Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,792 εγγεγραμμένα μέλη και 2,440,633 μηνύματα σε 76,684 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 299 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Λογισμικο για να βγαινει το ωρολογιο προγραμμα αυτοματα?

giorgosnax

Καθηγητής

Ο giorgosnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O giorgosnax έγραψε: στις 20:32, 28-09-08:

Υπαρχει προγραμμα που μπορεις να εισαγεις παραμετρους σχετικα με τις ωρες των μαθητων ωστε να βγαινουν αυτοματα οι ωρες των διαφορων τμηματων? (για σχολειο ή φροντιστηριο..)
Ευχαριστω!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 23:54, 28-09-08:

Το λογισμικό της εταιρείας ΕΠΑΦΟΣ που χρησιμοποιούν τα δημόσια σχολεία, ναι.
Παράθεση

nvosnakis (Ni.Vo)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο Ni.Vo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σκύδρα (Πέλλα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nvosnakis έγραψε: στις 20:47, 08-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από giorgosnax
Υπαρχει προγραμμα που μπορεις να εισαγεις παραμετρους σχετικα με τις ωρες των μαθητων ωστε να βγαινουν αυτοματα οι ωρες των διαφορων τμηματων? (για σχολειο ή φροντιστηριο..)
Ευχαριστω!
Δες και το AsC Timetables το έχουν στο σχολείο και στο φροντιστηριο που πάω. Ειναι και στα Ελληνικά
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 12:48, 18-01-09:

Ακριβώς και από ότι μας έχουν πει σκάει το σχολίο μας ένα κάρο λεφτά κάθε χρόνο για άδειες λογισμικού :p
Παράθεση

DimitrisP (Δημήτρης Παπακωνσταντίνου)

Καθηγητής

Ο Δημήτρης Παπακωνσταντίνου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 61 ετών , Καθηγητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O DimitrisP έγραψε: στις 13:00, 10-02-09:

Καλό το AsC Timetable, αλλά αν δεν βάλεις και λίγο (ανθρώπινο) χεράκι, δεν γίνεται σωστό πρόγραμμα.
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 13:07, 10-02-09:

Με ένα search στο Google έπεσα σε αυτό

http://www.lantiv.com/

το οποίο απο ότι φαίνεται είναι και free.

Πάντως όπως είπε παραπάνω ο Δημήτρης, αυτά τα προγράμματα δεν μπορούν να ξέρουν τι ακριβώς έχεις στο μυαλό σου (χώρια του οτι ότι έχει να κάνει με περιορισμούς είναι πολύ δύσκολο
να λυθεί απο υπολογιστή, σου βγάζει γενικά λύσεις -στο περίπου- )
Παράθεση

azio

Καθηγητής

Ο azio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O azio έγραψε: στις 19:05, 20-05-09:

fet
ελευθερο λογισμικό και στα ελληνικά. μπορεις να το βρεις στην σελίδα: http://www.lalescu.ro/liviu/fet/
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια