Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,670 εγγεγραμμένα μέλη και 2,467,111 μηνύματα σε 78,343 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 451 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μετεγγραφή

Natsu777

Νεοφερμένος

Ο Natsu777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Natsu777 έγραψε: στις 11:47, 09-08-19:

Καλημέρα σας , σπουδάζω στο τμήμα Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών της Τρίπολης και το σκέφτομαι για μεταγραφή. Είναι στο 2ο έτος και θα ήθελα να μάθω κάποια πράγματα για την αντίστοιχη σχολή της Αθήνας, όπως φια παράδειγμα την δυσκολία της σχολής και της κάθε κατεύθυνσης . Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας !!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μετεγγραφή από ΔΙ.ΠΑ.Ε. - Από jucticeee
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σχολές-Τμήματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-19 στις 22:02.
    • Μετεγγραφή ΜΜΕ - Από Guest 420128
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία 1ο Πεδίο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-04-18 στις 14:40.
    • Αμοιβαία Μετεγγραφή - Από dimi10
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-09-10 στις 15:43.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα