Ποιος ήταν ο βαθμός σας;[τρίμηνο,διαγωνίσματα,τεστ]

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
οτιδηποτε θετικο :D τα μαθηματικα ειναι η αγαπη μου!! το διαγωνισμα ομως ηταν πανδυσκολο, ειχε ορισμενες πολυυ κουλες πραξεις με πολυωνυμα (π.χ.στην ταυτοτητα αθροισμα τετραγωνων, ειχε μεταβλητη α-> ριζα πεντακοσια στον κυβο :( ρωτησα και παιδια πρωτης λυκειου, και ουτε αυτα ηξεραν πως να το υπολογισουν!). ο καθηγητης ειναι πολυ αυστηρος, μας λεει: καλυτερα να παρετε τωρα 5 παρα στις πανελληνιες.. ασε που εκανε μια γκαφα και εκτυπωσε λαθος διαγωνισματα, και το διαπιστωσε 20 λεπτα πριν το τελος της ωρας! αρα ουσιαστικα ειχαμε ενα τεταρτο για το διαγωνισμα :( ευχτυχως γραψαμε απροειδοποιητο πριν μια εβδομαδα, και τα πηγα πολυ καλα :D τα διαγωνισματα αλλων γειτονικων μας γυμνασιων ηταν πανευκολα, στις ασκησεις ηθελε μονο να αποδειξουν ταυτοτητες......... αυτο που μου τη δινει περισσοτερο ειναι οτι στο 99% των περιπτωσεων ΒΡΙΣΚΩ τη μεθοδολογια μιας δυσκολης ασκησης, αλλα κατι θα μου ξεφυγει στις πραξεις((

ο φυσικος μας ειναι αλλη περιπτωση.. δινει μονο τις ελαχιστες ασκησεις του βιβλιου για το σπιτι (πως υποτιθεται οτι πρεπει να μαθω το νομο του κουλομπ εχοντας λυσει μονο 3 ασκησεις μεσα στην ταξη??????). επιπλεον αρνειται να επαναλαβει το οτιδηποτε, μας λεει: "ας μη με γραφατε". στο διαγωνισμα κριθηκαμε απο 3 ασκησεις, και μου εκοψε μια ολοκληρη, επειδη φαινοταν σαν να την ειχα σβησει.........παντα μας αποκαλει τουβλακια, και φοβασαι να ρωτησεις κατι, μην το θεωρησει ανοησια και σε παρει με το τσεκουρι! εχω εναν συμμαθητη, ο οποιος προσπαθει περισσοτερο απ'ολους μεσα στην ταξη, κι ας μην ειναι ο καλυτερος... ε,συχνα τον υποτιμαει στην ταξη, με τον κλασικο υφακι των "καθηγητων που ειναι πολυ κουλ και φιλοι" με τους μαθητες, χρησιμοποιωντας κλασικα καμμενα ανεκδοτα των φυσικων ( :P ) . τελος παντων, του εβαλε 13, και στον πατερα του ειπε: αν πετουσε και λιγοτερες μ****ιες μεσα στην ταξη, θα τα ειχε παει πολυ καλυτερα.... καλα,ισως να υπερβαλλω καπως, γιατι ο συγκεκριμενος μαθητης ειχε βαλει ενα βαθμολογικο στοιχημα με τον καθηγητη. η περσινη φυσικου ηταν δις χειροτερη παντως :P

οσον αφορα τα αλλα μαθηματα: στα αρχαια προσπαθω, αλλα ολο κατι μου ξεφευγει! ολο ξεχναω τις καταληξεις μετα απο καθε διαγωνισμα (και παλι απ'την αρχη...), το συντακτικο συμφωνα με την καθηγητρια βγαινει με "κοινη λογικη", την οποια προφανως δεν κατεχω, αφου οταν μεταφραζω προτασεις μου βγαινει τελειως διαφορετικο νοημα (με αποτελεσμα να βγαινει και οτι να'ναι η συνταξη). γλωσσα εχουμε μια απιστευτα αυστηρη (ολοι 8/20 παιρνουμε στις περιληψεις..). μεχρι περισυ διαδασκε σε φροντιστηριο, και μας λεει οτι μας βαθμολογει σαν να βρισκομαστε στις πανελληνιες... ο μεσος ορος ταξης στο διαγωνισμα ηταν 12.οταν την ρωτησαμε αν θα μας βαλει εστω 15 στο τριμηνο, εβαλε τις φωνες: "τιιιιιιιι, το 15 ειναι για τους πολυ καλους μαθητες :P " .την ελενη την βαριεμαι (πολυυυυ ,στη μανα μου ειπε οτι κοιμαμαι στο μαθημα :P και καθομαι και στο μπροστινο θρανιο :P), στη μουσικη παιζει να'μαστε το μονο σχολειο (πλην των μουσικων) που δεν μαθαινει απλα νοτες, αλλα μαθαινει να παιζει φλογερα :worry: ε και πως να το κανουμε, βαριεμαι να αφιερωνω 15 λεπτα καθε μερα για να προπονηθω στη φλογερα (οπως μας λεει). ασε που κανουν παραπονα οι γειτονες :P
Ουσιαστικά δεν υπαρχει κάτι καλό στο σχολείο σου.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ουσιαστικά δεν υπαρχει κάτι καλό στο σχολείο σου.... :P

κοιτα, οι καθηγητες ειναι αυστηροι :P αλλα απο την αλλη, αυτο ειναι καλο! γιατι βλεπουμε τις ασκησεις που λυνουν αλλα παιδια της ηλικιας μας, και εμεις ξερουμε ηδη να λυνουμε 3 φορες δυσκολοτερες! γενικως το σχολειο μας μας ενθαρρυνει να μην δινουμε τοοση σημασια στο βαθμο (αλλιως θα ειχαμε παθει τα 7 εγκεφαλικα :P ), αλλα να εστιαζουμε στο να διορθωνουμε τα λαθη μας και να βελτιωνομαστε! γι'αυτο υπαρχει αλλωστε το διαγωνισμα τριμηνου, για να δει τι ξερεις και που εχεις κενα! μετα θα δουλεψεις στα λαθη σου και δεν θα τη ξαναπατησεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Μαθηματικά τεστ Γεωμετρία 16!!!!!!!!!! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
μπραβο Γιωργο :D απροειδοποιητο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
μπραβο Γιωργο :D απροειδοποιητο;
Ευχαριστώ!!! Προειδοποιημένο, αλλά για αυτό που μπορώ να καταφέρω στα μαθηματικά, είναι πάρα πολύ!!!! :clapup::clapup::clapup::whistle::whistle::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Γ' Γυμνασίου

Β' τρίμηνο
Θρησκευτικά 18 :worry:
Ελένη 18
Αρχαία 17 :hmm:
Γλώσσα 18
Κείμενα 19 :angry::kill::beating:
Ιστορία 19
Κοινωνική & Πολιτική Αγωγή 19 :wall:
Μαθηματικά 17 :vroum::smartass:
Φυσική 17
Χημεία 18 (από 14 :clapup:)
Βιολογία 17
Πληροφορική 20
Τεχνολογία 17 (από 20 :eek::hmm:) :wall:
Αγγλικά 20
Γαλλικά 18 :clapup:
Μουσική 20
Γυμναστική 20 (το πρώτο μου 20 στη Γυμναστική :redface::D) :strong::weak:
Project 20

Μ.Ο. --> 18 9/15 (πρώτο τρίμηνο 17 14/15)

Εσείς πώς τα πήγατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γάτος Χωριάτης

Νεοφερμένος

Ο Γάτος Χωριάτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Βιολογία,τέστ-20✔
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Πήραμε τους τελικούς!
1ο τρίμηνο 17 14/15
2ο >> 18 9/15
3ο >> 18 9/15 (είχα βελτιωθεί αλλά μου τον έριξε στην πληροφορική από 20 σε 12)

Απολαύστε.... :P :P



Τα γραπτά ασχολίαστα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Πήραμε τους τελικούς!
1ο τρίμηνο 17 14/15
2ο >> 18 9/15
3ο >> 18 9/15 (είχα βελτιωθεί αλλά μου τον έριξε στην πληροφορική από 20 σε 12)

Απολαύστε.... :P :P



Τα γραπτά ασχολίαστα...
Αναρωτιέμαι γιατί σε έριξε τόσο κάτω στην Πληροφορική;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Αναρωτιέμαι γιατί σε έριξε τόσο κάτω στην Πληροφορική;:hmm:
Κάναμε μάθημα 2 φορές συνολικά μαζί του... ήταν καινούργιος (η προηγούμενη έφυγε λόγω εγκυμοσύνης)... του έγραψα σε διαγώνισμα (επανάληψη μίας μέρας) 12.5 (τότε έπαθα την πρώτη μου κρίση πανικού :redface:)

Μία θεία μου που έχει εργαστεί ως καθηγήτρια πολλά χρόνια, μου είπε ότι κανονικά αφού κάναμε μόνο 2 μέρες μάθημα, σύμφωνα με τον νόμο έπρεπε να μας βάλει τους ίδιους βαθμούς με το 2ο τρίμηνο. Αλλά απλώς ήθελε να δειχθεί και να βάλει δικούς του (ότι και καλά νέος καθηγητής και δεν με νοιάζουν οι προηγούμενοι βαθμοί σας)... Επίσης η θεία μου, μου είπε πως δεν επιτρέπεται να μου βάλει κάτω από 4-5 μονάδες από τον προηγούμενο βαθμό μου..

Και τέλος να πω ότι είναι κομπλεξικός. Δεν το λέω για κακό ή για να τον μειώσω. Στ' αλήθεια είναι.. μας είχε βρίσει 2-3 φορές στα καλά καθούμενα.. Δε λέω, έχουμε και εμείς παιδιά στην τάξη που είναι ζώα, αλλά και πάλι.... δε μπορεί να τα βρίζει, να τα σπρώχνει με δύναμη κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Κάναμε μάθημα 2 φορές συνολικά μαζί του... ήταν καινούργιος (η προηγούμενη έφυγε λόγω εγκυμοσύνης)... του έγραψα σε διαγώνισμα (επανάληψη μίας μέρας) 12.5 (τότε έπαθα την πρώτη μου κρίση πανικού :redface:)

Μία θεία μου που έχει εργαστεί ως καθηγήτρια πολλά χρόνια, μου είπε ότι κανονικά αφού κάναμε μόνο 2 μέρες μάθημα, σύμφωνα με τον νόμο έπρεπε να μας βάλει τους ίδιους βαθμούς με το 2ο τρίμηνο. Αλλά απλώς ήθελε να δειχθεί και να βάλει δικούς του (ότι και καλά νέος καθηγητής και δεν με νοιάζουν οι προηγούμενοι βαθμοί σας)... Επίσης η θεία μου, μου είπε πως δεν επιτρέπεται να μου βάλει κάτω από 4-5 μονάδες από τον προηγούμενο βαθμό μου..

Και τέλος να πω ότι είναι κομπλεξικός. Δεν το λέω για κακό ή για να τον μειώσω. Στ' αλήθεια είναι.. μας είχε βρίσει 2-3 φορές στα καλά καθούμενα.. Δε λέω, έχουμε και εμείς παιδιά στην τάξη που είναι ζώα, αλλά και πάλι.... δε μπορεί να τα βρίζει, να τα σπρώχνει με δύναμη κλπ...
Απαπα..υπάρχουν και τέτοιοι καθηγητές:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ougka pougka

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Τα σπρωχνει κιολας??!!! Απαραδεκτος!!! Δεν αξιζει να παθαινεις κριση πανικου γι'αυτον! :mad: :mad: :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kamelan

Νεοφερμένος

Ο Kamelan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Κάναμε μάθημα 2 φορές συνολικά μαζί του... ήταν καινούργιος (η προηγούμενη έφυγε λόγω εγκυμοσύνης)... του έγραψα σε διαγώνισμα (επανάληψη μίας μέρας) 12.5 (τότε έπαθα την πρώτη μου κρίση πανικού :redface:)

Μία θεία μου που έχει εργαστεί ως καθηγήτρια πολλά χρόνια, μου είπε ότι κανονικά αφού κάναμε μόνο 2 μέρες μάθημα, σύμφωνα με τον νόμο έπρεπε να μας βάλει τους ίδιους βαθμούς με το 2ο τρίμηνο. Αλλά απλώς ήθελε να δειχθεί και να βάλει δικούς του (ότι και καλά νέος καθηγητής και δεν με νοιάζουν οι προηγούμενοι βαθμοί σας)... Επίσης η θεία μου, μου είπε πως δεν επιτρέπεται να μου βάλει κάτω από 4-5 μονάδες από τον προηγούμενο βαθμό μου..

Και τέλος να πω ότι είναι κομπλεξικός. Δεν το λέω για κακό ή για να τον μειώσω. Στ' αλήθεια είναι.. μας είχε βρίσει 2-3 φορές στα καλά καθούμενα.. Δε λέω, έχουμε και εμείς παιδιά στην τάξη που είναι ζώα, αλλά και πάλι.... δε μπορεί να τα βρίζει, να τα σπρώχνει με δύναμη κλπ...
Νομικά μπορεί να σου βάλει και 19 μονάδες κάτω. Επίσης, ενώ ο νόμος λέει ότι δεν πρέπει να βρίζει, δεν προβλέπεται κάποια ποινή για αυτούς που το κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πύρος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτισμού & Δημιουργικών Μέσων & Βιομηχανιών Θεσσαλίας. Έχει γράψει 1,736 μηνύματα.
Νομικά μπορεί να σου βάλει και 19 μονάδες κάτω. Επίσης, ενώ ο νόμος λέει ότι δεν πρέπει να βρίζει, δεν προβλέπεται κάποια ποινή για αυτούς που το κάνουν.
Μα δεν ισχύει αυτό που λες... μου το είπε κ η θεία μου κάποιοι καθηγητές που πήρα τηλέφωνο... το έξω ψάξει το θέμα κ κανονικά μου είπε η διευθύντρια μπορούμε να το πάμε σε αναβαθμολόγηση.. αλλά θέλει μεγάλη διαδικασία και θα το αφήσουμε! Και όσον αφορά τα βρισίματα δεν ξέρω, αλλα οι σπρωξιές μπορούν να τιμωρηθούν ακόμα και με απόλυση.. τα ανέφερα όλα στην διευθύντρια κ μου το είπε, αλλά αφού η χρονιά τελείωσε δεν μπορεί να γίνει κάτι, μπορεί όμως να του κάνει αναφορά η κάτι τέτοιο. Δεν ισχύουν αυτά που έγραψες...

Και στο 2ο τρίμηνο, η καθηγήτρια των Αγγλικών μας, μας είπε πως επειδή κάποιοι έχουν πέσει πάρα πολύ, να προσέχουν γιατι δεν της επιτρέπεται να ρίξει πάνω από 4 μονάδες...ο καθηγητής ίσως μπορεί να σου βάλει όσο θέλει, αλλά δεν εχει το δικαίωμα να το κάνει.. ζητάς αναβαθμολόγηση κ σου βάζει αναγκαστικά μεγαλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kamelan

Νεοφερμένος

Ο Kamelan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μα δεν ισχύει αυτό που λες... μου το είπε κ η θεία μου κάποιοι καθηγητές που πήρα τηλέφωνο... το έξω ψάξει το θέμα κ κανονικά μου είπε η διευθύντρια μπορούμε να το πάμε σε αναβαθμολόγηση.. αλλά θέλει μεγάλη διαδικασία και θα το αφήσουμε! Και όσον αφορά τα βρισίματα δεν ξέρω, αλλα οι σπρωξιές μπορούν να τιμωρηθούν ακόμα και με απόλυση.. τα ανέφερα όλα στην διευθύντρια κ μου το είπε, αλλά αφού η χρονιά τελείωσε δεν μπορεί να γίνει κάτι, μπορεί όμως να του κάνει αναφορά η κάτι τέτοιο. Δεν ισχύουν αυτά που έγραψες...

Και στο 2ο τρίμηνο, η καθηγήτρια των Αγγλικών μας, μας είπε πως επειδή κάποιοι έχουν πέσει πάρα πολύ, να προσέχουν γιατι δεν της επιτρέπεται να ρίξει πάνω από 4 μονάδες...ο καθηγητής ίσως μπορεί να σου βάλει όσο θέλει, αλλά δεν εχει το δικαίωμα να το κάνει.. ζητάς αναβαθμολόγηση κ σου βάζει αναγκαστικά μεγαλύτερο...
Δε σου βάζει αναγκαστικά μεγαλύτερο. Η θεία σου ή η διευθύντριά σου, σου έδειξε νόμο που να το απαγορεύει? Επίσης, το να το κατεβάσει πάνω απο 4 μονάδες γίνεται, αλλά εμένα μου φαίνεται σαν να κοροϊδεύει τον εαυτό της αυτή που θα το κάνει και για αυτό το είπε. Αναβαθμολόγηση(για αυτό δεν είμαι σίγουρος ) γίνεται εάν η αιτιολόγηση που έδωσε ο καθηγητής είναι λανθασμένη. Εδώ του έγραψες στο τεστ 12,5, άρα δεν μπορείς να κάνεις τίποτα .
Αν θες, δες και τον νόμο για την αξιολόγηση μαθητών γυμνασίου: https://www.alfavita.gr/arthra/νομοθεσία-για-τις-εξετάσεις-και-την-αξιολόγηση-των-μαθητών-στη-δε. Απλά μπες εκεί και πάτα αυτό που λέει "ΠΡΟΕΔΡΙΚΟ ΔΙΑΤΑΓΜΑ ΥΠ“ ΑΡΙΘ. 409. Αξιολόγηση μαθητών του Γυμνασίου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,188 μηνύματα.
εγω παιδια τα πηγα πολυ καλα μεχρι τωρα δειτε
α γυμνασιου 19.9/13
β γυμνασιου 19.11/13
γ γυμνασιου 19.9/13
α λυκειου 19.2/10

ειμαι απουσιολογος ολα τα χρονια σημαιοφορος στη εκτη δημοτικου και στην τριτη γυμνασιου και φετος παραστατης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
εγω παιδια τα πηγα πολυ καλα μεχρι τωρα δειτε
α γυμνασιου 19.9/13
β γυμνασιου 19.11/13
γ γυμνασιου 19.9/13
α λυκειου 19.2/10

ειμαι απουσιολογος ολα τα χρονια σημαιοφορος στη εκτη δημοτικου και στην τριτη γυμνασιου και φετος παραστατης
Omakot..φτάνει βρε Φώτη..συγχαρητήρια για όσα έχεις καταφέρει, αλλά δε χρειάζεται να μας τα επισημαίνεις ξανά και ξανά..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,188 μηνύματα.
εγω παιδια τα πηγα πολυ καλα μεχρι τωρα δειτε
α γυμνασιου 19.9/15
β γυμνασιου 19.14/16
γ γυμνασιου 19.11/15
α λυκειου 19.2/10

ειμαι απουσιολογος ολα τα χρονια σημαιοφορος στη εκτη δημοτικου και στην τριτη γυμνασιου και φετος παραστατης
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

το ξαναγραψα γιατι ειδα οτι ειχαμε 15 και 16 στο γυμνασιο ουτε που το θυμωμουν
polgr1509 συγνωμη δεν ξαναγραφω απλα ηθελα να διορθωσω αυτο με τα δεκατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,188 μηνύματα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,188 μηνύματα.
α γυμνασιου 19.9/13
β γυμνασιου 19.12/13
γ γυμνασιου 19.9/13
α λυκειου 19.5/10
απουσιολογος σε ολες τις ταξεις και σημαιοφορος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top