Χρώμα στα Μάτια!

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
Καλησπέρα! Μπορεί να είναι λίγο περίεργο θέμα, αλλά... θα θέλατε να αλλάξετε χρώμα στα μάτια σας? Εγώ θα ήθελα πολύ! Τα μάτια μου έχουν ένα χρώμα λίγο περίεργο. Είναι καφέ με πράσινο όμως όχι ακριβώς! :P Κάποιοι μου λένε πως έχω πράσινα και κάποιοι πως έχω καφέ. Το θέμα είναι πως έχω ψάξει στο google αλλά δεν βρίσκω κάτι για αυτό το χρώμα...

Τέλος πάντων, θα ήθελα όμως να πω και κάτι άλλο. Μια ιδιαιτερότητα που έχουν τα μάτια μου, είναι πως μερικές φορές, στον ήλιο μοιάζουν πολύ ανοιχτά πράσινα, ενώ στο σκοτάδι μοιάζουν πιο καφέ. Τέλος να πω, πως όταν κάποιος κοιτά τα μάτια μου, από πολύ κοντά, παρατηρεί μερικές ''διακλαδώσεις''... κάτι σαν μεγάλα κλαδιά με σκούρο πράσινο χρώμα. Είναι κακό αυτό? :P :P

Πάντως αν μπορούσα θα τα έκανα πιο ανοιχτά πράσινα από ότι είναι. Να φαίνεται πως είναι πράσινα! Εσείς? Θα αλλάζατε χρώμα στα μάτια σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Τα μάτια είναι ο καθρέπτης της ψυχής του ανθρώπου...
Εκεί φαίνονται όσα δεν λες ή επιβεβαιώνουν αυτά που λες...

Γιατί να τα αλλάξεις; Το θεωρώ ανούσιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Βασικά, έτσι όπως τα περιγράφεις, ακούγονται πολύ ωραία... Γιατί να θέλεις να τα αλλάξεις? Είναι πρωτότυπα, σπάνια! :D

Ασε που μπορεί να μην σου πηγαίνουν πιο ανοιχτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kenpachi

Νεοφερμένος

Ο Kenpachi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
θα ήθελα να τα κάνω κόκκινα ή μωβ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εσείς? Θα αλλάζατε χρώμα στα μάτια σας?

Όχι :) Το ίδιο χρώμα μάτια έχουμε αν καταλαβαίν καλά από την αναλυτική περιγραφή σου :P , μια χαρά είναι φίλε χαλάρωσε γιατί να τ αλλάξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γιατί το "σε ποιο θρανίο κάθεστε" μας ενδιαφέρει? :P Ή το "σε τι γράψατε τεστ τελευταία", ή το "τι χρώμα μαλλιά έχετε"? :P Αν αρχίσουμε να απαριθμούμε τώρα όλα τα ανούσια θέματα του iSchool... :whistle::whistle:
'Εχεις δίκιο, απλά βρήκα αφορμή να ξεσπάσω.:P

Αυτή η τεχνική του πετάω την κακία και βάζω και μια φάτσα για μην τσούξει είναι από τις αγαπημένες.Σε καλό δρόμο βρίσκεσαι.
Η φατσούλα μπήκε μόνο και μόνο επειδή νομίζω ότι ο χρήστης που άνοιξε το θέμα είναι μαθητής Γυμνασίου και μικρός ηλικιακά. Σε κάθε άλλη περίπτωση, πετάω μόνο την κακία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,735 μηνύματα.
οκ! οκ! Όχι άλλες απαντήσεις!!!!! :P :P τώρα κατάλαβα πως είναι τόσο ανούσιο θέμα. Και σκεφτόμουν... ''να το βάλω... ή όχι?'' αλλά επειδή υπήρχαν και άλλα θέματα όπως αυτά που αναφέρθηκαν πιο πάνω, νόμιζα πως δε θα πειράζει... :P :redface::redface::redface::worry::/: ας το ξεχάσουμε.... πως διαγράφεται?

Η φατσούλα μπήκε μόνο και μόνο επειδή νομίζω ότι ο χρήστης που άνοιξε το θέμα είναι μαθητής Γυμνασίου και μικρός ηλικιακά. Σε κάθε άλλη περίπτωση, πετάω μόνο την κακία.:)

Δίκιο έχεις. Α γυμνασίου πηγαίνω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top