Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,792 εγγεγραμμένα μέλη και 2,440,627 μηνύματα σε 76,684 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Παιδιά - Παιδική ηλικία

stargirl (Νάνσυ:p)

Μαθητής Α' λυκείου

H Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 287 μηνύματα.

H stargirl έγραψε: στις 17:35, 07-01-09:

Οκ,αλλά δεν έχω να σχολιάσω κάτι ούτε έχω όρεξη να μου λέει συνέχεια ο Γιώργος ότι λέω αερολογίες .
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

SCULLY

Μαθητής Β' λυκείου

H SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 1,024 μηνύματα.

H SCULLY έγραψε: στις 17:48, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από stargirl
Οκ,με έχετε αποστομώσει. Έχετε δίκιο κι έχω άδικο. Εντάξει,ξέρω να χάνω. Κρου,κλείδωσε το θέμα.

η ουσια της συζητησης ειναι η ανταλλαγη των αποψεων ,και οχι η αναδειξη νικητη και ηττημενου,ελεος. σε μια πολιτισμενη κουβεντα δεν υπαρχει ο παντα σωστος και ο παντα λαθος.υπαρχουν απλα διαφορετικες αποψεις στηριζομενες σε αντιστοιχα επιχειρηματα. αυτο καναμε και μεις ,δηλαδη εκθεσαμε τις αποψεις μας. και επειδη το ιδιο μπορει να θελουν να κανουν και αλλα μελη ας μεινει ανοιχτο το θεμα. μην ανησυχεις δεν χανει και δεν κερδιζει κανεις.
Παράθεση

flocki-@#!@$* (Σωτηρης)

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O flocki-@#!@$* έγραψε: στις 18:53, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από SCULLY
η ουσια της συζητησης ειναι η ανταλλαγη των αποψεων ,και οχι η αναδειξη νικητη και ηττημενου,ελεος. σε μια πολιτισμενη κουβεντα δεν υπαρχει ο παντα σωστος και ο παντα λαθος.υπαρχουν απλα διαφορετικες αποψεις στηριζομενες σε αντιστοιχα επιχειρηματα. αυτο καναμε και μεις ,δηλαδη εκθεσαμε τις αποψεις μας. και επειδη το ιδιο μπορει να θελουν να κανουν και αλλα μελη ας μεινει ανοιχτο το θεμα. μην ανησυχεις δεν χανει και δεν κερδιζει κανεις.

:no1::no1::no1::no1::no1:
Πες τα τους αυτοι δεν σηζητανε τρωγονται!!!
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 23:24, 07-01-09:

Αρχική Δημοσίευση από stargirl
Οκ,με έχετε αποστομώσει. Έχετε δίκιο κι έχω άδικο. Εντάξει,ξέρω να χάνω. Κρου,κλείδωσε το θέμα.
Δεν έχασες.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια