Ποιο είναι το αγαπημένο σας μάθημα και ποιό σιχαίνεστε πραγματικά;

Giorgio-PD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης Καλλιατζής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Λατρεύω την ΦΥΣΙΚΗ, τα ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ και την ΒΙΟΛΟΓΙΑ...Ο καθηγητής των μαθηματικών μου μού είπε ότι πρώτη φορά βλέπει ένα τόσο θετικό μυαλό...Προχθές μας είχε βάλει κάτι ασκήσεις και του τις πήγα λυμένες πριν καν παραδώσει την θεωρία...Μου τη σπάνε όμως τα πουσ...α τα αρχαία...Πέρα από το ότι ασχολούμαστε με μια νεκρή γλώσσα που μοιάζει μόλις στο 10% με τα ΝΕΑ μου τη σπάει και η θεοποίηση του αρχαίου κόσμου....Εγώ λατρεύω την τεχνολογία και τον σύγχρονο τρόπο ζωής...Και όπως έλεγε και ο John Nash λατρεύω να ψάχνω την πρωτότυπη ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aparadektos

Νεοφερμένος

Ο Aparadektos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η Ιστορια ειναι το χειροτερο μαθημα για εμενα.
και τα καλητερα αγγλικα,πληροφορικη,μα8ηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύη Γλύπτη

Νεοφερμένος

Η Εύη Γλύπτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άνοιξη (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Λατρεύω τα Αρχαία, την Αρχαία Ελληνική Γραμματεία (Ιλιάδα, Οδύσσεια, κ.τ.λ.) και την Ιστορία. Σιχαίνομαι τα Γαλλικά, λόγω της καθηγήτριας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis96

Νεοφερμένος

Ο notis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
λοιπον...εμενα μου αρεσουν τα αρχαια:no1: και τα κειμενα:) αλλα πραγματικα σιχαινομαι τα θρησκευτικα:fss: (βαριεμαι) και η τεχνολογια:nono: (γιατι εχουμε μια στριγγλα {με τη πραγματικη ενοια της λεξης}που ολο φωναζει και μας λεει το γνωστο :readrules:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzoula

Νεοφερμένος

Η zouzoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
σ' εμένα αρέσουν τα μαθηματικά και η αγωγη...αλλα δεν αντεχω την ελένη-μου μοιάζει με σαπουνόπερα- και την φυσική!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
τα λατρευω ολα εκτος απο αγγλικα(με το που μπαινω στην ταξη το βρισιδι ατελειωτο),μουσικη (τριτη 1 ωρα και χειροτερο προγραμμα),τεχνολογια,πληροφορικη,μαθηματικα 20% και γαλλικα 20% επισης βαριμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
Λατρεύω τα κείμενα και απεχθάνομαι τα αρχαία....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ντοντούλα

Νεοφερμένος

Η ναντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμενα μου αρεσουν πολυ τα αγγλικα,jumpy: η γλωσσα, η ιστορια και η πληροφορικη. αυτα που δεν μου αρεσουν ειναι τα μαθηματικα:down: τα κειμενα και τα γαλλικα λογω τησ καθηγήτριας:sick::
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν παραπολυ τα:μαθηματικα, φυσικη ,χημεια!
Ωραια ομως ειναι και τα Αρχαια!
Και μπορω να πω πως μου αρεσει (φετος μονο)παραπολυ και η Ιστορια,γιατι εχουμε μια εξαιρετικη καθηγητρια!!!:no1:
Δε μου αρεσει η Ελενη!Καθολου...Ουτε τα κειμενα...
Η εκθεση μου αρεσει επισης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris_Toumpa

Νεοφερμένος

Ο !Είδομεν τα πάντα όλα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πυλαία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
:lol:Βασικα πιστεύω οτι η άλγεβρα ειναι χάλια αλλα αντιθέτος μ'αρέσει πολυ η γεωμερία...Καλα ίσως ειναι και ο καθηγητης που όταν μας κάνει άλγεβρα βαριέται τν ζωή του αλλα στην γεωμετρία το μάθημα το κάνει υπέροχο...θα πω κατι τώρα όμως για όλους τους μαθητές:Οκ δν διαφωνώ ότι κάποια μαθήματα ειναι βαρετά και περιμένεις πως και πως το κουδούνι να χτυπήσει....γτ όμως να μν αφήνεις τν αλλο να προσέξει???Όχι δν ειμαι φυτό αλλα ούτε σπασικλάκι απλα μου τη δίνει να βλέπω να παίζουν κάποιοι ¨μάγκες¨ με το κινητό μέσα στν τάξη ή να κάνουν ανοησίες όταν γιρνάει τν πλάτη ο καθηγητής.Άν θες να μν προσέξεις βγες έξω ή κοιμίσου που λέει ο λόγος...Και να κάνεις πως προσέχεις κάτι θα θυμάσε τν επόμενη δν έχεις να χάσεις κάτι...
Αυτα από εμέν@!!!​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisoulini

Νεοφερμένος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εμενα τα αγαπημενα μου μαθηματα ειναι τα μαθηματικα και η ιστορια!!!!!! εντελως αταιριαστα!!! ετσι δεν ειναι??? και ομως αυτα για μενα ειναι τα καλυτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
εχεις δικιο Σωτηρη:iagree:
οσον αφορα τα μαθηματα.μαθηματικα,φυσικη,χημεια,πληροφορικη μου αρεσουν πολυ.στα υπολοιπα η θα κοιταω απ'εξω ή θα κοιμαμαι(αληθεια λεω πεφτω πανω στο θρανιο)ή θα μιλαω φυσικα με τον διπλανο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t1n@ki!

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Χειρότερα:Ιστορία Ολα τα αλλα μ αρέσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μου αρεσουν τα αρχαια και τα κειμενα...
δεν μου αρεσουν θρησκευτικα, οικ οικονομια και ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Μου αρεσουν τα Μαθηματικα και αηδιαζω με τα Αρχαια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnaki21

Νεοφερμένος

Η Ανδρεάδη Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Εγώ λατρεύω τα μαθηματικά,την ιστορία,την πληροφορική φυσικά και απαιχθάνομαι τα αρχαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
αγαπημενο-μαθηματικα
χειροτερο-αρχαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αγαπημένο μάθημα: Αρχαία ( τα λατρεύω!!)
Το μάθημα που σιχαίνομαι: Μαθηματικά. Τώρα τα έχω ψιλοσυμπαθήσει αλλά και πάλι δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Αγαπημενο μαθημα:Μαθηματικα
Το χειροτερο μαθημα που υπαρχει για μενα ειναι η λογοτεχνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Αγαπημενο μαθημα:Μαθηματικα
Το χειροτερο μαθημα που υπαρχει για μενα ειναι η λογοτεχνια.
λογοτεχνία?? Πω ρε φίλε...το πιο βαρετό μάθημα με διαφορά!
αν δεν το έχει ο/η φιλόλογος, το μάθημα μπορεί να γίνει ανυπόφορο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top