Έχω πολύ άγχος και δεν μπορώ να διαβάσω, τι να κάνω;

Σοφία Γιαννιού

Νεοφερμένος

Η Σοφία Γιαννιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Λοιπον παιδιά,δινω πανελλήνιες για νομική.Τις τελευταίες μέρες με έχει καταβάλει ένα περίεργο συναίσθημα μονοτονιας,δεν έχω δύναμη να διαβασω.Δεν θελω και γενικά νιώθω ότι δεν τραβάει αυτό το διάστημα.Διαβαζα συστηματικά και έχω βγάλει ένα πολυ μεγάλο μέρος της ύλης.Τι πάει λάθος;Επίσης έχω παρά πολυ άγχος...
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
Λοιπον παιδιά,δινω πανελλήνιες για νομική.Τις τελευταίες μέρες με έχει καταβάλει ένα περίεργο συναίσθημα μονοτονιας,δεν έχω δύναμη να διαβασω.Δεν θελω και γενικά νιώθω ότι δεν τραβάει αυτό το διάστημα.Διαβαζα συστηματικά και έχω βγάλει ένα πολυ μεγάλο μέρος της ύλης.Τι πάει λάθος;Επίσης έχω παρά πολυ άγχος...


Μπορεί απλά να κουράστηκες. Ασχολήσου μια μέρα με κάτι άλλο, ή έστω για κάποιες ώρες. Μην αφήσεις πίσω το διάβασμα, απλά σπάσε λίγο την μονοτονία του διαβάσματος.

@nPb: Πρώτον, not funny, δεύτερον, δεν είναι κάθε μονότονη συνάρτηση παραγωγίσιμη...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top