[ΕΠΑ.Λ] Πανελλήνιες 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Μα καλα Κανενα παιδι απο το ΕΠΑΛ δεν δινει φετος Πανελληνιες?? Ολοι απο το Γενικο Λυκειο εχουν αγχος,προβληματιζονται και συζητουν ενω εσεις ...:whistle::whistle::whistle: καλο θα ηταν να Συμβουλευτειτε κυριως αυτοι απο την ομαδα Α μου ειναι διαφορετικες οι πανελληνιες απο το Γενικο ,να ξεφυγετε και λιγακι...... να μαθαινουμε και εμεις ....

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?????:hmm::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
:D διαβάζουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
τι να πω ... δεν περιμενα τοση αδιαφορια....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εγω ειμαι απο Β ομαδα!!
αλλα ρωτα οτι θες,
αν μπορω να σε βοηθησω θα ηταν χαρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pure.george

Νεοφερμένος

Ο pure.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγώ πηγαίνω ΕΠΑΛ ομάδα Α' Ειδικότητα Πληροφορική.
Και δίνω σε 10 μέρες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαθητήςΕΠΑΛ

Νεοφερμένος

Ο ΜαθητήςΕΠΑΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Εγώ πηγαίνω ΕΠΑΛ ομάδα Α' Ειδικότητα Πληροφορική.
Και δίνω σε 10 μέρες. :D

Πως πάει το διάβασμα; τελείωσες με τα δίκτυα και τον προγραμματισμό;εγω κάνω επαναλήψεις κανα μήνα τώρα.

Αντε καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ πηγαίνω ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Α΄ Δομικών Έργων....και πιστεύω εμείς από το Τεχνικό λύκειο μπορούμε να περάσουμε εκεί που θέλουμε πολύ πιο εύκολα από το γενικό..... καλά αποτελέσματα σε όλους παιδιά και του χρόνου φοιτητές:D:whistle:;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakinthos8

Νεοφερμένος

Ο iakinthos8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
και εγω ειμαι Α ομάδα πληροφορικής, εχει κανενας αγχος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
παιδιά.. εγώ δίνω για δεύτερη.. φορά..και όχι αυτό επειδή..δεν έγραψα.. καλά.. αλλά επειδή έχασα την σχολή που ήθελα για 40 μόρια :( φέτος να ξέρετε ότι σε σχέση με πέρυσι...τα θέματα κατά την γνώμη μου θα είναι πιο τσιμπημένα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iakinthos8

Νεοφερμένος

Ο iakinthos8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Ποιά σχολή ήθελες sim;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σ.Μ.Υ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sotiris10

Νεοφερμένος

Ο sotiris10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
παιδιά.. εγώ δίνω για δεύτερη.. φορά..και όχι αυτό επειδή..δεν έγραψα.. καλά.. αλλά επειδή έχασα την σχολή που ήθελα για 40 μόρια :( φέτος να ξέρετε ότι σε σχέση με πέρυσι...τα θέματα κατά την γνώμη μου θα είναι πιο τσιμπημένα..!

Δεν υπάρχουν τσιμπημένα θέματα.Το μονό που υπάρχει είναι διάβασες η δεν διάβασες.......:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και εγω αυτης της αποψης ειμαι...αλλα ειδες τα περσινα θεματα? τουλαχιστον στον τομεα της οικονομιας? οποιος τα ειδε..γελαγε..γιατι ηταν τοσο γελοια..που και ο ποιο ασχετος..εγραφε σιγουρα....φετος λοιπον δεν θα ειναι ετσι....αυτο εννοω με το τσιμπημενα θεματα...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pure.george

Νεοφερμένος

Ο pure.george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Πως πάει το διάβασμα; τελείωσες με τα δίκτυα και τον προγραμματισμό;εγω κάνω επαναλήψεις κανα μήνα τώρα.

Αντε καλά αποτελέσματα!
Έχω βγάλει την Ύλη για όλα τα μαθήματα που δίνω από τον Απρίλιο.
Λίγο η θεωρία του προγραμματισμού με φοβίζει. Αλλά που θα πάει. Κάτι θα γράψουμε.

Και αυτό που λένε πώς στα Τεχνικά δεν κάνουν μάθημα είναι βλακείες.
Αντιθέτως για μερικές σχολές τα ΕΠΑΛ είναι πολύ καλύτερα από τα Γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Συγγνωμη,τωρα ειδα οτι γραψατε... ναι ενδιαφερομαι κυριως για την Α ομαδα καθως στην Β ειναι πιο δυσκολα και θα ηταν προτιμοτερο να παει καποιος γενικο για να δωσει τα 6 μαθηματα γιατι εμεις δεν εχουμε τοση καλη προετοιμασια στην φυσικη κλπ. γιατι κανουμε πολλες ωρες μαθηματα ειδικοτητας. εγω ειμαι στο τομεα οικονομιας και διοικησης !Μου αρεσει παρα πολυ και ειμαι πολυ ευχαριστημενη..οσοι δωσατε πανελληνιες απο α ομαδα αληθεια πως ειναι τα πραγματα?ειναι τοσο ευκολα οπως λενε?

και καλη επιτυχια σε ολους σας !!!:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top