Δεν υπάρχει μαθηματικός

Kon

Νεοφερμένος

Ο Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Μέχρι τώρα δεν υπάρχει μαθηματικός για το τμήμα μας. Έχουμε αρχίσει να ανησυχούμε για το τι θα γίνει στο τετράμηνο, κάποιο λένε δεν θα πάρουμε βαθμό, κάποιοι λένε θα πάρουμε όλοι 20 και δεν ξέρω τι να πιστέψω

Πείτε εσείς τι ξέρετε και τι πιστεύεται
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
το θέμα φίλε μου δεν είναι τι βαθμό θα πάρεις , αλλά τι γνώση θα λάβεις. Κανονικά θα σας έρθει καθηγητής το συντομότερο δυνατόν , διότι αν δεν έρθει και 20 να πάρετε στο επόμενο έτος δεν θα μπορείτε να ανταποκριθείτε , εκτός αν κάνεις ιδιαίτερα.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,455 μηνύματα.
Αποκλείεται να μην έρθει καθηγητής μέσα στις επόμενες εβδομάδες. Όπως αποκλείεται να πάρετε όλοι 20... Λογικά ο καινούργιος μαθηματικός θα βαθμολογήσει με όσα θα προλάβετε να κάνετε μέχρι το τέλος του τετράμηνου και από τον βαθμό του διαγωνίσματος.
 

than.bimp

Νεοφερμένος

Ο than.bimp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Εμείς που δέν είχαμε καθηγητή/καθηγήτρια στο μάθημα των θρησκευτικών,για όλη τη διάρκεια του 1ου τετραμήνου,δέν πήραμε βαθμό στο μάθημα αυτο στο 1ο τετράμηνο,και όταν τελίωσε το δεύτερο τετράμηνο,πήραμε τον βαθμό του δεύτερου τετραμήνου και στο πρώτο
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Tέτοια τρολλιά είχε χρόνια να πέσει. Μου αρέσει η σοβαρότητα των απαντήσεων. :lol: Τhan δεν νομίζω να σας κακοπέσει το 20άρι εξάλλου γι' αυτό γίνονται και οι "κόντρες". Στην Ελλάδα αν έμπαιναν οι βαθμοί που αξίζουν, νομίζω ότι θα κοβόταν το γέλιο για πολλές γενιές...αλλά τι δουλειά θα κάνουν οι δήμαρχοι, οι ιεράρχες, οι νοματάρχες κλπ;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Tέτοια τρολλιά είχε χρόνια να πέσει. Μου αρέσει η σοβαρότητα των απαντήσεων. :lol: Τhan δεν νομίζω να σας κακοπέσει το 20άρι εξάλλου γι' αυτό γίνονται και οι "κόντρες". Στην Ελλάδα αν έμπαιναν οι βαθμοί που αξίζουν, νομίζω ότι θα κοβόταν το γέλιο για πολλές γενιές...αλλά τι δουλειά θα κάνουν οι δήμαρχοι, οι ιεράρχες, οι νοματάρχες κλπ;


λες να μας baitare τόσο καλά? :( κόβεται το γέλιο στις Πανελλαδικές Νίκο μην ανησυχείς :P.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

Kon

Νεοφερμένος

Ο Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Επίσης ξέχασα να πω πως μαθηματικός καινούριος μαθηματικός ήρθε αλλά από τα 6 τμήματα χωρίς μαθηματικο πήρε μόνο το 1
 

Dimitris_Gr

Νεοφερμένος

Ο Dimitris_Gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Θα μπει παύλα (-) και ότι πάρετε δεύτερο τετράμηνο θα πάρετε και στο πρώτο.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top