Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δε με λένε izi καλέ...

:mad:

Το πολύ-πολύ isssssssssssi :D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
CDάκο σε βρήκαν βολικό και σε πειράζουν;
Να σηκώσω τα μανίκια; :ropalo:
:baby:ναι , ναι ,όλα τα παιζάκια με κολοιδεύουνε σήμερα και παραφράζουνε τα παραφρασμένα μου , και δεν ασχολούνται ενώ σέλω να παίκσουμε , και παίζουνε ποδόσφαιρο τις σκέπσεις μου και είναι όλα κορίτσα , κανένα αγόρι να καθαρίσει για πάρτυ μου και μετά να με καλέσει και στο πάρτυ του να χορέπσουμε μακαρένα και να φάμε πιτσάκια και σπιτικό κέικ

π.σ.να σηκώσεις τα μανίκια;:confused:
μακρυμάνικα με 30 βαθμούς κελσίου ; χρήστος και απόστολος γλέτσος

π.σ.2 μουνλάιτ τελικά είσαι φιλόλογος γιατί έχω κάτι απορίες :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αν εχεις οντως φιλολογικες αποριες μπωρης να ροτισης κε μαινα:P

Γεια κι απο μενα ιΣι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Γεια σου ταίρι μου! :hehe:
(ρε τι πάθαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ώπα , σόδομα και γόμορα στο στέκι αγαπητοί συνφορουμίτες
το πράγμα βρωμάει , κλείστε τις μύτες

αλήθεια μαντρού ;
εσύ ρε είσαι φοιτητόνι - δίχως παρεξήγηση , επειδή βλέπω κάθε μέρα φιλολογίνες οι περισσότερες να το πω έτσι ευγενικά κολλάνε το μικρόβιο της γνώσης αρκετά χρόνια μετά την σχολή . Φυσικά παντού από όλα έχει ο μπαξές , εσύ σε τι κατηγορία ανήκεις ; (έχω φίλες εκεί ε , δεν λέω κάτι υποτιμητικό και σε μας στο εμπ όσο είμαστε μηχανικοί άλλο τόσο είναι βλαξ ο ρεμπ και ο χάος παλιομοδίτης)


προτιμώ μουν - που είναι γριά και σοφή:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε συ Γιώργο, πριν από 10 λεπτά σε σκεφτόμουν!! Πολλά χρόνια θα ζήσεις! :clapup:

:clapup:


μονο η izi ειναι εδω ζορζ???

καλα???!

:pfff:

Αυτές οι ζήλιες σου με κάνουν τούρμπο.




Θέλω παραλία! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
:clapup:




Αυτές οι ζήλιες σου με κάνουν τούρμπο.





Θέλω παραλία! :(
και μετά σου λέει βιάγκρα και πράσινα/μπλε άλογα...:book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ε και εγώ τι λέω παλικάρι μου ;
ασ το στέκι και πήγαινε να φας μπόλικα καρύδια με μέλι


θα αναστενάξει η γειτονιά πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
ε και εγώ τι λέω παλικάρι μου ;
ασ το στέκι και πήγαινε να φας μπόλικα καρύδια με μέλι


θα αναστενάξει η γειτονιά πάλι
Πάμε! :D Θα σε φωνάξω να βοηθήσεις άμα είναι γιατί περιμένω γκρουπάκι σήμερα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Πάμε! :D Θα σε φωνάξω να βοηθήσεις άμα είναι γιατί περιμένω γκρουπάκι σήμερα! :clapup:

όπως είπε κάποιος σοφός :

ώπα , σόδομα και γόμορα στο στέκι αγαπητοί συνφορουμίτες
το πράγμα βρωμάει , κλείστε τις μύτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αγορια...
νομιζω οτι περασε η ωρα σας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Δεν παρεξηγω βρε sid, αλιμονο
Αφου κι εγω η ιδια σου ελεγα τη γνωμη μ για τις σημερινες φιλολογους στο μσν:whistle:
Σ'εσενα δεν τα' λεγα? Πωωω αρχισα να ξεχναω, τεεεελεια

edit: γκρουπακι ακουω γιωργακη... κι μετα εμενα κραζεις οτι κανω οργια χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι ρε σύ , δεν γράφω εγώ στο μσν μου
είναι ένας παππούς στην γειτονιά μου , που οι γριές δεν κάθονται ούτε όταν σηκώνεται στο λεωφορείο και του δίνω το λάπτοπ να ομιλεί με θελκτικές κορασίδες

τι δλδ δεν παρεξηγήθηκες ; αμάν τίποτα δεν ζωντανεύει το στέκι τέτοιες ώρες
πάω να ποστάρω στο trash of the day κανέναν μότσαρτ


μπας και δούμε προκοπή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
διωξτε με καποιος, διωξτε με σας λεω!!!

αυριο δινω βιοχημεια επαναληπτικη μπας και το περασω στις 9 το πρωι θελω να σηκωθω στις 5,30 για επαναληψη και ειμαι ακομα εδω!:hypno::hypno:

μπαναρετε με σας λεω:P

το βρηκα! θα αυτομπαναριστω! ζντοινγκ! :blink::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.


αφιερωμένο στην αποπάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
μιλησε και η πορδη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ζητώ από την ομάδα συντονιστών να αποσυρθεί το αποπάνω μύνημα ως προσβολή προς την προσωπικότητα μου . Οι δικηγόροι μου θα κινηθούνε νομικά , θα κάνω μύνηση για ψυχική οδύνη , μια με κατάθεση ασφαλιστικών μέτρων , μια με σκορδόψωμο και μια με από όλα εκτός από τσατσίκι


επίσης , να αυτομαστιγωθεί η βικ βικ και μετά να γράψει την εμπειρία της στο τόπικ <<αυτοτραυματισμός>> , να καθαιρεθεί από μοντερέιτορ και να επιβλέπει τις κρυάδες (αν είναι όντως κάτω -20 κελσίου να τις δέχεται) και να γίνει μοντ ο δεσμώτης για να δίνει μπόνους στους τρόλερ

τέλος ζητώ να γυρίσει ο ρεμπεσκές γιατί όλος ο γυναικείος πληθυσμός του στεκιού και γενικά του πλανήτη παίρνει πλέον ψυχοφάρμακα και περιμένει κοπλιμέντα μόνο από τον στάθη ψάλτη και τον σταμάτη γαρδέλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top