Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,338 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,175 μηνύματα σε 79,481 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 480 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιλογή ιατρικής σχολής

Giannis124

Νεοφερμένος

Ο Giannis124 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Giannis124 έγραψε: στις 16:54, 06-07-19:

Παιδιά δεν γνωρίζω το επίπεδο και την ποιότητα σπουδών στις ιατρικες εκτός Αθήνας Θεσσαλονίκης και πατρας στις οποίες δεν περνάω.. Θα ήθελα να μάθω πράγματα για καθηγητές φοιτητικη ζωή και ποια σχολή βγάζει καλούς γιατρούς.. Ευχαριστω
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Νίκος999

Φοιτητής

Ο Νίκος999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 130 μηνύματα.

O Νίκος999 έγραψε: στις 17:40, 06-07-19:

καμία σχολή δε βγάζει καλούς ιατρούς αυτη καθαυτή. Αν θέλεις να είσαι καλός διαβάζεις ανεξαρτήτως σχολής, τα μαθήματα και τα βιβλία είναι σχεδόν τα ίδια
Παράθεση

Αλκης Κ.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλκης Κ. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O Αλκης Κ. έγραψε: στις 18:44, 06-07-19:

Το ΕΚΠΑ και το ΑΠΘ βγαζει καλους γιατρους.Αν δεις τις περισσοτερες διευθυντικες και γενικοτερα υψηλοβαθμες θεσεις στα αξιολογα νοσοκομεια τις κατεχουν αποφοιτοι αυτων των τμηματων η καλων πανεπιστημιων εξωτερικου.Ολα τα υπολοιπα ειναι να 'χαμε να λεγαμε και να'χαμε να πουμε.
1
Παράθεση

Certi

Δραστήριο Μέλος

Ο Certi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Certi έγραψε: στις 18:45, 06-07-19:

Το Ηράκλειο έχει επίσης καλή σχολή από ότι έχω ακούσει.
Παράθεση

Andrikos583

Νεοφερμένος

Ο Andrikos583 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 35 μηνύματα.

O Andrikos583 έγραψε: στις 19:08, 06-07-19:

Καλησπέρα. Έδωσα φέτος πανεληννιες .Μένω λαρισα .Θα μου προτείνατε να πω ιατρικη Θεσσαλονίκης ή Λαρισας;
Παράθεση

Certi

Δραστήριο Μέλος

Ο Certi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 200 μηνύματα.

O Certi έγραψε: στις 19:23, 06-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Andrikos583
Καλησπέρα. Έδωσα φέτος πανεληννιες .Μένω λαρισα .Θα μου προτείνατε να πω ιατρικη Θεσσαλονίκης ή Λαρισας;

Άμα η οικογένειά σου δεν αντέχει οικονομικά, μείνε Λάρισα. Άμα θες και μπορείς, πήγαινε ΑΠΘ. Και τα δύο πτυχία είναι, εσύ θα καθορίσεις την αξία τους με τις γνώσεις σου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    mariapoylh

Βρείτε παρόμοια