Σεμινάρια σε ΙΕΚ

katerina_022

Νεοφερμένος

Η katerina_022 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Καλησπέρα σας,
Ειμαι φοιτήτρια σε Τει και σκεφτομαι σοβαρα να παρακολουθησω καποια σεμιναρια φετος ή του χρονου σχετικα με τα τουριστικα.Ενημερωθηκα οτι διαρκουν περιπου 1-2 μηνες,αναλογα το ποσο συχνα παω και η τιμη ειναι στα 300.Πιστοποιηση δεν δινουν,μονο μια βεβαιωση οτι τα παρακολουθησα.Ο πατερας μου επιμενει οτι προσπαθουν να μου φανε τα λεφτα και διαφωνει.Υσχιριζεται οτι το χαρτι που θα παρω δεν εχει καποια δυναμη και οτι αν δουλεψω σε κανενα ξενοδοχειο την ιδια εμπειρια θα παρω...εσεις τι λετε;Θα ηθελα να ακοθσω γνωμες ή εμπειριες.
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
νομίζω ότι θα συμφωνήσω με τον πατέρα σου..
αλλά αν σου περισσεύουν 300 ευρώ και είδες ότι τα διδακτικά μέρη του σεμιναρίου θα σου φανουν χρήσιμα για ότι θέλεις να κάνεις στο μετέπειτα, τότε κάντο..
σεμινάρια σε ποιό ιεκ? ποιός ο τίτλος του σεμιναρίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Be_Yourself

Νεοφερμένος

Η Be_Yourself αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά, κυρίως κορίτσια, θέλω να κάνω σεμινάριο πάνω στα νύχια έχετε να μου προτείνετε κάποιο ΙΕΚ?
Για αρχαρια, δε γνωρίζω τίποτα απλά θέλω να ξεκινήσω, αλλά δε θέλω κανονική σχολή, θέλω το πολυ 3μηνο σεμινάριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πόλη που σε ενδιαφέρει;
Δεν ξέρω για ΙΕΚ, αλλά διάφορα ινστιτούτα αισθητικής διοργανώνουν σεμινάρια, βέβαια μάλλον έχουν ήδη ξεκινήσει γι αυτή την σεζόν. Διαρκεί 3-4 μήνες ή και 6. Αλλά πληρώνεις, να ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Be_Yourself

Νεοφερμένος

Η Be_Yourself αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Πόλη που σε ενδιαφέρει;
Δεν ξέρω για ΙΕΚ, αλλά διάφορα ινστιτούτα αισθητικής διοργανώνουν σεμινάρια, βέβαια μάλλον έχουν ήδη ξεκινήσει γι αυτή την σεζόν. Διαρκεί 3-4 μήνες ή και 6. Αλλά πληρώνεις, να ξέρεις.


Τελικα γραφτηκα σε σχολη στον Πειραια για 6 μηνες μανικιουρ-πεντικιουρ και ποδολογια και του χρονου μπορει να συνεχισω για ονυχοπλαστικη, αλλιως θα κανω καποιο σεμιναριο ειδικα για τζελ και ακρυλικο που με ενδιαφερειι! :clapup:
Ευχαριστω πολυ για την απαντηση και συγγνωμη για την αργοπορορημενη μου απντηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top