ECCE May 2015

katerinalda2

Νεοφερμένος

Η katerinalda2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπέρα , δίνω προφορικά ecce στις 31 Μαίου και έχω πολύ άγχος. Μήπως έδινε κανείς χθες και προχθές προφορικά και μπορεί να μου πει κάποιο θέμα και γενικά να μου πει πως ήταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_vito

Δραστήριο μέλος

Ο don_vito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Μην αγχώνεσαι ρε για τις εξετάσεις των αγγλικών ειδικά στα προφορικά προσπαθούν να σε βοηθήσουν,δεν προσπαθούν να σε κόψουν.Εάν διάβαζες όλη τη χρονιά θα το πάρεις δεν είναι κάτι..... καλή επιτυχία πάντως.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Caribou

Νεοφερμένος

Η Caribou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μας πει τι θέματα ρωτάνε αυτές τις μέρες (Μάιος '15 ) στο ΕCCE στα προφορικά?
Ευχαριστώ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μας πει τι θέματα ρωτάνε αυτές τις μέρες (Μάιος '15 ) στο ΕCCE στα προφορικά?
Ευχαριστώ!:)
Θα δώσω ECCE τον Δεκέμβρη άλλα ξέρω πάνω-κάτω γιατί έδωσε μια φίλη μου πριν λίγες μέρες...
1. Στην αρχή τη ρώτησαν, για τον εαυτό της. Που μένει, αν έχει αδέλφια, αγαπημένο μάθημα κ.λ.π...
2. Μετά, οι εικόνες είχαν μια συνηθισμένη τάξη με δασκάλα και βιβλία και μία τάξη με υπολογιστές, όχι δασκάλα. Νομίζω, το πρόβλημα ήταν πως δεν ξέρει σε ποια τάξη να πάει μια φίλη της ή κάτι τέτοιο.. δεν είμαι σίγουρος..

3. Απάντησε υποστηρίζοντας την κλασική τάξη..
4. Την ρώτησαν προσωπικά ποια τάξη θα επέλεγε. Είπε πως ναι μεν, οι υπολογιστές είναι χρήσιμοι κ.λ.π. αλλά προτιμά την κλασική τάξη με δασκάλα και βιβλία και μετά αιτιολόγησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους! Δίνω αύριο πρωί ECCE αλλά δεν έχω πολύ άγχος!
Αυτό ίσως οφείλεται σε άλλα πτυχία που έχω δώσει στο παρελθόν στα Γαλλικά... Εσείς πως νιώθετε;:)
Ποσοι δίνουν αύριο; Για να μαζευόμαστε σιγά-σιγά:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roulaki teacher

Νεοφερμένος

Η Roulaki teacher αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
καλησπερα

Να σας δωσω και εγω ενα θεμα προφορικο

Καποιος εχει τελειωσει το σχολειο και θελουν οι γοινεις του να του κανουν δωρο. ταξιδι η laptop
δεν υπηρχαν disadvantages στην ερωτηση

Κια οι συζητηση ειχε να κανει με τα δωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους, μήπως ξέρει κάποιος πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα ECCE may 2015;
Έχουν πει κάτι για αρχές Αυγούστου νομίζω...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους, μήπως ξέρει κάποιος πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα ECCE may 2015;
Έχουν πει κάτι για αρχές Αυγούστου νομίζω...


Δεν έχουν ανακοινώσει κάτι παραπάνω, εκτός από το αόριστο "αρχές Αυγούστου".
Υπομονή.:)
Μπορείς αν θες να μπαίνεις στην ιστοσελίδα της Ελληνοαμερικανικής, ώστε όταν βγουν να το μάθεις έγκαιρα!
Καλά αποτελέσματα να έχεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Τα αποτελέσματα των εξετάσεων Examination for the Certificate of Competency in English (ECCE) Μαΐου 2015 αναμένονται στις αρχές Αυγούστου. Το Πανεπιστήμιο του Michigan δεν έχει ανακοινώσει συγκεκριμένη ημερομηνία ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων. Μόλις είναι διαθέσιμα τα αποτελέσματα, θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση στον ιστότοπο της Ελληνοαμερικανικής Ένωσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BlueMaffin

Νεοφερμένος

Ο BlueMaffin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας θα ήθελα να ρωτήσω μήπως ξέρετε πότε περίπου βγαίνουν τα αποτελέσματα του ECCE του Μάιου 2015.Την άλλη εβδομάδα λέτε να έχουν βγεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Δυστυχώς, κανείς δεν γνωρίζει ακριβής ημερομηνία. Ίσως αν πάρεις ένα τηλεφώνο στην ελληνοαμερικανική να γνωρίζουν εκείνοι.
Υπομονή μεχρι τότε και καλή επιτυχία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim2015

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jim2015 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Γονιός Φοιτητή. Έχει γράψει 340 μηνύματα.
Τελος Αυγουστου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Κάπου διάβασα για 25/8 αλλά κρατάω τις επιφυλάξεις μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους, τα αποτελέσματα είναι διαθέσιμα απο σήμερα το πρωί για τα φροντιστήρια και αύριο θα μπορούν να μπουν και οι ίδιοι οι υποψήφιοι μετά τις 17:00!
(πέρασαααα:clapup:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους, τα αποτελέσματα είναι διαθέσιμα απο σήμερα το πρωί για τα φροντιστήρια και αύριο θα μπορούν να μπουν και οι ίδιοι οι υποψήφιοι μετά τις 17:00!
(πέρασαααα:clapup:)

Συγχαρητήριααα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Συγχαρητήριααα!!!!
Σε ευχαριστώ πολύ:D
Συγχαρητήρια και στους άλλους επιτύχοντες του ECCE φυσικά αλλά ιδιαίτερα σε αυτούς του ECPE!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top