Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,792 εγγεγραμμένα μέλη και 2,440,634 μηνύματα σε 76,684 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 299 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Petition για τα καμμένα δάση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 20:39, 29-01-08:

Δεν ξέρω αν είναι spam ή όχι, πάντως εγώ νιώθω χρέος μου να προβάλλω κάτι τόσο σοβαρό, το οποίο και στήριξα...

Όπως ανάφεραν προχθές οι ειδήσεις, η ΕΕ εξέδωσε ένα ψήφισμα για όλες τις μεσογειακές χώρες που επλήγησαν από φωτιές, να δεσμευτούν ότι τα δάση που κάηκαν θα ξαναγίνουν δάση, διότι αυτό αφορά ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ ΧΩΡΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ. Το ψήφισμα υπεγράφη από τις αντιπροσωπείες όλων των Μεσογειακών χωρών ( Ιταλία, Ισπανία, Γαλλία, Πορτογαλία) και όλων των παρατάξεων... εκτός μίας.
Ο κ. Ρουσόπουλος είπε ως δικαιολογία ότι αυτό είναι παρέμβαση στο Σύνταγμα της Χώρας βλέπε Αρθρο 24, περί 'δασικών εκτάσεων και δασών' !!...

Εκτός, αυτού, προχτές οι ειδήσεις ακόμα και των κρατικών καναλιών αναφέραν οτι 2.000 και πλέον στρέμματα στη Ζαχάρω 'παραχωρήθηκαν για ήπια τουριστική ανάπτυξη' σε μεγάλα ξενοδοχειακά συγκροτήματα.

Οφείλουμε να δείξουμε σε όλα τα κόμματα οτι δεν είμαστε σύμφωνοι και οτι δεν αδιαφορούμε: υπογράψτε το petition για την προστασία των δασών. Οι τωρινές 163.000 υπογραφές είναι πάρα πολύ λίγες - οφείλουμε να τις κάνουμε 2.000.000, αφού η αίτηση αυτή θα σταλεί στη Βουλή, στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο αλλά και στον ΟΗΕ.
www.petitiononline.com/forestgr/

Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 20:44, 29-01-08:

Υπέγραψα την αίτηση :

167819. Michail Konstantinou Stagkos I believe that actions should be taken immediately.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 20:50, 29-01-08:

Μεγάλη υποκρισία. Εννοείται πως υπέγραψα!
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 20:58, 29-01-08:

Υποκρισία απο ποιον?
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,559 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 22:02, 29-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Υποκρισία απο ποιον?
greek goverment ρούλεζ...
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 23:09, 29-01-08:

Αυτο που ειπε ο κουερτι.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 23:34, 29-01-08:

κι εγω εννοειται πως υπεγραψα.απο εκεινα τα μερη ειμαι.θα επρεπε να ντρεπομαι,αυτο λεω
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 00:48, 30-01-08:

Εννοείται πως υπέγραψα εγώ αλλά και ολόκληρη η ιοκογένειά μου. Για το περιβάλλον ρε γαμώτο!!!!!!!!!!
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 00:55, 30-01-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Μεγάλη υποκρισία. Εννοείται πως υπέγραψα!
Καμία υποκρισία δυστυχώς...Φάνηκε απο την αρχή η γουρουνιά τους, δεν προσπάθησαν καν να την κρύψουν. Απορώ ποιος τους ξαναβγαλε...Αλλά εντάξει, όταν βγαίνει μια κυβέρνηση με 39%, είναι η μόνη στη διαρκεια της οποίας (ουτε 4 χρονια...)έγιναν 3 τεράστια σκανδαλα και οι χειρότερες φωτιές των τελευταίων δεκαετιών και βασίζει την επιτυχία της στα άσχημα ελληνικά του Γιώργου, τότε τι να περιμένει κανείς...
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou έγραψε: στις 01:00, 30-01-08:

Ειχανε πει πως θα γινει αναδασωση, γι'αυτο ειναι υποκρισια.
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 796 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 13:01, 30-01-08:

Το μόνο που δεν υποστεί μεγάλες πυρκαγιές είναι ο Παρνασσός. Και αυτό γιατί εκεί έχουν σπίτια πολλά μεγάλα κομματόσκυλα.
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

O miv έγραψε: στις 00:13, 31-01-08:

Ε, τι να υποστεί! Αφού δεν έχει και τιποτα να κάψει...Στα μεγάλα υψόμετρα ένας βράχος είναι ο Παρνασσος.
Τα σπίτια των κομματόσκυλων βέβαια είναι γεγονός. Πέρσι κάηκε όλη η Ραφήνα εκτός απο το σπίτι του χοντρού...
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,258 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 03:36, 31-01-08:

Off-topic

pls να λείπουν οι χαρακτηρισμοί.

-petros
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια