Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,987 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,273 μηνύματα σε 78,970 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 366 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ερωτηματολόγιο για απόφοιτους Λυκείου Ιουνίου που φέτος θα είναι πρωτοετείς φοιτητές

MariannaStaf

Νεοφερμένος

H MariannaStaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H MariannaStaf έγραψε: στις 13:05, 19-09-19:

Καλησπέρα σας!

Είμαι μεταπτυχιακή φοιτήτρια του ΜΔΕ Διδακτική της Βιολογίας και στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας με θέμα: Γνώσεις μαθητών δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για την ανθεκτικότητα των μικροοργανισμών στα αντιβιοτικά, θα ήθελα να κοινοποιήσω στο γκρουπ ερωτηματολόγιο (μικρό, 20 ερωτησεων) το οποίο πρέπει να απαντηθεί ΜΟΝΟ από τους μαθητές που αποφοίτησαν τον Ιούνιο και θα είναι οι φετινοί πρωτοετείς φοιτητές. Μπορεί επίσης να απαντηθεί και από όσους φοιτητές ΔΕΝ έχουν παρακολουθήσει Βιολογία στο Πανεπιστήμιο.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

https://docs.google.com/forms/d/1UKlGLm7enNMwFVodv_sN4cvC5Qxwmnvv7pD6db9koL8/edit
10
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,568 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:19, 19-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από MariannaStaf
Καλησπέρα σας!

Είμαι μεταπτυχιακή φοιτήτρια του ΜΔΕ Διδακτική της Βιολογίας και στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας με θέμα: Γνώσεις μαθητών δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης για την ανθεκτικότητα των μικροοργανισμών στα αντιβιοτικά, θα ήθελα να κοινοποιήσω στο γκρουπ ερωτηματολόγιο (μικρό, 20 ερωτησεων) το οποίο πρέπει να απαντηθεί ΜΟΝΟ από τους μαθητές που αποφοίτησαν τον Ιούνιο και θα είναι οι φετινοί πρωτοετείς φοιτητές. Μπορεί επίσης να απαντηθεί και από όσους φοιτητές ΔΕΝ έχουν παρακολουθήσει Βιολογία στο Πανεπιστήμιο.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

https://docs.google.com/forms/d/1UKlGLm7enNMwFVodv_sN4cvC5Qxwmnvv7pD6db9koL8/edit

Πολύ ωραίο και χρήσιμο!Καλη συνέχεια εύχομαι και καλά επιτυχία.
1
Παράθεση

MariannaStaf

Νεοφερμένος

H MariannaStaf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H MariannaStaf έγραψε: στις 13:39, 19-09-19:

Σε ευχαριστώ πολύ!
1
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,568 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:43, 19-09-19:

Τίποτα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια