Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,090 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,334 μηνύματα σε 79,129 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 594 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 310)
13-15
19
6,13%
15-17
58
18,71%
17-19
87
28,06%
>19
18
5,81%
δεν έχω κάνει
128
41,29%

LoCo0o0:-):-P:-0

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο LoCo0o0:-):-P:-0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O LoCo0o0:-):-P:-0 έγραψε: στις 16:42, 30-05-10:

Ποτε κάνατε γιαπρωτη φορα σεξ ..ή πότε σκοπεύετε να κάνετε(?)

mariza_93

Μαθητής Γ' λυκείου

H mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H mariza_93 Εγω κ συ εσυ κ γω μονοι πανω στην γη.... έγραψε: στις 16:46, 30-05-10:

δεν προγραμματίζονται αυτά τα πράγματα!

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 16:49, 30-05-10:

Ρε κουτσομπόλη, λίγο μικρός δεν είσαι; Έχεις καιρό για τέτοια. Κάτσε διάβασε τώρα τα μαθήματά σου. Αν σκέφτεσαι από τώρα τέτοια πράγματα, στο λύκειο δεν θα μπορείς να συγκεντρωθείς με τίποτα και θα έχεις και πανελλήνιες.
157
14
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 16:51, 30-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Civilara
Ρε κουτσομπόλη, λίγο μικρός δεν είσαι; Έχεις καιρό για τέτοια. Κάτσε διάβασε τώρα τα μαθήματά σου. Αν σκέφτεσαι από τώρα τέτοια πράγματα, στο λύκειο δεν θα μπορείς να συγκεντρωθείς με τίποτα και θα έχεις και πανελλήνιες.
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Θεϊκό έριξα το γέλιο χαχαχαχαχα!
+ 10

annaki! (μικρή Αννούλα...)

Μαθητής Β' λυκείου

H μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H annaki! ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις.... έγραψε: στις 16:51, 30-05-10:

Συμφωνώ με την Μαρίζα!
Το σεξ δεν προγραμματίζεται και καλό είναι να γίνεται(τουλάχιστον η πρώτη φορά)με άτομο που εμπιστεύομαστε και νιώθουμε καλά μαζί του.
Όπως επίσης,δεν έχει συγκεκριμένη ηλικία.Όποτε νιώσει έτοιμος ο καθένας.
Δεν έχει σωστό και λάθος!

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 16:56, 30-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από LoCo0o0:-):-P:-0
Ποτε κάνατε γιαπρωτη φορα σεξ ..ή πότε σκοπεύετε να κάνετε(?)
Στις 11/11/2011 κατά τις 11 το βράδυ. Το έχω βάλει στο πρόγραμμα.

Τι άλλο θα δώ.

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard Εν αρχή ην η χημεία έγραψε: στις 16:56, 30-05-10:

Σοβαρα περιμενεις να σου πει ο καθενας?οκ ειναι λογικο να εχεις ενα αγχος αλλα ηρεμισε.επισης κατι τετοιο δεν ειναι σωστο να το βαζεις σε λιστα...οταν βρεθουν οι καταλληλες προυποθεσεις (και ηληκιακα!)το σκεφτεσαι.Το οτι μια γυναικα αποκτα περιοδο κι ενας αντρας αλλα χαρακτηρηστικά δε σημαινει πως ειναι και ψυχολογικα ωριμοι για κατι τετοιο.και οκ πες πως εσυ δεν καιγεσαι...την κοπελιτσα που θα παρασυρεις ισως την επηρεασεις.
Οπως λεει κι ο Γιωργος απο πανω ειναι λιγακι νωρις.δεν το λεω για να σε μειωσω αλλα γιατι πρεπει να στρεψεις το ενδιαφερον σου αλλου σε αυτη τη φαση της ζωης σου.Και στην τελικη ναι το σεξ ειναι υγεια,ειναι απολαυση ειναι 15000 πραγματα αλλα δεν ειναι το κεντρο του κοσμου.Θα γινει κι αυτο αλλα να κοιτας να βρεις πραγματικη χαρα στη ζωη σου.Κι οσο για τα προσφατα συμβαντα με "γνωστες" ελληνιδες που.... απλα δεν αξιζουν του σχολιασμου μου.Και κατι τελευταιο.μην ντρεπεσαι να συζητας τετοια θεματα με τους γονεις σου.Εχουν περασει απο την ηληκια σου.
20
2
Παράθεση

Iliaki (Βανίλια)

Φοιτητής

H Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 771 μηνύματα.

H Iliaki έγραψε: στις 17:00, 30-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από gianniskeeper
Και κατι τελευταιο.μην ντρεπεσαι να συζητας τετοια θεματα με τους γονεις σου.Εχουν περασει απο την ηληκια σου.
Δεν είναι όλοι οι γονείς λαρτζ....

Κοίτα, είναι καλύτερα αν θέλεις να ρωτήσεις κάτι για το σεξ και να μάθεις πράγματα, παρά να ρωτάς πότε το....έκανε ο καθένας... Η ενημέρωση δεν είναι κακό πράγμα.. Αρκεί να αφορά εσένα
13
1
Παράθεση

182 (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 94 μηνύματα.

O 182 έγραψε: στις 17:07, 30-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από Civilara

Ασε το παιδι να νιωσει τα εφηβικα του χρονια οπως πρεπει ρε!!! Με ερωτες, με γελια, με κλαματα!!!
Δηλαδη ειναι ανακγη ΟΛΑ να τα μεταφραζουμε με πανελληνιες?? Αυτα μας τα καναν οι γονεις μας μεχρι τωρα, αλλα βλεπω οτι η φιλοσοφια εχει περασει και σε μερικους της γενιας μας...ΕΛΕΟΣ!!

Φιλε μου...το σεξ θα το κανεις οταν νιωσεις ετοιμος και θα το ΚΑΤΑΥΧΑΡΙΣΤΙΘΕΙΣ!!! [αν και για αλλους θα επρεπε την ωρα της "πραξης" να σκεφτεσαι τις πανελλαδικες]

δεν σου αναφερω τιποτα για τις μαθησιακες σου υποχρεωσεις γιατι αλλο το ενα αλλο το αλλο...

Civilara

Επιφανές Μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

O Civilara Farewell έγραψε: στις 17:13, 30-05-10:

Χαλάρωσε Νίκο. Παρεξηγείς τα λόγια μου και λες βλακείες του στυλ [...].

Anyway, Loco 9βαριέμαι να το γράψω όλο) είσαι λίγο μικρός και δεν έχεις την ωριμότητα να ασχοληθεί με το σεξ σε αυτήν την ηλικία. Μεγαλόνωντας και πηγαίνοντας στο λύκειο, θα σου έρθει η απάντηση γύρω στα 16-17. Απόλαυσε αυτά τα χρόνια γιατί πολλά παιδιά που έκαναν σεξ σε μικρή ηλικία λες και τους κυνηγάει κανένας έχασαν την παιδική τους αθωότητααπό τα 13 τους για να μην πω και πιο μικροί. Δεν χρειάζεται βιασύνη. Φιλική συμβουλή από ένα μεγαλύτερο.
7
4
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,850 μηνύματα.

O Chemwizard Εν αρχή ην η χημεία έγραψε: στις 17:15, 30-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από 182
Ασε το παιδι να νιωσει τα εφηβικα του χρονια οπως πρεπει ρε!!! Με ερωτες, με γελια, με κλαματα!!!

Φιλε μου...το σεξ θα το κανεις οταν νιωσεις ετοιμος και θα το ΚΑΤΑΥΧΑΡΙΣΤΙΘΕΙΣ!!!

με ερωτες γελια κλαμματα ναι...τα υπολοιπα καλυτερα στην ωρα τους.αν ειναι στη μεση του γυμνασιου τα ζησει ολα δε χρειαζεται να περιμενει να μεγαλωσει καν.Ελπιζω εκεί να αναφερεται το "οταν νιωσεις ετοιμος" που λες.κι οπως ειπα δεν τα κανει μονος του κανεις αυτα τα πραγματα.αν θελει να παει σε.... εχει καλως,δε με αφορα και δεν αφορα κανεναν μας.Αλλιως?ΘΑ βρει ενα 14χρονο?
1
1
Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 17:41, 30-05-10:

Παιδιά, προσπαθήστε να μην ρίχνετε το επίπεδο της συζήτησης.Τέτοιες συζητήσεις σπανίζουν να γίνονται με σοβαρότητα, αλλά σαν i-school ας κανουμε μια προσπάθεια για να μην ''χαλάσει''

SICX (GEORGE)

Φοιτητής

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 17:59, 30-05-10:

μαξιμε εχεις απολυτο δικιο ρε συ, αλλα διαβαζουμε κι εμεις κατι ποστ...ασ'τα! Τεσπα λεω να υπακουσουμε. Δν υπαρχει ηλικια, ο νομος για την ελλαδα επιτρεπει πανω απο 15 ετων αν και οι δυο ειναι ανηλικοι. Αν εστω ενας ειναι ενηλικος πρεπει και ο αλλος να ειναι, διαφορετικα και στις 2 περιπτωσεις το συνταγμα το θεωρει παιδεραστια και διωκεται ποινικα με αρκετα χρονια φυλακισης. Αλλα οπως ειπα οποτε αισθανεται ετοιμος ο καθενας.
1
1
Παράθεση

blue_butterfly (Ριρίκα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,243 μηνύματα.

H blue_butterfly Ζήσε... έγραψε: στις 18:09, 30-05-10:

για μενα η πρωτη σεξουαλικη επαφη θα γινει οποτε το θελω, το αισθανθω και ειμαι ετοιμη ψυχολογικα και σωματικα για αυτην, με ενα ατομο το οποιο θα αγαπω, θα σεβομαι και θα ειμαι καλα μαζι του οπως το ιδιο ελπιζω και εκεινο... δεν προκειται να καθορισω την ημερομηνια και την ηλικια...
20
2
Παράθεση

iwanna

Πτυχιούχος

H iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

H iwanna έγραψε: στις 20:16, 31-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από blue_butterfly
για μενα η πρωτη σεξουαλικη επαφη θα γινει οποτε το θελω, το αισθανθω και ειμαι ετοιμη ψυχολογικα και σωματικα για αυτην, με ενα ατομο το οποιο θα αγαπω, θα σεβομαι και θα ειμαι καλα μαζι του οπως το ιδιο ελπιζω και εκεινο... δεν προκειται να καθορισω την ημερομηνια και την ηλικια...
αχχχχ και εγώ αυτά έλεγα κάποτε αλλά αλλιώς μου βγήκαν ρε γαμώτο
4
Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,149 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 12:58, 05-06-10:

Αυτό που θα σου πω εγώ είναι να φερθείς τρυφερά στην κοπέλα που θα το κάνεις... Ειδικά αν είναι η πρώτη της φορά!
Και κάτι ακόμη.. Ναι στο να το κάνεις όταν είσαι έτοιμος, αλλά να είναι κάτι που το κάνεις για εσένα και όχι για την παρέα σου...
8
Παράθεση

κελυ (κελυ)

Νεοφερμένος

H κελυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Βασιλικό (Εύβοια). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H κελυ το καλοκαιρακι,στην ακρογιαλια,! έγραψε: στις 23:08, 12-06-10:

παιδια να σασ πω κατι???το σεξ εχει μεγαλη διαφορα απο τον ερωτα.....σεξ ειναι μια ξεπετα!!!ενω ερωτασ το κανεισ οταν αγαπασ καποιον και νομιζεισ οτι εισαι ετοιμη να του δωθεισ....που θεσ τοσο πολυ να γινεται ενα και να νιωσετε το σωμα τουστο δικο σασ......οποτε αυτο γινεται οποτε νιωσετε ετοιμοι!!!οταν νομιζετε οτι ειναι ο καταλληλοσ/η....παντωσ μην βιαστειτε......γιατι αν γινει χωρισ να το θελετε απλα για να γινει ισωσ το μετανιωσετε!!!!
4
4
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Διδακτορικός . Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 23:38, 12-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από κελυ
παιδια να σασ πω κατι???το σεξ εχει μεγαλη διαφορα απο τον ερωτα.....σεξ ειναι μια ξεπετα!!!
- What is sex without love?
- It's still sex!
10
Παράθεση

woochoogirl (Αλεξάνδρα)

Τιμώμενο Μέλος

H Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , Διδακτορικός του τμήματος --- και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,799 μηνύματα.

H woochoogirl που βρίσκεται πολύ μακριά... έγραψε: στις 23:47, 12-06-10:

Να (μην) τον ακουτε το ντόκτορα από εδώ, (νομίζει ότι) τα ξέρει όλα
5
1
Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διάσημο Μέλος

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 613 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε: στις 18:24, 19-06-10:

Καταρχήν λέω σε 5 χρόνια την 5 του Μάη. Έλεος.
Και δεύτερον γιατί να βγει κάποιος σε ένα δημόσιο φόρουμ και να πει τα προσωπικά του;
Τρίτον είσαι β γυμνασίου κάτσε να μεγαλώσεις.
Τέταρτον και τελευταίο από τη μια έχουμε φιλοσοφικά ζητήματα σε αυτό το φόρουμ,από την άλλη χαβαλέ,από την άλλη για κινούμενα σχέδια και ήρθε και κόλλησε και αυτό
4
6
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τραυματική πρώτη φορά - Από DAIGOG
      Το θέμα έχει λάβει 43 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-01-17 στις 18:05.
    • Με αγχώνει η πρώτη φορά - Από dionisia
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-10 στις 15:43.
    • Πρωτη φορα. - Από Deluxe
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-10-05 στις 00:09.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα