e-steki Κολλαζ!!!

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Εμπνευσμένος απο το avatar της Vkey και απο το τοπικ "Αφήστε την φαντασία σας ελεύθερη!!" είπα να σας πω μια ιδέα που μου κατέβηκε...

τι θα λέγατε να στέλναμε ο καθένας μια φωτο μόνο με κάποιο σημείο του προσώπου μας έτσι ώστε να μπορεί να φτιαχτεί ενα κολλάζ! ίσως και δυο και τρια... ;) 8)
τι λέτε ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλη ιδεα! :thumbsup: Αμα το θελουν και αλλοι να το κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Όντως καλή ίδεα. Προσφέρω μάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Προσφέρω στόμα!

ΥΓ: Ας υποθέσουμε ότι τις μαζεύουμε. Ποίος θα κάνει το κολλάζ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Προσφέρω στόμα!

ΥΓ: Ας υποθέσουμε ότι τις μαζεύουμε. Ποίος θα κάνει το κολλάζ?  :hmm:
μηπως εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ωωωωχ τι ήθελα και μίλησα...! :'( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
εγω κανω την ακολουθη δωρεα οργανων... ενα αφτι (με 3 ή 7 τρυπες διαλεξτε!) και ενα φρυδι

παραπανω δε δινω...δε βγαινω ρε μανα μου...δε βγαινω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Φρύδι μπορώ να δώσω ένα κι εγώ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Οτι θέλει ο καθένας! βάλτε τις φωτο εδω και το κολλάζ το φτιάχνω εγώ no prob!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
για μισό λεπτό για μισό λεπτο γιατί θα με συγχύσετε :mad: γιατί να δώσετε εσείς αυτί ενώ εγώ έχω το πιο όμορφο εδώ
εχετε εσείς μακρύ χνουδωτό και γλυκό αυτί σαν το δικό μου??? :hehe: όχι!!!!! τότε??θα δώσω εγώ αυτί. :tongue:


τώρα χωρίς πλάκα εγώ δεν ξέρω τί να δώσω?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes :
Οτι θέλει ο καθένας! βάλτε τις φωτο εδω και το κολλάζ το φτιάχνω εγώ no prob!

Founes, εγώ τι να στείλω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παιδια δεινω οτι θελετε εκτος απο δοντια μια και ολο και καπιος θα εχει πιο αστραφτερα απο εμενα (οχι οτι ειναι και κιτρινα πια τα δικα μου αλλα νταξ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
πολυ καλη η ιδεα σου founes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Παιδάκια τι γίνεται με το κολάζ??? Πολύ καλή ιδέα αλλά βλέπω ξεχάστηκε!:( Μήπως να αρχίσουμε να επισυνάπτουμε κανα... κομμάτι του εαυτού μας????:D Θα είναι τέλειο αν γίνει!!!!!!Αντε! Ας ξεκινήσουμε! Στέλνω στόμα και μια τούφα!!!!:D :P ΕΕΕΕΕΕλα κόσμε..... Πάρεεεεεεεεεεε! Διάλεξεεεεεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • steki.doc
    153.5 KB · Εμφανίσεις: 183
Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
χμ... ωραία, η αρχή έγινε λοιπόν... έχουμε ενα στόμα και λίγο απο μαλί! μας λείπουν μάτια, μύτη, αυτάκια και το υπόλοιπο μαλί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Τί μπουκλωτο μαλλακι ειναι αυτο :thumbsup:

Εγώ θα στειλω ένα δάχτυλο να κραταει ενα τσιγαρο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ τα αλιθορα μου μάτια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Τί μπουκλωτο μαλλακι ειναι αυτο :thumbsup:

Εγώ θα στειλω ένα δάχτυλο να κραταει ενα τσιγαρο :D


:redface: Είμαι λίγο αφάνα είναι η αλήθεια!!!!


Αλλά, άντε! Αφήστε τα λόγια! Να βλέπω φώτο!!!!! Μόνο εγώ θα ημι-αποκαλυφθώ σήμερα??:D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αντε... που είναι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Α εγώ έχω να κάνω κι ένα μανικιούρ στο νυχακι πρώτα !

Λε ωλαία είναι η μπουκλα :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top