Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ανδρεα, με βρισκεις κατι παραπανω απο συμφωνη σε αυτο...αληθεια...
Για το εαν εχει αποτελεσμα κατι τετοιο, αναρωτιεμαι...
Μακαρι να εχουν αλλαξει τα πραγματα και με το χρονο να αλλαξουν ακομα περισσοτερο με τη συμβολη του καθε ενα απο εμας...
Από εμάς εξαρτάται το αποτέλεσμα.
Να πάψει πια ο κόσμος να θεωρεί δεδομένη την βασιλεία των Δ.Υ.
Και αυτά στα λέω εγώ που είμαι εδώ και πολλά χρόνια στο δημόσιο.
Αλλά μόνο έτσι θα φύγει η σκουριά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Καλημέρα Βάσω, πες μας κι εσύ τη γνώμη σου που είσαι σχετική με το χώρο...
με καλυψες απολυτα εσυ αντρεα μου :)

Καλημέρα Βικάκι!

καλημερα καλη μου τι κανεις; :)

Οκ , μια ερώτηση μόνο, τι ενωείς το πρωτόκολο;:redface:

Να πάρεις αριθμό πρωτοκόλλου από το γραφείο.
Θα καταχωρηθεί το αίτημα σου στα εισερχόμενα, και δεν πρόκειται να καταλήξει κάπου στα αζήτητα.

αυτο ακριβως που ειπε ο πειρατης μανια... πρεπει να πρωτοκοληθει ενα εγγραφο για να ειναι σιγουρο οτι θα παει στους ανωτερους της υπηρεσιας καταλαβες; καθε υπηρεσια εχει τετοιο ποστο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

Αγκαλίτσα! :redface:

καλημερα και σε σενα βαλντερακο... τι κανεις; :)

Καλά είμαι Βασούλα αν και θα μπορούσα να είμαι καλύτερα αν έβλεπα λιγότερες βλακείες τριγύρω.

Πάλι καλά που έχω και τη σίμπυ να μου φτιάχνει το κέφι*!:)


*Σίμπυ πιάσε κι έναν μέτριο πλιζ για να ξυπνήσω! Ο μάστερ μίλησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αγκαλίτσα! :redface:



Καλά είμαι Βασούλα αν και θα μπορούσα να είμαι καλύτερα αν έβλεπα λιγότερες βλακείες τριγύρω.

Πάλι καλά που έχω και τη σίμπυ να μου φτιάχνει το κέφι*!:)


*Σίμπυ πιάσε κι έναν μέτριο πλιζ για να ξυπνήσω! Ο μάστερ μίλησε...
Τσακίζομαι αφεντικό.....:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αχ αυτή η γλώσσα σου...

:P

Ναι μωρέ, ενώ η δικιά σου..... μέλιτι κεχρισμένη!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Ναι μωρέ, ενώ η δικιά σου..... μέλιτι κεχρισμένη!!!!!:P

Αμα δε σ' άρεσε, φέρτη πίσω να τη δώσω αλλού!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καλά εδώ όλη η πόλη μυρίζει τσίκνα.
Λουκάνικα, σουβλάκια και μεζεδάκια στα κάρβουνα.
Νέφος από τσίκνα παντού.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλά εδώ όλη η πόλη μυρίζει τσίκνα.
Λουκάνικα, σουβλάκια και μεζεδάκια στα κάρβουνα.
Νέφος από τσίκνα παντού.....

Σε λίγο θα συμβάλλουμε κι εμεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αμα δε σ' άρεσε, φέρτη πίσω να τη δώσω αλλού!:P

Εγώ πάλι μόλις έκανα τη γλώσσα του Βάλντερ στα κάρβουνα!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Καλημερούδια!!!

Γι αυτό ο καιρός στο internet μου λέει ότι αυτή τη στιγμή στην Αθήνα έχει ομίχλη;;; :lol::lol::lol: Από τώρα ρε παιδιά; Καήκαμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οχι από τώρα.
Από τις 8.30 το πρωί.....
Εδώ μερικοί κεντρικοί δρόμοι μάλιστα κλείνουν εντελώς από τις ψησταριές και τα βαρέλια με τις μπύρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόλις έκανα τη γλώσσα του Βάλντερ στα κάρβουνα!!!!:P:P

Ως που μπορεί να φτάσει η ζήλια μιας γυναίκας.....:|


Καλημέρα fielda :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Οχι από τώρα.
Από τις 8.30 το πρωί.....
Εδώ μερικοί κεντρικοί δρόμοι μάλιστα κλείνουν εντελώς από τις ψησταριές και τα βαρέλια με τις μπύρες..

Ορίστε;;;; Πού μένεις παιδί μου και ψήνουν από τις 8:30 το πρωί; Εδώ γιατί μόνο σκάβουν;;; Την τύχη μου!!

Καλημέρα Valder :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ως που μπορεί να φτάσει η ζήλια μιας γυναίκας.....:|


Καλημέρα fielda :)

Και η γλώσσα ενός άντρα........!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Στην Πάτρα.
Που αλλού;
Και δεν εννοώ στα σπίτια, αλλά σε όλα σχεδόν τα κεντρικά μαγαζιά απέξω έχει ψησταριές.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Οχι από τώρα.
Από τις 8.30 το πρωί.....
Εδώ μερικοί κεντρικοί δρόμοι μάλιστα κλείνουν εντελώς από τις ψησταριές και τα βαρέλια με τις μπύρες..

Θέλω κι εγώ να πάω σ' αυτό το μέρος! ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top