Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,967 εγγεγραμμένα μέλη και 2,478,284 μηνύματα σε 78,934 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 186 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Piercing στο φρύδι

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Φοιτητής

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,530 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 07:47, 19-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Johnjohnjohn
Χαχαχαχ όχι δεν μ λύθηκε η απορια γιατι το έψαξα κ άλλο στο ιντερνετ κ κυριολεκτικά οι μισοι λενε ότι παίζει να σ πέσει το φρύδι κ οι άλλοι μισοι όχι (κ αυτός είναι ο λόγος που διστάζω τοσο)

Όπως ειπα και χθες αν θέλεις τόσο πολύ να κανείς μπορείς να κανείς μια έρευνα αγοράς,να δεις κριτικές και να αποφασισεις.Επισης θα ήταν καλό μόλις βρεις τον κατάλληλο piercer να συζητήσεις μαζί του ώστε να σου πει ο ίδιος τους κινδύνους που μπορεί να υπάρχουν.Αλλα λογικά αν κάποιος είναι έμπειρος δεν θα έχεις πρόβλημα.Τελος μόλις το κανείς θα πρέπει να ακολουθήσεις πίστα τις οδηγίες που θα σου δώσει ώστε να μη υπάρξει καμία μόλυνση κτλ.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Conch piercing - Από AnnaChr
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-07-19 στις 18:44.
    • Piercing - Από Fosa
      Το θέμα έχει λάβει 1688 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-05-19 στις 23:05.
    • Ξυλοκαΐνη και piercing - Από blue fish
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-11-16 στις 21:54.
    • Πρόβλημα με piercing - Από suspiria
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-06-15 στις 11:50.
    • Σκουλαρίκι στο φρύδι... - Από μπαμπης5304
      Το θέμα έχει λάβει 33 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lifestyle.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-09-12 στις 21:00.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα