Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,996 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,756 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 317 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

ξαροπ (Ιάσων)

Φοιτητής

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,471 μηνύματα.

O ξαροπ έγραψε: στις 19:30, 09-10-08:

Εγώ καλά...έχουμε γράψει καμιά δεκαριά τεστ και τα περισσότερα δν τα έχω πάρει πίσω ακόμη, πάντως έχω γράψει 20 οικιακή οικονομία και φυσική και 19 μαθηματικά.

έχω να πάρω επίσης την επομένη ενα απροειδοποίητο ωριαίο στη γεωγραφία και δν μπορώ να πω ότι άνυπομονώ να δω τον βαθμό μου.....
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ultimater

Πτυχιούχος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 20:01, 09-10-08:

ενα τεστ εχουμε κανει μεχρι τωρα (μαθηματικα) και εχω γραψει:no1::iagree: 20!αλλα ειχαμε και εμεις ενα απροειδοποιητο στη βιολογια...(15.8)
Παράθεση

tzenh

Μαθητής Β' γυμνασίου

H tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 69 μηνύματα.

H tzenh έγραψε: στις 20:04, 09-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από manorf
ενα τεστ εχουμε κανει μεχρι τωρα (μαθηματικα) και εχω γραψει:no1::iagree: 20!αλλα ειχαμε και εμεις ενα απροειδοποιητο στη βιολογια...(15.8)
16 και κλαις????
εμεις γαλλικα γραψαμε και αγγλικα σημερα
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 20:44, 09-10-08:

μαθηματικά γράψαμε κάτι απλό θα εχω σίγουρα 20 ιλιάδα σίγουρα όχι κάτω από 17 (αλλιώς είμαι βλάκας με περικεφαλαία σαν αυτή του αχιλλέα που του την έφτιαξε ο ήφαιστος από φοβερό μέταλο, τη διακόσμησε πολύ καλά με ωραία χρώματα και σκαλίσματα και την παρέδωσε στη θέτιδα να το δώσει στο γομάρι το γιο της μπας και πολεμήσει ο άμπαλος γιατί αλλιώς οι αχαιοί θα χάνανε και σήμερα η ιστορία θα ήταν διαφορετική, μπορεί και να μην ήμασταν έλληνες να ήμασταν τρώες) και κάτι υποψιάζομαι για θρησκευτικά αύριο...
2
1
Παράθεση

kambana

Φοιτητής

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 20:53, 09-10-08:

Εμείς γράψαμε ένα τεστ στα αρχαία που θα μετήσει σαν διαγώνισμα όπως μας είπε η φιλόλογος έγραψα 17...Ήταν πολύ δύσκολο...Τέσσερα παιδιά γράψαμε πάνω από τη βάση...Δύο στα μαθηματικά...Στο ένα δεν έβαλε βαθμό γιατί αν έβαζε πολύ θα παθαίνανε την πλάκα τους, τα είχα όλα σωστά και στο δεύτερο 20!Γράψαμε διαγώνισμα στα Κείμενα ''Στην εποχή του τσιμέντου και της πολυκατοικίας'' και αύριο Ιστορία ''Ο Ιουστινιανός και το έργο του''...Την άλλη εβδομάδα (Τετάρτη) γράφουμε διαγώνισμα στη Χημεία...Χαμός...
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 21:42, 09-10-08:

εμ οπως και το 17,2 το δικο σου,που πατωσες κιολας!
Παράθεση

panos13 (Panos)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

O panos13 έγραψε: στις 22:17, 13-10-08:

Αγγλικα 20,Φυσικη 18,Γεωγραφια αυριο,Εκθεση κανα 19
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 22:36, 15-10-08:

ιλιάδα 18.5 (ο ψηλότερος, μέχρι να δω και της απουσιολόγου ) , έκθεση κάνα 19. Μαθηματικά τεστάκι 20 σίγουρα
Παράθεση

hara

Μαθητής Β' γυμνασίου

H hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H hara έγραψε: στις 15:24, 16-10-08:

διαγωνισματα απο τωρα? εμεις ξεκιναμε μετα τα μεσα Δεκεμβρη! βεβαια γραψαμε σημερα ενα τεστακι Χημεια αλλα επειδη εχουμε πεσει σε σκυλα καθηγητρια! κατα τ αλλα... χαλαρα!
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 15:50, 16-10-08:

τελικά η απουσιολόγος 19 είχε, με πέρασε για 0.5

Άτιμε Αγαμέμνωνα με σκότωσες

άρα δεύτερος ήρθα πάλι ο άμπαλος ανορθόγραφος ...
Παράθεση

Unkown-User

Φοιτητής

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 15:54, 16-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
τελικά η απουσιολόγος 19 είχε, με πέρασε για 0.5

Άτιμε Αγαμέμνωνα με σκότωσες

άρα δεύτερος ήρθα πάλι ο άμπαλος ανορθόγραφος ...
Mη μασάς ρε, δεν έχει σημασία έτσι κι αλλιώς..
Παράθεση

*Deatheater* (Αλέξανδρος)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O *Deatheater* έγραψε: στις 16:34, 16-10-08:

να σας πω για μένα είναι νώρις να κρίνω...αλλα θέλω να πιστέυω οτι τα πάω καλά...
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 16:37, 16-10-08:

E εγώ καλά τα έχω πάει μέχρι τώρα...20 στα μαθηματικά, 19 στην ιστορία, 19 στην ελένη, 17 στην έκθεση και 19 στα θρησκευτικά
Παράθεση

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

O *Deatheater* έγραψε: στις 16:39, 16-10-08:

πω.....τι περιεργο για σένα Βάλια...
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 16:44, 16-10-08:

έλα έλα λίγα τα λόγια σου
Παράθεση

Μαθητής Γ' γυμνασίου

O *Deatheater* έγραψε: στις 16:44, 16-10-08:

....
Παράθεση

djimmakos (Μήτσος)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.

O djimmakos έγραψε: στις 18:38, 16-10-08:

Στα αρχαία που έχουμε γράψει 2 τεστ, στο ένα έγραψα 11,3 (:p) και στο άλλο 19 .

Στα άλλα πιστεύω θα χτυπήσω 20αρακι, γιατί με τοσο διάβασμα, αν γράψω κάτω από 20 θα χτυπήσω το κεφαλι μου στον τοίχο δις φορές :p
Παράθεση

hara

Μαθητής Β' γυμνασίου

H hara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ανδραβίδα (Ηλεία). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H hara έγραψε: στις 18:56, 16-10-08:

και τι σου εκοψε για ορθογραφικο τοσο πολυ? ακου κει! και τι? διαγωνισμα απο τωρα?
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 19:00, 16-10-08:

εγω αρχαια εχω 19,5 και 18,4 αγγλικα εχω 17 και χημεια απο 16 και πανω(ας οψονται οι ατομικοτητες)...
Παράθεση

Amy 4ever

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Amy 4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 90 μηνύματα.

H Amy 4ever έγραψε: στις 19:05, 16-10-08:

θρησκευτικά 20 -γεωγραφια 20
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Volkswagen Fan