν αναφορά με τις σπουδές. Αν, λόγου χάρη, κάποιος/α θεωρεί τις σπουδές ως ύψιστη αξία, θα επιλέξει κάποιον/α που να αισθάνεται ακριβώς το ίδιο. Όλα αυτά, βέβαια, κατά την ταπεινή μου γνώμη.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hurricane : 03-11-12 στις 00:58. Αιτία: Διόρθωση Παράθεσης
2
Παράθεση

georgia.94

Πολύ δραστήριο μέλος

H georgia.94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H georgia.94 έγραψε: στις 22:22, 04-11-12:

μια χαρα συνδυαζονται!!=))
Παράθεση

SparksFly (Αναστασία)

Φοιτητής

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Θεολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H SparksFly Βασικά, Ευλόγησον! έγραψε: στις 01:44, 05-11-12:

Προσωπικά πέρυσι δίναμε και οι 2 πανελλαδικές ενώ είμασταν μαζί από την β'λυκείου...έχω να πω πως πολλές φορές βγάζαμε νεύρα ο ένας στον άλλον και τα πράγματα ήταν περίεργα αλλά κάπως τα νεύρα τα βγάζαμε και οι 2 σε διάβασμα...στις πανελλαδικές δεν πολυ-μιλάγαμε (είχε συμφωνηθεί) και όλα ήταν οκ...αν μας έπαιρνε από κάτω σίγουρα ένας από τους 2 θα ήταν εκτός σχολής φέτος...η αλήθεια είναι ότι αλληλοϋποστηριζόμασταν κιόλας!
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ανοιχτό Πανεπιστήμιο . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 18:42, 06-11-12:

Εμένα πάντως -τη χρονιά που έδινα πανελλαδικές (1995)- πιο πολύ μου είχε λείψει η ενασχόληση με το αγαπημένο μου άθλημα, την κολύμβηση, παρά η σχέση.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BLUE SEA : 06-11-12 στις 19:58. Αιτία: διόρθωση τυπογραφικού λάθους
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 19:00, 06-11-12:

Ό,τι θέλει κάνει πάντα η καρδιά
Παράθεση

spyroskaftanis

Φοιτητής

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 436 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε: στις 19:04, 06-11-12:

Πανελλήνιες και σχέση
Πανελλήνιες και σχέση ίσως να παλεύεται. Πανελλήνιες και διαρκής απόρριψη δεν παλεύεται με τίποτα όμως!!
4
Παράθεση

Giorgos241

Νεοφερμένος

Ο Giorgos241 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Giorgos241 Γεια σου κοσμε!Να μου ζησεις! :) έγραψε: στις 18:39, 31-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από spyroskaftanis
Πανελλήνιες και σχέση ίσως να παλεύεται. Πανελλήνιες και διαρκής απόρριψη δεν παλεύεται με τίποτα όμως!!
απόρριψη... !!!
δεν ειμαι σε θεση να μιλαω αλλα οταν ειναι να δωσεις μια "μαχη" ωστε να μπεις σε μια σχολη η οποια πιθανοτατα θα ειναι η πορτα σου για ενα καλυτερο μελλον, θα επιλεξω να κατσω σαν αυτον -->
να γραφω απο το πρωι μεχρι το βραδυ για να πετυχω
Παράθεση

MANOLIS_X3!!!

Νεοφερμένος

Ο MANOLIS_X3!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O MANOLIS_X3!!! έγραψε: στις 00:49, 25-04-13:

Αν με τη κοπελια ειστε στο ιδιο επιπεδο , πιστευω πως δεν υπαρχει μεγαλο προβλημα ..μαλιστα μπορει ο ενασ να βελτιωνει τον αλλο........και βασικα οπως αναφερατε παιζει ρολο τί σχολη επιθυμει ο καθε μαθητης....για τισ υψηλοβαθμες... πιστευω πως το να συνδυαζεις αυτα τα δυο ειναι λιγο ρισκο.
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,531 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 22:25, 25-04-13:

Σιγά βρε παιδιά! Το ότι δίνετε πανελλήνιες δε σημαίνει ότι θα πρέπει να εγκαταλείψετε τα εγκόσμια και να κλεισθείτε σε μοναστήρι-φροντιστήριο. Άνετα μπορείτε να έχετε και τη σχέση σας και το διάβασμά σας. Άλλωστε, το να είσαι ευχαριστημένος σε έναν τομέα της ζωής, επιδρά θετικά και στους άλλους. Το μόνο που χρειάζεται είναι λίγη παραπάνω κατανόηση του ενός προς τον άλλο. Έχω ζήσει το παιχνίδι και από τις δύο πλευρές: τη μια χρονιά έδινα εγώ πανελλήνιες και την επόμενη η κοπέλα. Δεν νομίζω να υπήρξε κάποιο πρόβλημα. Καλά πήγαμε και οι δύο στις εξετάσεις μας.

.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dias : 25-04-13 στις 23:12. Αιτία: Αλλαγή εικόνας γιατί η προηγούμενη δεν άρεσε στον nPb.
2
Παράθεση

nPb

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,112 μηνύματα.

O nPb ... έγραψε: στις 23:00, 25-04-13:

Axxx ρε Dia με τις φωτογραφίες σου. Ειδικά η τελευταία μου θυμίζει διαφήμιση κάποιου κόλετζ της Αθήνας. Μήπως η υπερβολική καούρα για σχέση οδηγήσει σε κόλετζ της απελπισίας αντί για κάποιο Πανεπιστήμιο; Παιδιά, ένα μέτρο δεν βλάπτει.
Παράθεση

Areti91

Δραστήριο Μέλος

H Areti91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 281 μηνύματα.

H Areti91 έγραψε: στις 00:00, 26-04-13:

Παν μέτρον άριστον...
Παράθεση

Joaquín

Φοιτητής

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,382 μηνύματα.

O Joaquín έγραψε: στις 00:40, 26-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Το μόνο που χρειάζεται είναι λίγη παραπάνω κατανόηση του ενός προς τον άλλο.
Να συμπληρώσω:
Και του εξεταζόμενου όσον αφορά τις προτεραιότητες του.Φυσικά, δεν εννοώ να διαλύονται σχέσεις για κάποιες προτεραιότητες(κακά τα ψέμματα, οι πανελλήνιες είναι κομβικό σημείο), αλλά να υπάρχει και δυνατή αφοσίωση στα διαβάσματα.Γιατί δεν είναι "το μόνο", όπως λες.Για να είναι "το μόνο" σημαίνει ότι πρώτα πρώτα έχουμε ένα συνεπή υποψήφιο.Εννοώ ότι πρέπει να υπάρχει μια προσαρμογή, λίγο πιο αυστηρή, και στη σχέση γκόμενας-γκόμενου όπως και στη σχέση υποψηφίου-διαβάσματος με σαφή όρια, ώστε να μην αδικείται κάποιος τομέας εις βάρος του άλλου.Τέλος πάντων, αυτό νομίζω ότι πιστεύει κι ο nPb, άσχετα του αν τον παρεξηγείται λιγάκι.
2
Παράθεση

Lucas D.Hagg

Απόφοιτος

Ο Lucas D.Hagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 146 μηνύματα.

O Lucas D.Hagg έγραψε: στις 02:56, 26-04-13:

Παιδες δεν ξερω κατα ποσο συμφερει,φιλος μου περσι εκανε σχεση τουε τελευταιους 2.5 μηνες και πραγματικα δεν εκανε ποτε επαναληψη,πηγε και εγραψε με οτι θυμοταν,με φροντιστηριο πολυ διαβασμα μεχρι εκεινο τον καιρο και αποτελεσμα 14300 μορια
Εγω φετος δινω και η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσα να ειμαι σε σχεση αλλα πραγματικα το απεφυγα ισως και με ασχημο τροπο αλλα ενας χρονος ειναι πρεπει να κανεις υπομονη.
Αν παρ ολα αυτα και οι 2 στην σχεση περνανε το λουκι των πανελληνιων (μιλωντας παντα για καλους μαθητες) θα σεβαστουν ο ενασ τον αλλον και η σχεση θα ειναι μια χαρα αλλα μονον σε αυτη την περιπτωση
1
Παράθεση

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Μαθητής Γ' λυκείου

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 10:29, 26-04-13:

Σημασια εχει τι στοχους βαζεις και ποσο τηρεις τα ορια που θετεις..
Εμενα προσωπικα το διαβασμα μου δεν επηρεαστηκε και μπορω μαλιστα να πω πως με βοηθησε...
Πώς?

Οταν νιωθω ασχημα,χαλια,απογοητευμενη ,πως δεν θα περασω πουθενα,πως δεν θα γραψω τιποτα παω μια βολτα μαζι του ή τον παιρνω τηλεφωνο...
Μια συζητηση,μια αγκαλια,ενα φιλι παντα κανουν τα πραγματα λιγο καλυτερα ..Σου δινουν κουραγιο...

Τα βραδια πλεον που ξενυχταμε περνουμε νωρις το ξημερωμα(1,2,3 το βραδυ)ο ενας τον αλλο και δινουμε κουραγιο..
Ειναι ωραιο να νιωθεις οτι εχεις καποιον διπλα σου να σε στηριζει..Φυσικα οι βολτες ειναι περιορισμενες..Λιγο πριν το μαθημα,λιγο μετα το μαθημα ,καμια ωρα το Σαββατοκυριακο αλλα ξεχνιεσαι και χαλαρωνεις...Δηλαδη αν καθομουν σπιτι και εβλεπα τηλεοραση το 2ωρο που θα ηθελα να ξεκουραστω θα με βοηθουσε περισσοτεερο?

Ξεσκας,ξελαμπικαρει η σκεψη σου απ αυτο το αγγουρι και την πιεση των Πανελλαδικων..
2
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 10:50, 26-04-13:

Ωραία, γενικά όλα έχουν να κάνουν με το ποιος είσαι πριν τις πανελλήνιες. Η Γ λυκείου θέλει απλά μια λογική τύπου "περιορίζω όσο μπορώ τις μεταβλητές", που σημαίνει ότι δεν τρώω 1000 θερμίδες πρωινό πριν γράψω αν δεν τρώω το πρωί γενικά, δεν ξενυχτάω να διαβάζω αν δε δουλεύω έτσι γενικά, δεν πάω για τρέξιμο/κολύμπι/ορειβασία/whatnot αν δεν είμαι αυτής της φάσης γενικά. Και ούτω καθεξής, ναι, OK.

Άρα, να κάνεις στη Γ λυκείου πρώτη φορά στη ζωή σου σχέση? Ε, θα 'λεγα μάλλον όχι. Το πίανεις το θέμα όπως το 'πιανες και πριν, γράφεις, περνάς, καλημέρα. Απλά δεν είναι και ο ιδανικότερος χρόνος για πειραματισμό, that's all. Συν του ότι μετά γίνεται χαμός γενικά , οπότε ναι, συγκεντρώνεσαι ένα χρόνο και μετά έχεις άπειρα περιθώρια να παίξεις όπως θες με το πρόγραμμά σου.
Παράθεση

Frwws

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

H Frwws έγραψε: στις 11:31, 26-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από αδαμαντια52071
Σημασια εχει τι στοχους βαζεις και ποσο τηρεις τα ορια που θετεις..
Εμενα προσωπικα το διαβασμα μου δεν επηρεαστηκε και μπορω μαλιστα να πω πως με βοηθησε...
Πώς?

Οταν νιωθω ασχημα,χαλια,απογοητευμενη ,πως δεν θα περασω πουθενα,πως δεν θα γραψω τιποτα παω μια βολτα μαζι του ή τον παιρνω τηλεφωνο...
Μια συζητηση,μια αγκαλια,ενα φιλι παντα κανουν τα πραγματα λιγο καλυτερα ..Σου δινουν κουραγιο...

Τα βραδια πλεον που ξενυχταμε περνουμε νωρις το ξημερωμα(1,2,3 το βραδυ)ο ενας τον αλλο και δινουμε κουραγιο..
Ειναι ωραιο να νιωθεις οτι εχεις καποιον διπλα σου να σε στηριζει..Φυσικα οι βολτες ειναι περιορισμενες..Λιγο πριν το μαθημα,λιγο μετα το μαθημα ,καμια ωρα το Σαββατοκυριακο αλλα ξεχνιεσαι και χαλαρωνεις...Δηλαδη αν καθομουν σπιτι και εβλεπα τηλεοραση το 2ωρο που θα ηθελα να ξεκουραστω θα με βοηθουσε περισσοτεερο?

Ξεσκας,ξελαμπικαρει η σκεψη σου απ αυτο το αγγουρι και την πιεση των Πανελλαδικων..
Αααααααααακριβως!!!Και εγώ μια χαρά την έβγαλα!
Παράθεση

Isom1312

Απόφοιτος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος του τμήματος Τεχνολογίας Αλιείας - Υδατοκαλλιεργειών ΤΕΙ Θεσσαλονίκης (Μουδανιά) . Έχει γράψει 207 μηνύματα.

O Isom1312 έγραψε: στις 11:39, 26-04-13:

Σταματήστε να συνδέετε τα πάντα με τις πανελλήνιες και το πόσο κακό σας κάνουν,φτάνει.Σε λίγο θα ρωτάτε και αν το χέσιμο επηρεάζει την επανάληψη σας γιατί ξοδεύετε πολλές ώρες στη τουαλέτα.
6
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Katerinaev, Αλκης Κ., miconi