Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,103 εγγεγραμμένα μέλη και 2,482,796 μηνύματα σε 79,147 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 392 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Θρίλερ

vaggos7

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O vaggos7 έγραψε: στις 21:30, 25-09-08:

Λοιπόν μια πολύ καλή μου φίλη έχει γενέθλια σήμερα (είναι μέλος και του site!) και θα μαζευτούμε στο σπίτι της αυτό το Σάββατο περίπου 10-12 άτομα να της ευχυθούμε, να γελάσουμε και να δούμε καμιά ταινία... Λοιπόν θέλουμε να δούμε μόνο θρίλερ, γιατί η εορταζόμενη και γενικότερα η παρέα είναι fans των θρίλερ, οπότε θα ήθελα μέχρι αύριο να μου προτείνετε θρίλερ πολύ τρομαχτικά, με ενδιαφέρουσα υπόθεση, που να σε κρατάει σε αγωνία και κατά προτίμηση όχι προϊστορικά(δηλαδή όχι πάρα πολύ παλιά)...:no1:
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Sofo (Mitsaras)

Απόφοιτος

Ο Mitsaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O Sofo έγραψε: στις 21:33, 25-09-08:

Disturbia με τα χίλια.
Το καλύτερο θρίλερ......
Παράθεση

vaggos7

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο vaggos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 48 μηνύματα.

O vaggos7 έγραψε: στις 21:40, 25-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Sofo
Disturbia με τα χίλια.
Το καλύτερο θρίλερ......
Πολύ καλή ταινία όντως κρίμα που την έχουμε δει....
Παράθεση

01011001 (Elric)

Φοιτητής

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

O 01011001 έγραψε: στις 21:40, 25-09-08:

Το Se7eN, χαλαρά.

Το θέμα είναι όμως μη τύχει καμιά στραβή και κάποιος έχει ήδη δεί την ταίνια που θα επιλέξετε
Παράθεση

Neuton

Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου

Ο Neuton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Neuton έγραψε: στις 21:44, 25-09-08:

Σου Προτείνω τα εξής :
=================

The Legend
Snakes Plane
The Next
Final Destination 1,2,3 κλπ

Υπάρχουν και ενα σωρό αλλα δεν μου έρχοναι τώρα ελπίζω να σε βοηθίσουν
και οι άλλοι...........

Ευχήσου και απο εμένα χρόνια πολλά.......
Παράθεση

vaggos7

Μαθητής Γ' λυκείου

O vaggos7 έγραψε: στις 21:49, 25-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neuton
Σου Προτείνω τα εξής :
=================

The Legend
Snakes Plane
The Next
Final Destination 1,2,3 κλπ

Υπάρχουν και ενα σωρό αλλα δεν μου έρχοναι τώρα ελπίζω να σε βοηθίσουν
και οι άλλοι...........

Ευχήσου και απο εμένα χρόνια πολλά.......
αμε και ευχαριστώ εκ μέρους της....
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 22:20, 25-09-08:

λοιπον,2 κλασικα ειναι η εκτη αισθηση και το Gothika αλλα αν θελετε κατι κλασικο και γαματο ειναι "τα πουλια" του χιτσκοκ.θα το παρω αυριο να το δω αλλα μου ειπαν οτι ειναι απο τα καλυτερα θριλερ ever

to snakes plane το βρισκω χαζο
Παράθεση

qwertyuiop (Γιώργος)

Φοιτητής

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πολιτικής Επιστήμης και Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,556 μηνύματα.

O qwertyuiop http://brizolaki.blogspot.com/ έγραψε: στις 22:22, 25-09-08:

εγώ δεν μπορ΄να δω θριλερ
1
Παράθεση

Neuton

Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου

Ο Neuton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Μαθητής ΤΕΕ Β' κύκλου . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Neuton έγραψε: στις 22:43, 25-09-08:

Συμφωνώ αλλα απλώς το πρότεινα, δέν ήξερα αν θέλει Θρίλερ με κάποιο νόημα ή μόνο τρομακτικές σκηνές χωρίς σκοπό.............
Καταλαβαίνεις τι θέλω να πώ ε????
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ψυχολογίας Παντείου . Έχει γράψει 1,609 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 22:44, 25-09-08:

ναι καλαταλαβαινω.αλλα θεωρω καλα θριλερ αυτα που σε τρομαζουν και οχι αυτα που σε αηδιαζουν
Παράθεση

Dimitra91 (Δήμητρα)

Φοιτητής

H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H Dimitra91 έγραψε: στις 23:06, 25-09-08:

ενα πολύ καλο θρίλερ είναι το 1408
1
Παράθεση

fabulous (Mαρία.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 525 μηνύματα.

H fabulous έγραψε: στις 23:10, 25-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dimitra91
ενα πολύ καλο θρίλερ είναι το 1408
Nαι το 1408 τέλεια ιδέα!
Ένα άλλο καλό είναι και ο ήχος του θανάτου, αν δεν θέλεις απο αυτά που σε αηδιάζουν. Και οι 10 πληγές είναι καλό. Θα σου έλεγα και την προφητεία, αλλά είναι λίγο "κάπως"... Πάντως αν ήθελες splater, θα είχα να σου πω μπόλικα, αν κι εγώ τρελαίνομαι για τα ψυχολογικά θρίλερ παρόλο που εχω δει περισσότερα με αίμα...
Παράθεση

Ηλίας

Φοιτητής

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Ηλίας SAXONIZED έγραψε: στις 23:16, 25-09-08:

Δες το ο Ηλίας διαβάζει Αρχαία.

Αλλιώς πάρε καμία αστυνομικήπχ Zodiac, ή Κιούμπρικ του οποίοου οι ταινίες αν και παλιές είναι από τις καλύτερες που έχω δει.
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Φοιτητής

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 00:58, 26-09-08:

to mirrors βγηκε σε dvd?:!:pρεπει να ειναι ωραιο,θελω να το δω!αφου 25/8 δνε εβγαινε στους κινηματογραφους?
Παράθεση

Semfer

Φοιτητής

Ο Semfer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , Φοιτητής του τμήματος Εφαρμοσμένων Μαθηματικών και Φυσικών Επιστημών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 332 μηνύματα.

O Semfer έγραψε: στις 04:35, 26-09-08:

οχι δεν βγηκε σε dvd αλλα κυκλοφορει σε torrents...
Παράθεση

Orlando (Αποστολης)

Φοιτητής

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας . Έχει γράψει 603 μηνύματα.

O Orlando έγραψε: στις 07:59, 26-09-08:

To silent hill...
Βεβαια δεν ειναι και τοσο τρομαχτικο..
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 08:12, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από qwertyuiop2
εγώ δεν μπορ΄να δω θριλερ
Αχ, μωλέ το γούτσου γούτσου φοβάται. Τι γλυκό:p
Λοιπόν....θρίλερ...για να σκεφτώ...Εμένα μου άρεσε πολύ το the legent (αν και δεν ήταν πολύ τρομακτικό)
Επίσης το βλέπω το θανατό σου, είχε πλάκα, είναι μόνο για μεγάλες παρέες, είναι ωραίο να προβλέπεις τι θα γίνει μετά
1
Παράθεση

peace (Ειρήνη)

Πτυχιούχος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Αισθητικής και Κοσμητολογίας ΤΕΙ Αθήνας . Έχει γράψει 154 μηνύματα.

H peace έγραψε: στις 14:06, 26-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από X-FILER
"τα πουλια" του χιτσκοκ.θα το παρω αυριο να το δω αλλα μου ειπαν οτι ειναι απο τα καλυτερα θριλερ ever
Είναι τέλειο όντως!
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 14:09, 26-09-08:

9η Πύλη με τον Τζόννυ Ντεπ.

http://www.imdb.com/title/tt0142688/

Επίσης όλα τα παλιά "The Omen", τα "Cube", το Ring και το "the Eye" (γιαπωνέζικα τα δυο τελευταία, όχι τα αμερικάνικα)
1
Παράθεση

Wolly (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διεθνών και Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 231 μηνύματα.

O Wolly έγραψε: στις 14:13, 26-09-08:

Η 9η πύλη είναι παρα πολύ καλό! Και τα SAW είναι κορυφή!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Τα καλύτερα θρίλερ που έχετε δει! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 316 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θέατρο, σινεμά & τηλεόραση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-04-17 στις 00:32.
    • Ψυχολογικά Θρίλερ - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 119 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινηματογράφος και TV.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-08-12 στις 16:25.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα