Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Σου έστειλα ενα πμ να τα πούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Salonikios

Νεοφερμένος

Ο Salonikios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια εγω με 10500 μορια μπρορω να κανω μηχανογραφικο για αστυφυλακων η δεν εχω καθολου ελπιδες? Αοθ και αθληματα ομως δεν ειχα δωσει περυσι γιατι δεν ειχα δηλωσει 5ο πεδιο. Γινετε να τα δωσω αυτα μονο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Άκουσα χθες από μια καθηγήτρια που κάνει επαγγελματικό προσανατολισμό, ότι οι βάσεις εισαγωγής με το 10% θα πέσουν πολύ φέτος, γιατί λέει θα δώσουν μόνο τα παιδιά που αποφοίτησαν τα τελευταία δύο χρόνια, και όχι όλοι αυτοί που έδιναν (αυτοί που είχαν αποφοιτήσει από το 2000 και μετά).
Το άκουσα, σας το λέω.
Με κάθε επιφύλαξη;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Παιδια εγω με 10500 μορια μπρορω να κανω μηχανογραφικο για αστυφυλακων η δεν εχω καθολου ελπιδες? Αοθ και αθληματα ομως δεν ειχα δωσει περυσι γιατι δεν ειχα δηλωσει 5ο πεδιο. Γινετε να τα δωσω αυτα μονο??
νομιζω οτι πρεπει να ξαναδωσεις ολα τα μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΘΑ

Νεοφερμένος

Η ΧΘΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω κάτι για τη βάση του 10! Ας με βοηθήσει κάποιος

θελα να ρωτήσω αν ισχύει ακόμη?αν ναι εγώ π είχα βγάλει 16.930 μόρια απο θεωρητική σε ποιες σχολές θα μπορέσω να μπω??σε σχολές που έχουν λιγότερα μόρια απο αυτή που είμαι τώρα(ιστορικό-αρχαιολογικό)??και μια ακόμη ερώτηση...μπορώ να μπω σε κάποια σχολή που ανήκει σε άλλο επιστημονικό πεδίο?

Έχουν περάσει 6 μέρες και καμία απαντησή!!!!πφφφφ!!!Δεν υπάρχει καποιος???Κάποις να με διαφωτίσει???Έ λ ε ο ς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ισχύει η βάση του 10. Δικαιούσαι με το 10% αν έχει δώσει τελευταία φορά πανελλαδικές το 2008 η 2009.Επειδή είσαι θεωριτική δηλώνεις 1ο και 2ο πεδίο νομίζω.Μπορείς να επιλέξεις άλλο πεδίο(πχ 4ο) αλλά χάνεις 1400 μόρια . Αρα μπορείς να μπεις σε σχολές που υπάρχουν στο επιστημονικό πεδίο που έχεις διαλέξει.Μπορείς να δηλώσεις σχολές που απαιτούν παραπάνω μόρια γιατί ίσως "πέσουν" δεν υπάρχει κάποια δέσμευση ως προς αυτό το θέμα.

Σε κάλυψα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΘΑ

Νεοφερμένος

Η ΧΘΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ!!!!και κάτι ακόμη...τώρα θα πρέπει να παω να πάρω μηχανογραφικό έτσι??θα πρέπει κ να ξεγραφτώ απο την σχολή π είμαι γτ λογικά θα ζητήσουν χαρτί από την επόμενη???

Επίσης εγώ που ειχα βγάλει 16.930 με το 10% τι γινεται??δλδ ποια ειναι η διαδικασια θα μ κοπούν κάποια μόρια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μηχανογραφικό θα κάνεις μια και καλή τον Ιούλιο(1-15 συνήθως).Όταν με το καλό περάσεις σε μια σχολή(θα το μάθεος 20-25 Αυγούστου αυτό),τότε ναι θα πρέπει να προσκομίσεις την αίτηση διαγραφής στη νέα σχολή που πέρασες. Τα μόρια σου παραμένουν ίδια δεν χάνεις τπτ,ΜΟΝΟ όταν θες να επιλέξεις άλλο πεδίο εκτός από αυτά που δικαιωματικά έχεις δηλαδή οποιοδήποτε πεδίο εκτός του 1ου και 2ου τότε χάνει κάποιος 1400 μόρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΘΑ

Νεοφερμένος

Η ΧΘΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Συγνώμη αν σε έχω πρήξει...κάτι τελευταίο...μου είπαν κάποια κορίτσια που το συζήτησα ότι πρόκειται για εξετάσεις...δλδ ότι με το δέκα τοις εκατό υποβαλλόμαστε σε γραπτή εξέταση!!!ισχύει??γνωρίζεις κάτι?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Συγνώμη αν σε έχω πρήξει...κάτι τελευταίο...μου είπαν κάποια κορίτσια που το συζήτησα ότι πρόκειται για εξετάσεις...δλδ ότι με το δέκα τοις εκατό υποβαλλόμαστε σε γραπτή εξέταση!!!ισχύει??γνωρίζεις κάτι?!
Όχι δεν ισχύει αυτό που σου είπαν,μην ανησυχείς..Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα πάντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δεν υποβαλλονται σε εξεταση με τ 10%.μην τους ακους.απλα καταθετεις ενα μηχανογραφικο.να σας ρωτησω επειδη εγω ειμαι σιγουρη οτι πιανω τη σχολη που θελω με το 10% γινεται να ξεγραφτω νωριτερα απο τη σχολη μου;και αν ναι γινεται μεσω κεπ?δηλαδη απο μακρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Δεν υπάρχει κανένας λόγος να ξεγραφτεις από τη σχολή σου αν δεν δεις όντως οτι πέρασες αλλού!!!Δεν υπάρχει επίσης λόγος βιασίνης ,κάτσε με το καλό να βγούνε και μετά κάνεις τις απαραίτητες ενέργειες.Τπτ δεν είναι σίγουρο σε αυτή τη ζωή.

Υ.Γ. πρέπει να γίνεται από τα ΚΕΠ,δεν είμαι σίγουρος.

Καλή τύχη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι ενταξει το ξερω οτι δεν πρεπει να βιαστω αλλα δεν θελω ν τρεχω τελευταια στιγμη.και εφοσον ειμαι σιγουρη οτι την πιανω...
εχει κανει κανεις διαγραφη απο μακρια ?μπορει να μ πει τις διαδικασιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Βασικά αν το κάνεις αυτό δε θα πρέπει να επιστρέψεις φοιτητική ταυτότητα και πάσο? Ακόμα κι αν γίνεται από μακριά γιατί να χάσεις αυτό το προνομιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Βασικά αν το κάνεις αυτό δε θα πρέπει να επιστρέψεις φοιτητική ταυτότητα και πάσο? Ακόμα κι αν γίνεται από μακριά γιατί να χάσεις αυτό το προνομιο?
φοιτητικη ταυτοτητα δεν εχω παρει καν .μονο πασο εχω.ναι καλα δικιο εχεις .θα το καθυστερησω.απλα θελω να μαθω τις διαδικασιες γιανα ξερω.μην ψαχνομαι μετα..:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΘΑ

Νεοφερμένος

Η ΧΘΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ πάντως!!!Να είστε καλάαααα!!!καλη επιτυχία και σε σας ό,τι και αν κάνετε!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
παιδια εγω που πηρα πτυχιο μπορω να ξανακαταθεσω μηχανογραφικο με 10%?
με 13 περνας πουθενα?χλωμο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
οχι δεν μπορεις απο φετος.δυστυχως φετος μπορουν να καταθεσουν μηχανογραφικο με τ 10% οσοι εδωσαν πανελληνιες το 2008 η 2009.οποτε αν θες να περασεις πρεπει να ξαναδωσεις πανελληνιες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freya

Δραστήριο μέλος

Η Freya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 449 μηνύματα.
wow τραγικο!!!
tnx anyway!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια να σας ρωτησω μπορει να μ κανει καποιος μια προβλεψη για τη βαση του 10% για την φιλολογια του πανεπιστημιου πελοποννησου?
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top