Χριστουγεννιάτικα δώρα

Μαρακι26

Νεοφερμένος

Η Μαρακι26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Σχεδον εφτασαν τα χριστουγεννα και θελουμε να κανουμε δωρα στους αγαπημενους μας! Εγω προσωπικα θελω ιδεες για να παρω κατι στο αγορι μου !!! Δεν ξερω τι να παρω , βαριεμαι τα συνηθισμενα και πιστευω πως ουτε και εκεινου θα του αρεσουν! Δωστε ιδεες παιδια! και μπορω και εγω να δωσω για κοριτσια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Πλησιαζουν Χριστούγεννα, και, αν και οι περισσότεροι ήδη έχουν κάνει τα ψωνια τους, εγώ ακόμα καιγομαι για το τι θα πάρω στις κολλητές μου.. Δεν θέλω κάτι συνηθισμένο, κάτι κλισέ η απρόσωπο, θέλω κάτι συμβολικό, κάτι αστείο, η και κάτι πρωτότυπο.. Αλλα επειδη από εμπνευση δεν πάω καλά, ρίξτε ιδέες!! :clapup::clapup:
Σκέφτηκα κάτι με φωτογραφίες, πχ ένα μαξιλαρακι με ενα κολαζ φωτογραφιών μας η ένα άλμπουμ, αλλα ακομα κι αυτο εχει καταντησει κλισε...

Σημειωση συντονιστη: Τα μηνυματα 2-6 προήλθαν απο αλλο νημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πόσο χρονών είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σέξυ εσώρουχα ή το 50 αποχρώσεις του γκρι...!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ναι ρε γαμώτο,γιατί το σημαντικότερο πράγμα σε αυτή την ζωή είναι να πηδήξουμε ή να πηδηχτούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Έως τώρα έχω δώσει ως δώρο το mmlp2. Και για τη μανα μου και την αδερφη μου θα παρω σοκολατες και διαφορα γλυκα :P τι καλυτερο δωρο απο τη σοκολατα;;; *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Εγω πηρα σε μια φιλη μου ενα κουτι σοκολατακια και μου λεει η μαμα μου "συμπεθερες ειστε??"... Και τα εφαγα μονη μου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nQQb

Νεοφερμένος

Ο nQQb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Οχι αλλα καπιταλιστικα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Και εγω θελω να παρω δωρο σε ενα αγαπημενο μου προσωπο αλλα αισθανομαι οτι δεν θα το δεχτει....Οσο για το να μου παρουν οι αλλοι δωρο ,δεν παιζει κατι τετοιο με την καμια.Στην παρεα μου δεν ανταλλαζουμε δωρα χαχαχχαχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Οχι αλλα καπιταλιστικα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ :devil:
διαφωνω. ειναι υπεροχη περιοδος να αγορασεις ο,τι γουσταρεις :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ναι ρε γαμώτο,γιατί το σημαντικότερο πράγμα σε αυτή την ζωή είναι να πηδήξουμε ή να πηδηχτούμε.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδια :).
Πρεπει οπως και δηποτε μεχρι την Τεταρτη να εχω παρει ενα δωρακι για μια καλη μου φιλη η οποια γιορταζει κι ολας τα Χριστουγεννα! Δεν εχω ΙΔΕΑ για το τι μπορει να της παρω!

υγ1: δεν ειναι στην ηλικια μου
υγ: οχι βραχιολια την εχω γεμισει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Παιδια :).
Πρεπει οπως και δηποτε μεχρι την Τεταρτη να εχω παρει ενα δωρακι για μια καλη μου φιλη η οποια γιορταζει κι ολας τα Χριστουγεννα! Δεν εχω ΙΔΕΑ για το τι μπορει να της παρω!
υγ1: δεν ειναι στην ηλικια μου
υγ: οχι βραχιολια την εχω γεμισει!
Τίποτα σε νεσεσέρ με κρέμες κλπ κλπ;
Εμένα κάτι τέτοια επειδή πάντα μου έπαιρναν ρούχα μ'αρεσαν.
Αν διαβάζει και ξέρεις τι της αρέσει πάρε βιβλίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τίποτα σε νεσεσέρ με κρέμες κλπ κλπ;
Εμένα κάτι τέτοια επειδή πάντα μου έπαιρναν ρούχα μ'αρεσαν.
Αν διαβάζει και ξέρεις τι της αρέσει πάρε βιβλίο.

Πολυ καλη η ιδεα με τα βιβλια! Διαβαζει υπερβολικα πολυ τοσο ελληνικη οσο και ξενη λογοτεχνια και ποιηση! Και το νεσερ δεν ειναι κακη ιδεα!
Dankeschön:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πολυ καλη η ιδεα με τα βιβλια! Διαβαζει υπερβολικα πολυ τοσο ελληνικη οσο και ξενη λογοτεχνια και ποιηση! Και το νεσερ δεν ειναι κακη ιδεα!
Dankeschön:D
Για ξένη λογοτεχνία προτείνω John Green.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top