Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αγαπητά μου παιδιά, φίλοι και χρήστες....
όπως πιθανά θα διαπιστώσετε μεγάλο μέρος απ τα ποστ (τα περίπου 70 δλδ που θεώρησα off topic :P στις ΜΟΛΙΣ 15 σελίδες που τσέκαρα....) έχουν πάει εδώ
https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=4391

Δεν ξέρω αν δεν έχουμε καταλάβει εμείς οι διαχειριστές κάτι καλά και γρινιάζουμε (Δλδ εγώ :P) ή εσείς δεν έχετε καταλάβει το νόημα του θέματος αυτού....

Εγώ, και διορθώστε με αν κάνω λάθος, έχω καταλάβει ότι για το συγκεκριμένο θέμα, γράφω ότι σκέφτομαι και παει.. τελειωσε... δεν πάει κάποιος από κατω ή από πάνω να σχολιάσει τις σκέψεις μου... ούτε να με παρηγορίσει όσο κι αν το θέλει/ω/ουμε...
Για αυτό το λόγο υπάρχουν ένα σωρό άλλα θέματα...
Αν κάνω λαθος... διορθώστε με ρε παιδιά και θα γυρίσουν και πίσω όλα τα off topic... αλλα εμενα (καθως και αρκετών άλλων) μας δημιουργειται τελικώς η εντύπωση ότι είναι άλλη μια κουβεντουλα χωρις θέμα....
Αν είναι έτσι, να αλλάξουμε τον τίτλο με κάποιο τρόπο...

Λοιπόν....
Αυτό ήταν ΑΚΟΜΑ ενα off topic Για να σταματήσουν τα off topics :P
Σύντομα και αυτό αλλά και οι απαντήσεις σε αυτό, θα ακολουθήσουν την γνωστή οδο... :redface:

Ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις που θα μου δώσετε ώστε, να λύσουμε αυτό το θέμα με τις.... ΣΚΕΨΕΙΣ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
σκευτομαι οτι μ' αρεσει εδω στο στεκι..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Εντάξει καλή μου κουέ...τέλος οι παραθέσεις,τέλος ο διάλογος,τέλος οι οποιεςδήποτε αντιπαραθέσεις (έστω & εντός κοσμιότητας & δεοντολογίας ) οπότε....πάω για ύπνο θα είναι μαλακό το στρώμα?? Μία σκέψη !!!... Μια σκέψη για να γραφεί εδω,νομίζω οτι θα πρέπει να απασχολεί σε κάποιο άξιο βαθμό τον οποιοδήποτε θέλει να την καταθέσει ! Επίσης πιστεύω οτι για να καταθέσει κανείς τη σκέψη του εδώ,έχει κάποια διαφορά απ'το ημερολόγιό του,οπου μπορεί να καταγράψει την παραμικρή του σκέψη,χωρίς ίχνος... αντίρρησης η...ενόχληση διαλόγου ! Οπότε,τις σκέψεις στα...ημερολόγιά μας και εδώ την ...πλάκα μας. Για μένα προσωπικά λειτουργει κάπως ετσι...Θα ήθελα να δώ αν οι σκέψεις οι δικές μου (δεν παίρνω κανένα-καμμία στο λαιμό μου) είναι ..."προσωπικές οπτασίες" που λέει & ένα τραγουδάκι,ή μονόλογοι...του μυαλού μου ,άσχετα αν οι δικές μου σκέψεις αφορούν θέματα καθολικά (μπορεί έτσι να νομίζω).Τις καταθέτω εδω με δεδομένο (οχι απαραίτητα,αλλά πιθανό ) οτι είναι "εκτεθιμένες" στο διάλογο,στην κριτική (καλοπροαίρετη) & σε ότι "συνεπάγεται" ένα φόρουμ.Ετσι νομίζω αποκτούν αξία & υπόσταση,μέσα απο την τριβή !! Τώρα θα μου πεί κανείς & το "πάω για μπάνιο",είναι μια σκέψη....θα συμφωνήσω & μ'αυτό ,αρα θα πρέπει να αποχωρήσω απ'το θέμα !!!:redface: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
σκευτομαι οτι μ' αρεσει εδω στο στεκι..:)
:) Εσύ με το γράφε-γράφε οτι νά'ναι,θα γίνεις... επίτιμος πρόεδρος:P :D :D Μια σκέψη...:P :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
"έχω καταλάβει ότι για το συγκεκριμένο θέμα, γράφω ότι σκέφτομαι και παει.. τελειωσε... δεν πάει κάποιος από κατω ή από πάνω να σχολιάσει τις σκέψεις μου..." ειπε η ΚΕ...

σκευτομαι εγω τωρα..."μ'αρεσει εδω στο ε-στεκι"...
σχολιαζεται αυτο που σκευτομαι ?..οοοοοχι ..δεν σχολιαζεται...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι κάποιες σκέψεις εδώ μέσα δε μένουν τόσο αθόρυβες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Πρέπει να ξαναβρώ όρεξη να στρώσω τον πισινό μου κάτω για διάβασμα. Σε μία εβδομάδα ξεκινάει η επαναληπτική εξεταστική...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σκέφτομαι...και τι δεν σκέφτομαι...
τι είναι καλύτερο: να παλεύεις για μια αγάπη που μετράει 9 χρόνια και έχει γίνει η ζωή σου αλλά σε πληγώνει και πονάει πολύ και ταυτόχρονα σου χαρίζει το σύμπαν όλο σε μια αγκαλιά, ή να προχωρήσεις και να γευτείς το παιχνίδι του έρωτα,ξέροντας ότι τπτ δεν θα σε γεμίζει όσο η αγάπη σου κ γι'αυτό δεν θα πονάς κ δεν θα ενδιαφέρεσαι για τπτ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σκεφτομαι... και γραφω....

μακαρι να εκανε πιο συχνα συναυλιες ο παπακωνσταντινου.. περασα ΤΕΛΕΙΑ την παρασκευη!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Γιατί γίνοντε οι πολέμοι, γιατί μας γεμίζουν με ψέματα, γιατί εκμεταλεύονται τα πιστεύω των ανθρώπων δημιουργώντας τους λάθος απόψεις για άλλους τρόπους ζωής και φιλοσοφίες οι οποίοι είναι ενάντια σε αυτούς ... :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αν μπορούσα να διακτινιστώ, θα το έκανα μία φορά το μήνα, που είναι δύσκολο να αντιστέκομαι στις σοκολάτες της Ελβετίας... Μα, κι εγώ, εδώ βρήκα;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σκέφτομαι ότι είμαστε πολύυυ πολύυυ μικρά ανθρωπάκια... Αλλά δεν το συνειδητοποιούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι τοσο χαλια.. τοση απογοητευση γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Σκέφτομαι... τα πάνω και τα κάτω της ζωής μου....
Που ήμουν πριν μερικά χρόνια και που έχω φτάσει.....
Είμαι τυχερός άνθρωπος τελικά.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σκέφτομαι όλα αυτά που κατάφερα, όλα αυτά που υπέμεινα και όλα τα ΚΑΛΑ που με περιμένουν... Να 'μαστε όλοι καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Δεν υπάρχει ομορφότερο πράγμα να βάζεις τους άλλους στην θέση τους την στιγμή που πρέπει... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σκέφτομαι...ότι είμαστε και γ*** τις παρέες!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
μακαρι αυριο να πανε ολα καλα και να μην εχω κανενα απροοπτο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
γ****ε και δερνουμε!:clapup: :P

οχιιιιιιι! είμαστε καλά παιδιά. γ*****ε μόνο, δέρνουμε μόνο όσους δεν γ****ε!
για το μέλλον της ελλάδος ρε μαμώτο!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top