Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,571 εγγεγραμμένα μέλη και 2,432,587 μηνύματα σε 76,239 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 389 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πολυτεχνικές σπουδές στην Βουλγαρία

bolt

Νεοφερμένος

Ο bolt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O bolt έγραψε: στις 15:35, 10-09-12:

τι γνωριζετε σχετικα με το θεμα εχουν οι αποφοιτοι ενος βουλαγρικου παναπιστημιου επαγγελματικα δικαιωματα στην Ελλαδα?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fmarulezkd

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων (ΤΕΙ/Λάρισα) και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O fmarulezkd έγραψε: στις 16:46, 10-09-12:

Η Βουλγαρία είναι στην Ευρωπαϊκή ένωση. Αυτό σημαίνει πως το πτυχίο αναγνωρίζεται(με γρήγορη διαδικασία) στην Ελλάδα και έχεις τα ίδια δικαιώματα με άτομα που σπούδασαν εδώ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

greeklover13

Φοιτητής

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 213 μηνύματα.

O greeklover13 έγραψε: στις 17:13, 10-09-12:

εχε το νου σου ομως πως τα πτυχια εκει ειναι υποεκτιμημενα σε σχεση με τα δικα μας εξ αιτιας πολλως απατων δλδ πολλοι παλι πληρωναν για πτυχια εκει χωρις να εχουν ιδεα απο αυτα που σπουδασαν.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

laina5

Φοιτητής

Ο laina5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O laina5 έγραψε: στις 23:11, 10-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από bolt
τι γνωριζετε σχετικα με το θεμα εχουν οι αποφοιτοι ενος βουλαγρικου παναπιστημιου επαγγελματικα δικαιωματα στην Ελλαδα?
oi διαδικασιες ειναι ιδιες για αποφοιτους απο ολες τις χωρες
πχ οι μηχανικοι γυρναν ελλαδα κανουν χαρτια στο ΔΟΑΤΑΠ περιμενουν για ισοτιμια και αντιστοιχια , το δοαταπ κρινει τα πτυχια και φορτωνει συνηθως κανα μαθημα(1-5 συνηθως) που πρεπει να δωσεις ,δινεις τα μαθηματα , γραφεσαι ΤΕΕ , εχεις επ. δικαιωματα...
το ιδιο ισχυει(ως διαδικασια) για τα πτυχια απο ολες τις χωρες(εννοειται αρκει η σχολη να ειναι αναγνωρισμενη απτο δοαταπ) , το ιδιο ισχυε και πριν μπουν ΕΕ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    stylianos6000

Βρείτε παρόμοια