Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,225 εγγεγραμμένα μέλη και 2,423,298 μηνύματα σε 75,646 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 209 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Νανούρισμα για χταπόδια και άλλα μαλάκια - κριτική στο ανθολόγιο του Δημοτικού

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,042 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 08:23, 11-02-11:

Admiral, συμφωνώ μαζί σου, αλλά αναρωτιέμαι αν πράγματι ισχύει. Από το Ανθολόγιο τουλάχιστον που ξεφύλλισα online, δεν προκύπτει κάτι τέτοιο.
Αντίθετα είδα πολλά κείμενα χριστιανικού και ιστορικού περιεχομένου, που δεν περίμενα να βρω μέσα σε ένα ανθολόγιο.
Το δικό μας πάλι, είχε περισσότερα λογοτεχνικά κείμενα, ιστορίες και μύθους. (Δεν κατάφερα δυστυχώς να το βρω online και να διαβάσω ξανά την αγαπημένη μου ιστορία που θυμάμαι από τότε).

Για τα υπόλοιπα βιβλία σας ισχύει και σε πιο βαθμό;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 11:27, 11-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Admiral, συμφωνώ μαζί σου, αλλά αναρωτιέμαι αν πράγματι ισχύει. Από το Ανθολόγιο τουλάχιστον που ξεφύλλισα online, δεν προκύπτει κάτι τέτοιο.
Αντίθετα είδα πολλά κείμενα χριστιανικού και ιστορικού περιεχομένου, που δεν περίμενα να βρω μέσα σε ένα ανθολόγιο.
Το δικό μας πάλι, είχε περισσότερα λογοτεχνικά κείμενα, ιστορίες και μύθους. (Δεν κατάφερα δυστυχώς να το βρω online και να διαβάσω ξανά την αγαπημένη μου ιστορία που θυμάμαι από τότε).

Για τα υπόλοιπα βιβλία σας ισχύει και σε πιο βαθμό;
Προφανώς και είχε.Δεν το βλέπεις το κείμενο που παρέθεσες αρχικά?Εθνικίλα βρωμάει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 11:33, 11-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από Mr. Crowley
Προφανώς και είχε.Δεν το βλέπεις το κείμενο που παρέθεσες αρχικά?Εθνικίλα βρωμάει...
Το είδα, αλλά υποτίθεται ο συντάκτης του, δεν είναι ευχαριστημένος από το ανθολόγιο...
Παράθεση

Mr. Crowley

Φοιτητής

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 2,917 μηνύματα.

O Mr. Crowley ΣΟ μην το κόψεις,είναι επιβεβαιωμένο έγραψε: στις 11:51, 11-02-11:

Αυτοί ποτέ δεν είναι...θα προτιμούσε να διδασκόταν στα παιδιά το "Mein Kampf".
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 12:05, 11-02-11:

Μπορεί. Επειδή πάντως αυτό το κείμενο κυκλοφορεί μέσω email, αυτοί που το διακινούν, πολύ φοβάμαι ότι συμφωνούν. Διαφορετικά γιατί να το προωθούν και σε άλλους; Αυτό είναι ίσως το πιο τρομακτικό.
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 15:26, 11-02-11:

Nα σας πω κάτι;
Διάβαζα για τη σχολή και σε κάποια φάση έλεγε για το πρόβλημα ότι τα όσα διαβάζουμε/μαθαίνουμε δεν τα βιώνουμε. Δηλαδή διαβάζουμε/μαθαίνουμε κάτι λόγω παράδοσης χωρίς αυτή τη γνώση να μπορούμε να τη χρησιμοποιήσουμε στην καθημερινότητά μας.
Ίσως εκεί να αποσκοπούν οι αγγελίες, αν λάβουμε υπόψη και τη ραγδαία ανάπτυξη της τεχνολογίας.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια