Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,826 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,525 μηνύματα σε 78,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 239 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιατρική Αλεξανδρούπολης

aurora_b

Νεοφερμένος

H aurora_b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H aurora_b έγραψε: στις 23:33, 13-06-15:

Μη λέω πάλι τα ίδια. Πιστεύω ότι αυτός με το 18100 έχει ελπίδες.Καμιά άλλη άποψη;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

StefaniaR

Νεοφερμένος

H StefaniaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H StefaniaR έγραψε: στις 13:45, 27-08-15:

κανείς άλλος για ιατρική αλεξανδρούπολης ??
1
Παράθεση

DrMimi

Φοιτητής

H DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H DrMimi έγραψε: στις 15:50, 04-09-15:

Μεγάλη αδράνεια στο θέμα!!!! Όσοι πιστοί προσέλθετε
Παράθεση

StefaniaR

Νεοφερμένος

H StefaniaR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H StefaniaR έγραψε: στις 19:08, 04-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από DrMimi
Μεγάλη αδράνεια στο θέμα!!!! Όσοι πιστοί προσέλθετε
Γεια σου συνάδελφε!!
1
Παράθεση

DrMimi

Φοιτητής

H DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H DrMimi έγραψε: στις 20:46, 07-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από StefaniaR
Γεια σου συνάδελφε!!
Απ 'ότι βλέπω μόνες μας θα κάνουμε μάθημα εμείς!!!!
Παράθεση

TheDragon

Φοιτητής

H TheDragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H TheDragon έγραψε: στις 21:32, 07-09-15:

Έχετε ακούσει μήπως πότε αρχίζουν τα μαθήματα ή πότε θα γίνουν οι εγγραφές;
Παράθεση

DrMimi

Φοιτητής

H DrMimi έγραψε: στις 15:09, 08-09-15:

Αρχική Δημοσίευση από TheDragon
Έχετε ακούσει μήπως πότε αρχίζουν τα μαθήματα ή πότε θα γίνουν οι εγγραφές;
Λένε για 5 Οκτώβρη άλλα στο site της σχολής δεν έχει αναρτηθεί κάτι. Μέχρι να αναρτηθεί όλα είναι φήμες .
Για εγγραφές:http://www.skai.gr/news/greece/artic...timia-kai-tei/
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DrMimi : 08-09-15 στις 20:26. Αιτία: εγγραφές
Παράθεση

CupOfTea

Νεοφερμένος

H CupOfTea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 28 μηνύματα.

H CupOfTea έγραψε: στις 14:06, 27-08-17:

Πως είναι γενικά η σχολή εκεί; Ποτέ μπαίνουν στις κλινικές και τι ακριβώς γίνεται στα κλινικά μαθήματα;
1
Παράθεση

Πα.Κ (Παναγιώτης)

Φοιτητής

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Πα.Κ https://www.ischool.gr/member.php?u=8 έγραψε: στις 15:01, 11-09-19:

Γεια σας παιδιά!

Το μάθημα της Ιατρικής Φυσικής στο τμήμα βάσει ποιου/ποιων συγγράμματος/ων γίνεται;
Τα προτεινόμενα συγγράμματα για τις κατατακτήριες είναι:

1) "Ιατρική Φυσική- Διαγνωστικές και θεραπευτικές εφαρμογές των ακτινοβολιών"Επίτομη, Επιμέλεια Ε. Γεωργίου, BROKEN HILL PUBLISHERS LTD

2) "Ιατρική Φυσική" Επίτομη, Εκδότης Κ. Ψαρράκος, UNIVERSITY STUDIO PRESS

3) "Ιατρική Φυσική" Φ. Αννίνος, ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΡΙΣΙΑΝΟΥ Α.Ε.

4) "Φυσική του Ανθρωπίνου Σώματος", Cameron J., Skofronick J. & Grand R. ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΕΣ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΠΑΡΙΣΙΑΝΟΥ Α.Ε.

Επίσης αν κάποιος έχει τη διάθεση θα ήθελα να με ενημερώσει σχετικά με το περιεχόμενο του μαθήματος και τα κομμάτια που εστιάζουν οι καθηγητές.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες