Εξεταστική

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
1 ωρο? εργαστηριακή εξέταση? ή κανονικά? τι μάθημα ήταν αυτό? :D
Είμαστε τόσο καλά οργανωμένοι που χάσαμε τη μια ώρα για να γράψουμε γιατί η καθηγήτρια που δε είχε βγάλει τα θέματα είχε κολλήσει στη κίνηση και τη περιμέναμε να έρθει και να τυπώσει τα θεματα :lol:
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Είμαστε τόσο καλά οργανωμένοι που χάσαμε τη μια ώρα για να γράψουμε γιατί η καθηγήτρια που δε είχε βγάλει τα θέματα είχε κολλήσει στη κίνηση και τη περιμέναμε να έρθει και να τυπώσει τα θεματα :lol:


χαχαχαχαχ κατάλαβα , υπομονή μόνο αυτό έχω να πω :rofl: εμείς τώρα έχουμε άλλα 2 και τέλος ευτυχώς.
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά. Έχετε κι εσείς καθηγητές/επιτηρητές που νομίζουν ότι είναι καφενείο;
Πχ, σήμερα. Ο τυπάς μέσα σε 3 ώρες:
Κάπνισε (απαράδεκτο από μόνο του) μέσα στην αίθουσα, κάνοντας επίσης χαρακτηριστικούς θορύβους για να μας δείξει πόσο το απολαμβάνει, έβγαλε κομπολόι, έπιασε κουβέντα με: μεταπτυχιακούς επιτηρητές, φοιτητές που περνούσαν απ'έξω, φοιτητές που εξετάζονταν, έκανε σχόλια που δεν χρειάζονταν (πχ ο άλλος ρώτησε την ώρα και τον ειρωνευόταν ότι χωρίς κινητό δεν πάει πουθενά, εμένα μου την είπε επειδή...έγραφα στο πρόχειρο με μολύβι για να τα σβήνω και δεν έγραφα με μουτζούρες στο θρανίο μια και καλή (θράσος!)) και γενικά στα τέτοια του. Πλας, φεύγοντας ζήτησα βεβαίωση και μου έκανε ολόκληρη ανάκριση τι την θέλω. Κρατάω αναμνηστικά, λογαριασμό θα σου δώσω;

Αν γυρίσω και του πω να βάλει το τσιγάρο του εκεί που ξέρει θα φταίω εγώ? :)
Γενικά, θυμώνω και αποσυντονίζομαι με κάτι τέτοια. Άμα του το πω και μου απαντήσει κάτι έτσι ωραίο τι με παίρνει να κάνω;
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Έχετε κι εσείς καθηγητές/επιτηρητές που νομίζουν ότι είναι καφενείο;
Πχ, σήμερα. Ο τυπάς μέσα σε 3 ώρες:
Κάπνισε (απαράδεκτο από μόνο του) μέσα στην αίθουσα, κάνοντας επίσης χαρακτηριστικούς θορύβους για να μας δείξει πόσο το απολαμβάνει, έβγαλε κομπολόι, έπιασε κουβέντα με: μεταπτυχιακούς επιτηρητές, φοιτητές που περνούσαν απ'έξω, φοιτητές που εξετάζονταν, έκανε σχόλια που δεν χρειάζονταν (πχ ο άλλος ρώτησε την ώρα και τον ειρωνευόταν ότι χωρίς κινητό δεν πάει πουθενά, εμένα μου την είπε επειδή...έγραφα στο πρόχειρο με μολύβι για να τα σβήνω και δεν έγραφα με μουτζούρες στο θρανίο μια και καλή (θράσος!)) και γενικά στα τέτοια του. Πλας, φεύγοντας ζήτησα βεβαίωση και μου έκανε ολόκληρη ανάκριση τι την θέλω. Κρατάω αναμνηστικά, λογαριασμό θα σου δώσω;

Αν γυρίσω και του πω να βάλει το τσιγάρο του εκεί που ξέρει θα φταίω εγώ? :)
Γενικά, θυμώνω και αποσυντονίζομαι με κάτι τέτοια. Άμα του το πω και μου απαντήσει κάτι έτσι ωραίο τι με παίρνει να κάνω;


Olivi@ καλησπέρα , έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες , μέχρι στιγμής εγώ είχα έναν τέτοιο αλλά μόνο κάπνιζε (ευτυχώς) και τίποτα παραπάνω. Απλά σκέψου ότι αυτόν τον άνθρωπο θα τον δεις μία φορά (εκτός αν επιτηρεί κι άλλα μαθήματα :() , αλλιώς μάθε σε ποιο αμφιθέατρο θα μπει ο συγκεκριμένος και πήγαινε σε κάποιο άλλο. Αυτά που έκανε ο δικός σας είναι απαράδεκτα πράγματα αλλά επειδή είναι δημόσιος υπάλληλος κάνει ότι γουστάρει. Αν σου απαντήσει με κάτι "ωραίο" απλά αγνόησε τον και φύγε σαν κυρία δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Κράτα επίπεδο και ασε τον άλλο στον πάτο.
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Olivi@ καλησπέρα , έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτά που λες , μέχρι στιγμής εγώ είχα έναν τέτοιο αλλά μόνο κάπνιζε (ευτυχώς) και τίποτα παραπάνω. Απλά σκέψου ότι αυτόν τον άνθρωπο θα τον δεις μία φορά (εκτός αν επιτηρεί κι άλλα μαθήματα :() , αλλιώς μάθε σε ποιο αμφιθέατρο θα μπει ο συγκεκριμένος και πήγαινε σε κάποιο άλλο. Αυτά που έκανε ο δικός σας είναι απαράδεκτα πράγματα αλλά επειδή είναι δημόσιος υπάλληλος κάνει ότι γουστάρει. Αν σου απαντήσει με κάτι "ωραίο" απλά αγνόησε τον και φύγε σαν κυρία δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο. Κράτα επίπεδο και ασε τον άλλο στον πάτο.

Πφ.
Δεν είναι μόνο αυτός, είναι οι περισσότεροι που κάνουν κάτι από αυτά, απλά ο σημερινός ήταν...περίπτωση.
Οκ, το καταλαβαίνω, βαριέσαι, βγάλε το σκασμό για 3 ώρες και σεβάσου τη προσπάθεια που κάνουμε εκείνη τη στιγμή. Θα φύγεις μετά και τέλος.
Την επόμενη φορά πάντως θα μιλήσω, το υπόσχομαι (σε μένα :P ). Αισιχτίρ.
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ρε παιδιά. Έχετε κι εσείς καθηγητές/επιτηρητές που νομίζουν ότι είναι καφενείο;
Πχ, σήμερα. Ο τυπάς μέσα σε 3 ώρες:
Κάπνισε (απαράδεκτο από μόνο του) μέσα στην αίθουσα, κάνοντας επίσης χαρακτηριστικούς θορύβους για να μας δείξει πόσο το απολαμβάνει, έβγαλε κομπολόι, έπιασε κουβέντα με: μεταπτυχιακούς επιτηρητές, φοιτητές που περνούσαν απ'έξω, φοιτητές που εξετάζονταν, έκανε σχόλια που δεν χρειάζονταν (πχ ο άλλος ρώτησε την ώρα και τον ειρωνευόταν ότι χωρίς κινητό δεν πάει πουθενά, εμένα μου την είπε επειδή...έγραφα στο πρόχειρο με μολύβι για να τα σβήνω και δεν έγραφα με μουτζούρες στο θρανίο μια και καλή (θράσος!)) και γενικά στα τέτοια του. Πλας, φεύγοντας ζήτησα βεβαίωση και μου έκανε ολόκληρη ανάκριση τι την θέλω. Κρατάω αναμνηστικά, λογαριασμό θα σου δώσω;

Αν γυρίσω και του πω να βάλει το τσιγάρο του εκεί που ξέρει θα φταίω εγώ? :)
Γενικά, θυμώνω και αποσυντονίζομαι με κάτι τέτοια. Άμα του το πω και μου απαντήσει κάτι έτσι ωραίο τι με παίρνει να κάνω;
Ένας συγκεκριμένος είναι σε εμάς που κάπνιζε μέσα στην αίθουσα, στο διάλειμμα όταν είχαμε μάθημα και όταν εξεταζόμασταν. Πραγματικά ντροπή απορώ πως το σκεφτόταν καθώς κανείς δεν καπνίζει από καθηγητές μέσα σε αίθουσα και το περίεργο είναι που δεν του το είπε ποτέ φοιτητής να το σβήσει.
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
πφφφφ....ειμαι 5ο ετος και χρωστάω 12...εχω δώσει το ένα, έχω αλλα δυο για αυτή την εξεταστική και τα υπόλοιπα τον Σεπτέμβρη...Ελπιζω να τελειώσω τον Σεπτέμβρη με κανένα θαύμα! :girl_angel:
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Με ένα διεστραμμένο τρόπο, μου λείπει η εξεταστική! :P

Καλή επιτυχία σε όλους σας! :happy:
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Δίνω 5 μαθήματα και το 1 θα το κάψω
Ξεκίνησα όχι καλά αλλά ο απολογισμός φέτος είναι θετικός για μένα.

7 πέρασα έως τώρα για αυτό το έτος και έχω 12 για πτυχίο
 

butter_fly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η butter_fly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Το επί πτυχίω πάνω στην κόλλα που το γράφουμε; και το λαμβάνουν υπόψιν οι καθηγητές η όχι;
 

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.

Guest 336742

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Καλα εμένα μου έχει τύχει και τα 2 άκρα.
Ξεκινήσαμε με τη επιτήρητρια που ήρθε πάνω από το κεφάλι μου τη ώρα που έγραφα και με ρωτούσε για τα σκουλαρίκια που φορούσα ( τη ώρα που εξετάζομασταν) και της είπα ευγενικά πως ήταν δώρο για να μη με πρήζει αλλά αυτή το συνέχισε και έλεγε να μάθω από πού μου τα πήραν ( FAIL) και μου έχει τύχει επιτήρητρια - κομμαντο να τσιροκοπαει δηλαδή έχετε 45 λεπτά λες και είναι τα τελευταία μας...
Και όλα αυτά μαζί στο α'εξαμηνο που πέρασε....
Μμμμμ έχω μεγάλη περιέργεια για το τι σόι επιτήρηση θα συναντήσω στα επόμενα...
Οι υπόλοιποι εκαναν ένα απλό κους κουσακι ίσα ίσα εκνευριστικο...
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Εμείς σήμερα τελειώσαμε παιδιά , καλό καλοκαίρι και καλά αποτελέσματα σε όλους!! :D :clapup:
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 798 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Έχω δώσει 3 μέχρι στιγμής, καλώς εχόντων των πραγμάτων έχουν περαστεί και τα 3. Άλλα δύο (ή 1 :P ) και επίσημα καλοκαίρι! :flowers:
 

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Τελείωσα σήμερα, επιτέλους αποδεσμεύομαι. Λογικά πάει ένα για Σεπτέμβρη αλλά με την γκαντεμιά που με δέρνει το βλέπω να γίνονται δύο. To worst case senario γενικά είναι το να δώσω 2 μαθήματα, οπότε χαλαρά.
Κανείς άλλος που τελείωσε να πικάρουμε αυτούς που δίνουν ακόμα; :P
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τελείωσα σήμερα, επιτέλους αποδεσμεύομαι. Λογικά πάει ένα για Σεπτέμβρη αλλά με την γκαντεμιά που με δέρνει το βλέπω να γίνονται δύο. To worst case senario γενικά είναι το να δώσω 2 μαθήματα, οπότε χαλαρά.
Κανείς άλλος που τελείωσε να πικάρουμε αυτούς που δίνουν ακόμα; :P
Εγώ δίνω 1 Ιουλίου και τελικά μέσα στο μεσημέρι. :(

και παρέα με τα γυναικολογικά μου κατά 99% τα χτυπήματα έρχονται απανωτά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top