Πόσες φορές έχετε σταλθεί στο γραφείο;

Πόσες φορές έχεται σταλθεί στο γραφείο;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 35)
  • Ποτέ!

    Ψήφοι: 13 37.1%
  • 1-2 φορές

    Ψήφοι: 14 40.0%
  • 2-5 φορές

    Ψήφοι: 4 11.4%
  • 5-10 φορές

    Ψήφοι: 1 2.9%
  • 10+ φορές

    Ψήφοι: 3 8.6%

PanosGR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Ο.Π.Α. (Αθήνα) και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,018 μηνύματα.
Αυτό που το λέτε λες και ειναι κάποιο αξίωμα :confused:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
προσωπικά είχα φάει αποβολές και από τις τάξεις των μαθητών..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
εγώ ποτέ κι είναι το απωθημένο μου, πολύ ήθελα...
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Φυσικά και δεν είναι αξίωμα αλλα τωρα ο απουςιολόγος να πηγαίνει στο γραφείο είναι κάπως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
4 φορές μόνο στην Γ γυμνασίου εγώ οπότε είμαι πάνω από 10 :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Φυσικά και δεν είναι αξίωμα αλλα τωρα ο απουςιολόγος να πηγαίνει στο γραφείο είναι κάπως

ήμουν απουσιολόγος σε όλο το λύκειο, και παράλληλα είχα πάντα τις περισσότερες αδικαιολόγητες απουσίες, βασικά ,ήμουν σε όλο το λύκειο στο όριο (μία ακόμη και έμενα)

Τι θα πει είναι κάπως? Μήπως ως μορφωμένο παιδί που είσαι θα έπρεπε να καταλάβεις ότι όλα αυτά είναι στερεότυπα? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Ναι εντάξει δεν λέω αλλα τωρα ένας μαθητής του 19.5 να κάνει τόσες απουσίες είναι καπως δεν ξέρω κιόλας αλλα νομίζω ότι έτσι είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Ναι εντάξει δεν λέω αλλα τωρα ένας μαθητής του 19.5 να κάνει τόσες απουσίες είναι καπως δεν ξέρω κιόλας αλλα νομίζω ότι έτσι είναι
Και ο απουσιολόγος πάνω απ'όλα μαθητής είναι. Απλά απουσιολόγοι χρίζονται αυτοί με τη μεγαλύτερη βαθμολογία γιατί υποτίθεται πως είναι πιο υπεύθυνα και πειθαρχημένα άτομα από τους υπολοίπους που δεν το πιστεύω προσωπικά. Όπως και να 'χει, αυτό δεν έχει καμία σχέση με τις απουσίες κλπ..Δηλαδή άμα ο απουσιολόγος δεν είναι το παραπαίδι των καθηγητών που καρφώνει τα πάντα και έχει μονίμως σηκωμένο το χέρι και δεν λείπει φυσικά ποτέ-που είναι και η εικόνα του κλασικού απουσιολόγου στα μυαλά πολλών- είναι «κάπως»;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Το θέμα των απουσιών και του γραφείου και των παρατηρήσεων νομίζω ότι σηκώνει μεγάλη συζήτηση. Θα σου πω απλά ότι για εμένα, κάποιος που εκμεταλλεύεται σωστά το όριο των απουσιών του, είτε είναι καλός μαθητής είτε όχι, είναι απλά έξυπνος!
πάντως φιλικά θα σου πω, μην εγκλωβίζεσαι στην εικόνα του ''καλού και άξιου πρώτου μαθητή''.
Πέραν του ότι είναι απλά ένα ακόμη στερεότυπο, δείχνει ότι δεν έχεις και κριτική σκέψη....
με όλη την καλή διάθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Fotisapple τι βαθμους εβγαζες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
θα σου πω
α γυμνασιου 19.9/13
β γυμνασιου 19.11/13
γ γυμνασιου 19.9/13
α λυκειου 19.5/10
τωρα παω β λυκειου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Το θέμα των απουσιών και του γραφείου και των παρατηρήσεων νομίζω ότι σηκώνει μεγάλη συζήτηση. Θα σου πω απλά ότι για εμένα, κάποιος που εκμεταλλεύεται σωστά το όριο των απουσιών του, είτε είναι καλός μαθητής είτε όχι, είναι απλά έξυπνος!
πάντως φιλικά θα σου πω, μην εγκλωβίζεσαι στην εικόνα του ''καλού και άξιου πρώτου μαθητή''.
Πέραν του ότι είναι απλά ένα ακόμη στερεότυπο, δείχνει ότι δεν έχεις και κριτική σκέψη....
με όλη την καλή διάθεση

Αυτό μπορώ να το καταλάβω μόνο από την άποψη ότι όταν κάποιος έχει πολλές απουσίες για κάποιον λόγο, να προσπαθήσει να τις διαχειριστεί (όχι να τις εκμεταλλευτεί) ώστε να μην ξεπεράσει το όριο. Όχι όμως όταν κάποιος έχει λίγες απουσίες να εκμεταλλευτεί το όριο ώστε να κάνει κι άλλες (εννοείται αδικαιολόγητες). Τον πρώτο τον θεωρώ έξυπνο, τον δεύτερο τον θεωρώ απλά χαζό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Λοιπον ακουστε στην ταξη μου ειμαι απουσιολογος με 19.3/10 ενα παιδι ομως που με περασε και εβγαλε στο α τετραμηνο 19.5/10 αλλα δεν θελει το απουσιολογιο και ετσι παραμενω εγω.Λοιπον σημερα ειχαμε θρησκευτικα και ο θρησκευτικος μιλουσε μονος του και επειδη το αλλο παιδι καθεται μαζι μου γελουσαμε και μας λεει περαστε εξω αλλα δεν πηραμε απουσια χαχαχα ωραιο ηταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Λοιπον ακουστε στην ταξη μου ειμαι απουσιολογος με 19.3/10 ενα παιδι ομως που με περασε και εβγαλε στο α τετραμηνο 19.5/10 αλλα δεν θελει το απουσιολογιο και ετσι παραμενω εγω.Λοιπον σημερα ειχαμε θρησκευτικα και ο θρησκευτικος μιλουσε μονος του και επειδη το αλλο παιδι καθεται μαζι μου γελουσαμε και μας λεει περαστε εξω αλλα δεν πηραμε απουσια χαχαχα ωραιο ηταν.

Φώτη μπήκες και συ στον κόσμο της αλητείας.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Αφου κοιμοταν και μιλουσε μονος του. Ασε τοαλλο που το πας οτι για πρωτη φορα δεν ειμαι πρωτος σε ολο το σχολειο αλλα τριτος καθως πρωτη ειναι ενα κοριτσι απο ενα αλλο τμημα με 19.6 μετα το παιδι στην ταξη μου με 19.5 και μετα εγω με 19.3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Αφου κοιμοταν και μιλουσε μονος του. Ασε τοαλλο που το πας οτι για πρωτη φορα δεν ειμαι πρωτος σε ολο το σχολειο αλλα τριτος καθως πρωτη ειναι ενα κοριτσι απο ενα αλλο τμημα με 19.6 μετα το παιδι στην ταξη μου με 19.5 και μετα εγω με 19.3

Δεν λυπάσαι που έχασες την κορυφή;:/:
Πάντως μη μασάς έτσι φαίνεσαι πιο αλήτης.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,205 μηνύματα.
Οχι δεν λυπαμε γιατι ειμουν πρωτος απο την ε δημοτικου μεχρι την Α Λυκειου και τι καταλαβα τιποτα δεν λεω ωραιο ηταν που στην εκτη και τριτη γυμνασιου ειμουν σημαιοφορος αλλα μεχρι εκει.Οσο για το δευτερο ειμαι το ποιο ντροπαλο παιδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έχω πάει στο γραφείο μια φορά για ξύλο, άλλες φορές δε θυμάμαι. Σπάνια έκανα φασαρία στο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω πάει στο γραφείο μια φορά για ξύλο, άλλες φορές δε θυμάμαι. Σπάνια έκανα φασαρία στο μάθημα.

Ποιος νικησε; Χρησιμοποιησες το τζουντο σου;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top