Cien men,too good to be true?

Earendil

Νεοφερμένος

Ο Earendil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,εχω μια απορία. Εδώ και λίγο καιρό εχω ανακαλύψει ενα νέο αφρόλουτρο της Cien,περνόντας απο τα Lidl,και παραδόξως είναι πάρα πολύ καλό και αφήνει μια πολύ ωραία μυρωδία (Μιλάω για την υποκατηγορία Seduction) Το θέμα μου όμως ειναι οτι ,μήπως είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό;

  • Πολυ φτηνό (3-4 ευρώ νομιζω)

  • Ειναι και για τα μαλλιά

  • Πολυ ωραία μυρωδιά

  • Κρατάει για πολλές ημέρες σε αντίθεση με άλλα που έχω δοκιμάσει όπως head and shoulders,ultrex,straight(the list goes on...)




Είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κατι φτηνιάρικο που in the long run αποδεικνύεται επιβλαβής για το δέρμα?
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,969 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,εχω μια απορία. Εδώ και λίγο καιρό εχω ανακαλύψει ενα νέο αφρόλουτρο της Cien,περνόντας απο τα Lidl,και παραδόξως είναι πάρα πολύ καλό και αφήνει μια πολύ ωραία μυρωδία (Μιλάω για την υποκατηγορία Seduction) Το θέμα μου όμως ειναι οτι ,μήπως είναι πολύ καλό για να είναι αληθινό;

  • Πολυ φτηνό (3-4 ευρώ νομιζω)

  • Ειναι και για τα μαλλιά

  • Πολυ ωραία μυρωδιά

  • Κρατάει για πολλές ημέρες σε αντίθεση με άλλα που έχω δοκιμάσει όπως head and shoulders,ultrex,straight(the list goes on...)




Είμαστε σίγουροι ότι δεν είναι κατι φτηνιάρικο που in the long run αποδεικνύεται επιβλαβής για το δέρμα?


Κοιτά στην θέση σου δεν θα το αγόραζα καθώς όπως λες και εσυ δεν ξέρεις καν ποιος το παρασκευάζει.
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Πολύ πιθανόν να μείνεις χωρίς μαλλιά...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,969 μηνύματα.

Earendil

Νεοφερμένος

Ο Earendil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Κοιτά στην θέση σου δεν θα το αγόραζα καθώς όπως λες και εσυ δεν ξέρεις καν ποιος το παρασκευάζει.


Απο ότι έχω διαβασεί η Cien πρόκειται για μια πολύ γνωστή μάρκα στο εξωτερικό αλλα η φτηνή τιμή της με κανει να αμφισβητώ λιγο...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,969 μηνύματα.
Απο ότι έχω διαβασεί η Cien πρόκειται για μια πολύ γνωστή μάρκα στο εξωτερικό αλλα η φτηνή τιμή της με κανει να αμφισβητώ λιγο...


Ναι εντάξει και πάλι όχι από εμένα.Αξιζει να δώσω 5-6 ευρώ παραπάνω για να έχω τα μαλλιά μου.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
3-4 ευρώ είναι φθηνά για αφρόλουτρο; Τα περισσότερα που βλέπω στα σουπερ μάρκετ σε αυτές τις τιμές βρίσκονται.
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Dunno. Εκτός από τα Lux που αν θυμάμαι καλά κάνουν 5-6 ευρώ και κάποιες άλλες εξαιρέσεις, δεν κοστίζουν πάνω από 5 ευρώ. Θα ρίξω πάλι μια ματιά μήπως πρόκειται περί παραισθήσεων.
 

Turin Turambar

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Και εγώ στα 5-6 ευρώ ξέρω πως κοστίζουν.
 

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Χρησιμοποιούσα σαμπουἀν Cien πριν μερικά χρόνια για αρκετό καιρό και δεν έπαθα (νομίζω) κἀτι. Οπότε, go ahead? :P

Πἀντως για τα μαλλιἀ δεν θα το χρησιμοποιούσα. Ειδικά αν έχεις χαίτη, καλύτερα να επιλέξεις κἀτι πιο εξειδικευμένο.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,969 μηνύματα.
Χρησιμοποιούσα σαμπουἀν Cien πριν μερικά χρόνια για αρκετό καιρό και δεν έπαθα (νομίζω) κἀτι. Οπότε, go ahead? :P

Πἀντως για τα μαλλιἀ δεν θα το χρησιμοποιούσα. Ειδικά αν έχεις χαίτη, καλύτερα να επιλέξεις κἀτι πιο εξειδικευμένο.


Μα για τα μαλλιά λέμε και εμείς.
 

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Διάβασα το αρχικὀ μήνυμα που ρωτούσε για το δέρμα :P

Και για τα μαλλιά όμως, μόνο για απλὀ καθαρισμό, δεν νομίζω πως θα υπάρξει πρόβλημα.


Τι εννοείς μόνο για απλό καθαρισμό; Υπάρχουν στάδια καθαρισμού μαλλιών για τα οποία δεν είμαι ενήμερη;
 

Griff

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Griff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
Τι εννοείς μόνο για απλό καθαρισμό; Υπάρχουν στάδια καθαρισμού μαλλιών για τα οποία δεν είμαι ενήμερη;

Μην πάει ο νους σου σε προγράμματα πλυντηρίου, εννοώ πως και αυτό και τα περισσότερα σαμπουάν / αφρόλουτρα που βρίσκεις στα σούπερ μάρκετ δεν σε καλύπτουν πλήρως αν θες να ενδυναμώσεις το μαλλί σου ή αν έχεις κάποιο θέμα με ξηροδερμία, πιτυρίδα κ.λπ.

Έτσι, τουλάχιστον, έχω ακούσει από ανθρώπους του χώρου :P
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.
Υπερβολές. Υπάρχουν πολλοί που χρησιμοποιούν αυτό το σαμπουάν και δεν έχουν κανένα πρόβλημα με τα μαλλιά τους...

 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top