Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,819 εγγεγραμμένα μέλη και 2,471,967 μηνύματα σε 78,611 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 353 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Συλλογή ασκήσεων και τεστ στα Μαθηματικά Προσανατολισμού

Tsosmi_maths

Νεοφερμένος

Ο Tsosmi_maths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Tsosmi_maths έγραψε: στις 01:04, 14-05-19:

Εστω συναρτηση f 2 φορες παραγωγισιμη στο [1,4]. Αν ισχυει f(1)=1,f(2)>2, f(3) < 3 ,f(4)=4 ν.δ.ο. υπαρχει τουλαχιστον ενα ξ€(0,4) ωστε να ισχυει f"(ξ)=0
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Agnwsth

Φοιτητής

H Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ (Αθήνα) . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

H Agnwsth έγραψε: στις 21:10, 14-05-19:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 14-05-19 στις 21:13. Αιτία: περιστροφή φωτογραφίας
3
1
Παράθεση

Δημ.Μοσχόπουλος

Καθηγητής

Ο Δημ.Μοσχόπουλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 45 ετών , Καθηγητής και μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O Δημ.Μοσχόπουλος έγραψε: στις 00:15, 15-05-19:

@Agnwsth

Μπράβο! Πολύ ωραία παρουσίαση της λύσης!

Το θέμα ήταν ιδιαίτερα αντιπροσωπευτικό και χαρακτηριστικό, εύκολα αναγνωρίσιμο τι έπρεπε να γίνει.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δημ.Μοσχόπουλος : 15-05-19 στις 00:56.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Agnwsth, Tsosmi_maths

Βρείτε παρόμοια