Ψύχωση με βαθμούς

Anthrax69

Νεοφερμένος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Χαχαχα πάω 3η γυμνασίου και έχω μια συμμαθήτρια η οποια λυποθημησε επειδή πήρε 19 στα μαθηματικά φωνάζοντας "έχασαν εναν ολοκληρο βαθμο"! Το πιο αστείο είναι πως η συγκεκριμένη κοπελα έχει σκοπό να γίνει ψυχολόγος (θεωρητική κατευθυνση). Εγώ παλι μια φορά Έκλαψα σε διαγώνισμα, όταν στην πρωτη γυμνασίου πήρα 19 στα αγγλικά (simple present και present continuous) επειδή ξέχασα να γράψω το όνομα μου. Τώρα και μονάδα να πάρω στα ...τιμημενα! Ουτως η αλλως είναι γυμνάσιο and nothing else. Who gives a shit, anyway?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χαχαχα πάω 3η γυμνασίου και έχω μια συμμαθήτρια η οποια λυποθημησε επειδή πήρε 19 στα μαθηματικά φωνάζοντας "έχασαν εναν ολοκληρο βαθμο"! Το πιο αστείο είναι πως η συγκεκριμένη κοπελα έχει σκοπό να γίνει ψυχολόγος (θεωρητική κατευθυνση). Εγώ παλι μια φορά Έκλαψα σε διαγώνισμα, όταν στην πρωτη γυμνασίου πήρα 19 στα αγγλικά (simple present και present continuous) επειδή ξέχασα να γράψω το όνομα μου. Τώρα και μονάδα να πάρω στα ...τιμημενα! Ουτως η αλλως είναι γυμνάσιο and nothing else. Who gives a shit, anyway?


Μα αγχώνονται για το τίποτα!
Το γυμνάσιο δεν είναι τίποτα-στο λύκειο τα δίνεις όλα.
Στο γυμνάσιο απλώς παίρνεις τις βάσεις για να σου είναι ευκολότερα στο λύκειο.
Θες θεωρητική;
Να είσαι καλός στα φιλολογικά.
Θες θετική;
Στα θετικά.
επιπλέον κούραση είναι αυτό.και δε λέω να μην είσαι καλός μαθητής, να είσαι, αλλά όχι και να κλαις για ένα βαθμό.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χαχαχα πάω 3η γυμνασίου και έχω μια συμμαθήτρια η οποια λυποθημησε επειδή πήρε 19 στα μαθηματικά φωνάζοντας "έχασαν εναν ολοκληρο βαθμο"! Το πιο αστείο είναι πως η συγκεκριμένη κοπελα έχει σκοπό να γίνει ψυχολόγος (θεωρητική κατευθυνση). Εγώ παλι μια φορά Έκλαψα σε διαγώνισμα, όταν στην πρωτη γυμνασίου πήρα 19 στα αγγλικά (simple present και present continuous) επειδή ξέχασα να γράψω το όνομα μου. Τώρα και μονάδα να πάρω στα ...τιμημενα! Ουτως η αλλως είναι γυμνάσιο and nothing else. Who gives a shit, anyway?

Εχει τρελαθει ο κοσμος....:P αν κανει ετσι για τα μαθηματικα ( που δεν θα παει και θετικη) αν παρει 18 στα αρχαια τι θα κανει; Θα αρχισει τα μοιρολογια; αχ δεν παμε καλα....:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έχετε γειά βρυσούυυυλες λόγγοι βουνά ραχούλεςςς:whistle::whistle:

Καλα λεω ρε... Ψυχωση λες και αυριο μεθαυριο θα σε ρωτησει κανεις ποσο πηρες στο διαγωνισμα των μαθηματικων στην 2α γυμνασιου στο 2ο τριμηνο!;)

Aber wenn du nicht gut gehen:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Άρχισες πάλι τα γερμανικά;
ντροπή.:P
Πάντως ούτε κ εγώ δεν κάνω έτσι όταν γράφω σκατά χημεία (που είναι το αγαπημένο μου,ε).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthrax69

Νεοφερμένος

Ο Anthrax69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εχει τρελαθει ο κοσμος....:P αν κανει ετσι για τα μαθηματικα ( που δεν θα παει και θετικη) αν παρει 18 στα αρχαια τι θα κανει; Θα αρχισει τα μοιρολογια; αχ δεν παμε καλα....:whistle:

Τι βλέπω να commitαρει suicide... Έτσι, χαλαρά στο Γυμνάσιο, στο Λύκειο στρώνουμε κώλο κάτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NimertiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NimertiS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Δεν αλλάζουν οι άνθρωποι, έχω παραδείγματα από "φίλες" μου στη σχολή που μου έκαναν διάφορα για να μην δώσω μέρος μου από ομαδική εργασία και να μην πάρω βαθμό...Τραγικά ανθρωποειδή, σε όλες τις ηλικίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Άρχισες πάλι τα γερμανικά;
ντροπή.:P
Πάντως ούτε κ εγώ δεν κάνω έτσι όταν γράφω σκατά χημεία (που είναι το αγαπημένο μου,ε).
Παλι :pfff: ειπα τι αγαπημενο μαθημα και βλακειες; δεν διαβασες δεν εγραψες. Τελος.
Τι βλέπω να commitαρει suicide... Έτσι, χαλαρά στο Γυμνάσιο, στο Λύκειο στρώνουμε κώλο κάτω.
Ετσι:clapup::clapup:

Δεν αλλάζουν οι άνθρωποι, έχω παραδείγματα από "φίλες" μου στη σχολή που μου έκαναν διάφορα για να μην δώσω μέρος μου από ομαδική εργασία και να μην πάρω βαθμό...Τραγικά ανθρωποειδή, σε όλες τις ηλικίες.

Μερικοι ειναι ζωα... Δεν αξιζουν να λεγονται ανθρωποι!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elsa D

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elsa D αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Kατά την γνώμη μου ούτε στο λύκειο δεν πρέπει να έχεις ψύχωση με τους βαθμους μόνο στην γ λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Kατά την γνώμη μου ούτε στο λύκειο δεν πρέπει να έχεις ψύχωση με τους βαθμους μόνο στην γ λυκείου

Να σου πω την αληθεια ουτε στην γ λυκ. Ναι να θες να τα πηγαινεις καλα αλλα να μην ζεις για να γραφεις ολο καλα. Κοιτα να τα καταλαβαινεις ετσι ωστε να γραψεις τιποτα στο τελος;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
λολζ, στο λύκειο αν έχεις ψύχωση με τους βαθμούς στην Γ λυκ πρέπει να είσαι πολύ μλάκας. Ποιος το χέζει το σχολείο όταν δίνεις πανελλήνιες; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Να σου πω την αληθεια ουτε στην γ λυκ. Ναι να θες να τα πηγαινεις καλα αλλα να μην ζεις για να γραφεις ολο καλα. Κοιτα να τα καταλαβαινεις ετσι ωστε να γραψεις τιποτα στο τελος;)

Έδωσε συμβουλή για γ λυκείου...μαθητής β γυμνασίου. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έδωσε συμβουλή για γ λυκείου...μαθητής β γυμνασίου. :confused:

Ειπα απλα αυτα που νομιζω;) Και νομιζω πως ετσι ειναι. Τι σημασία εχει αν γραψεις 20 σε ενα διαγωνισμα και οταν πας για πανελληνιες να πιασεις πατο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ψυχωση με βαθμους= υστερικες μαναδες που στο σχολειο ηταν τουβλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ψυχωση με βαθμους= υστερικες μαναδες που στο σχολειο ηταν τουβλα

Καλα ναι αλλα μερικες φορες και τα παιδια ειναι ΤΟΟΟΣΟ πωρωμένα μην τους παρουν οι συμμαθητες τους την πρωτια που δεν φταινε πια μονο οι μαναδες τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Σημείωση Συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε από τα ούκ ολίγα off topic.

Παρακαλώ να μένετε εντός θέματος. Καλή συνέχεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NetherPortal

Νεοφερμένος

Ο NetherPortal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Κατά την ο βαθμός είναι κάτι πολύ γενικό και αόριστο και εξαρτάτε κυρίως από τον καθηγητή. Εμείς για παράδειγμα έχουμε έναν που στην ιστορία πήραμε όλοι 16+ ενώ κάποιοι δεν ξέρουν καν πως είναι το βιβλίο και στην γεωμετρία δεν πήρε κανένας βαθμό άσχετα αν κάποιοι ξεσκίζονταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κατά την ο βαθμός είναι κάτι πολύ γενικό και αόριστο και εξαρτάτε κυρίως από τον καθηγητή. Εμείς για παράδειγμα έχουμε έναν που στην ιστορία πήραμε όλοι 16+ ενώ κάποιοι δεν ξέρουν καν πως είναι το βιβλίο και στην γεωμετρία δεν πήρε κανένας βαθμό άσχετα αν κάποιοι ξεσκίζονταν

Καλα εχω εγω μια καθηγητρια που αν εχεις 19 σε θεωρει αχρηστο/αχρηστη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,404 μηνύματα.
Καλα εχω εγω μια καθηγητρια που αν εχεις 19 σε θεωρει αχρηστο/αχρηστη.;)

Τώρα αυτό ισχύει ή είναι μια μυθοπλασία του ευφάνταστου νου σου; :confused:
Γιατί είναι λίγο απίθανο αυτό που λες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top