Tι σας αρέσει στο MyCat; Ή τι δεν σας αρέσει;

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Καλημέρα!!!!!
ΜΕτά απο Λαική απαίτηση, για την έλλειψη πλάκας......:P

ΓΚΙΟΣΣΑ is back!!!!!!!!!!! :cool::cool: (είπα να δουλέψω....λίγο... αλλά δεν το βλέπω.. :up:)

ΥΓ. Μάγισσα, δεν έχω ξεχάσει την πρόσκληση, και ουτε την έχω απορρίψει.. η Kitsoula έχει "τρεχάματα", αλλα θά κάνω΄οτι είναι δυνατόν να τα καταφέρουμε, έστω και με την Βιβή....(τι να κάνω... :lol::lol:)

Διαίτα δεν βλέπω να κάνω.... και πώς θα εμφανιστώ στην Χαλκιδική δεν ξέρω..... :redface:


και σε παρακαλώ εξήγησε στα κορίτσια ότι μια που δεν θα γίνεις πότέ σου!!!! γκέισα αποφάσισες να γίνεις γκιόσσα!!!!!!!!:lol::lol::lol::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Διαβασα ολο το ποστ απο`κει που το αφησα χτες και καταλαβα πως και τι..Δεν ειμαι τοσο καιρο στο σαιτ οσο εσεις για να κρινω πως ηταν πριν και πως ειναι τωρα..αλλα και εγω εχω καψει φαγητα και εχω κολλησει αγρια με το Mycat και με βριζουν ολοι στο σπιτι:(:hmm:.Δεν μου εχει σβηστει κανενα μηνημα μεχρι τωρα,και συνεργασια βλεπω αρκετη μεταξι των μελων...Δεν ξερω τι να πω κοριτσια μου,βαθιες ανασες και προχωραμε αφου μας αρεσει σε ολους να ειμαστε μαζι...;)

Εδώ θα σου πω ότι δεν μου έχει σβυστεί ούτε και σε μένα post αλλά για να λένε και κάποια από τα κορίτσια ότι κάτι τρέχει (που και εγώ δεν ξερω τι..) κάτι θα ξέρουν!!!
Ας λυθεί το πρόβλημα μεταξύ αυτών που δημιουργήθηκε!!!αυτοί ξέρουν ας δίνουμε θετική ενέργεια στους άλλους και ας μην βλέπουμε μόνο τα στραβά ειδικά εμέις που έχουμε και απόθέματα θετικής ενέργειας έτσι δεν είναι???
Εμεις τουλαχιστον Life ξέρουμε να αισιοδοξούμε στην ζωή βλέπε το πανό που ποτέ δεν έκανες και εγώ σε συγχώρεσα!!!!!
Και συ zorica μου ξέρεις πως είναι η θετική αύρα γιατί το νιωθω ότι είσαι πολύ θετικό άτομο!!!
ομάδα θετικής ενέργειας ενωθήτε για ένα MYCAT ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟ (καλέ αυτό σαν πολιτικό σύνθημα ακούστηκε:lol::lol::lol::lol:)
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
και σε παρακαλώ εξήγησε στα κορίτσια ότι μια που δεν θα γίνεις πότέ σου!!!! γκέισα αποφάσισες να γίνεις γκιόσσα!!!!!!!!:lol::lol::lol::up::up::up:

Προσπαθώ να βρω το λινκ.. η ΓΚΙΟΣΣΑ!!!! :lol::lol:

γιατί αλλο να το διαβάζεις και άλλο να το λες!!! :rolleyes::rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Μαγισσα ετσι οπως το θέτεις θα μπορούσαμε κάλλιστα να ενωθούμε δυναμικά και να κατέβουμε στις επόμενες εκλογές. Αρκει βέβαια να γινομαστε κομα λιγο πριν τις εκλογες γιατι αν το καναμε που νωρις στις εκλογες θα φτάναμε 10 κομματα mycat--συνασπισμος, mycat -μλ, μλ-mycat και ουτω καθε εξης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Μαγισσα ετσι οπως το θέτεις θα μπορούσαμε κάλλιστα να ενωθούμε δυναμικά και να κατέβουμε στις επόμενες εκλογές. Αρκει βέβαια να γινομαστε κομα λιγο πριν τις εκλογες γιατι αν το καναμε που νωρις στις εκλογες θα φτάναμε 10 κομματα mycat--συνασπισμος, mycat -μλ, μλ-mycat και ουτω καθε εξης

Δεν έχεις και άδικο!!!!! πρέπει να γίνει συντονισμένη προσπάθεια.......
ΠΧ αυτό που διαπίστωσα είναι μία συγκέντρωσή εξουσιών στην Πρωτεύσουσα η επαρχία δεν έχει εκπρόσωπο στα θέματα εξουσίας θέλουμε απόκέντρωση και μέλη στην κεντρική επιτροπή από Θεσσαλονική και άλλα μέρη της Ελλάδας!!!!(είδες άρχισε κιόλας η φαγωμάρα από την περιφέρεια όπως πάντα):cool::cool::cool::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
και το σύνθημα του..............είναι:
ΤΟ MYCAT ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ!!!!!
:up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Κατσε καλε, τοσες εισαστε εκει, με δουλευεις!
Και οργανωτικές έχετε, και σκληροπυρηνικες, και λαιτ, και απο ολα!
Εχουμε και καποιους εκπροσωπους σε αλλες πολεις, οχι πολλους, αλλα οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Προσπαθώ να βρω το λινκ.. η ΓΚΙΟΣΣΑ!!!! :lol::lol:

γιατί αλλο να το διαβάζεις και άλλο να το λες!!! :rolleyes::rolleyes:

ΕΥΡΗΚΑ!!!!!

https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=26398&highlight=%E3%EA%E9%FC%F3%E5%F2&page=2

:lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αααααααα από το γιόγκισσες βγήκε!!! :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Αααααααα από το γιόγκισσες βγήκε!!! :lol::lol::lol:

Ναι, γιατί περίεργο σου φαίνεται???? :hmm::hmm: :P:P
:lol::lol::lol:
παρακάτω έχει και άλλα ΓΚ..... :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Κατσε καλε, τοσες εισαστε εκει, με δουλευεις!
Και οργανωτικές έχετε, και σκληροπυρηνικες, και λαιτ, και απο ολα!
Εχουμε και καποιους εκπροσωπους σε αλλες πολεις, οχι πολλους, αλλα οκ.

Εχουμε Θεσσαλονικια moderator ποια βρε και δεν την είδα!!! Για το κέντρο απόφάσεων εννοούσα γκιόσσα μου:lol::lol::lol::lol: όχι για τα μέλη:lol::lol::lol::lol:
εδώ πέφτει ο δάκυτλος της διάσπασης με βόρειους και νότειους άλλο ένα καφτό θέμα βεβαίως βεβαίως:cool::cool::cool:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

julia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 182 μηνύματα.
Έχω κάνει βλακεία... :redface:
Έπρεπε να το είχα κάνει copywrite.... :cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Αααα, θες μοντερειτορ στο Βορα εσυ, καταλαβα.
Ειδες που τα λεω εγω, 10 κομματα θα φτασουμε στις εκλογες! :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
copyright Γκιοσσα. Εκτος κι αν αστειευσαι.
(Σου ειπα οτι θα στο φυλαω για το προηγουμενο σχολια περι Χαλκιδικης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Να μην έχει κι ο Βορράς έναν αντιπρόσωπο;
ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΘΗΝΑ :mad::mad::mad::mad::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αααα, θες μοντερειτορ στο Βορα εσυ, καταλαβα.
Ειδες που τα λεω εγω, 10 κομματα θα φτασουμε στις εκλογες! :lol::lol:

γιατί είχα εγώ καμία αντήρηση για τα 10 κομμάτια?????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Desdemona

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχουμε ξεφύγει και ότι θα έπρεπε να συνεχίσουμε στο Τώρα που πήρα φόρα :hmm:
(αν δεν το καταλάβατε, σας ΜΑΛΩΣΑ):lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Να μην έχει κι ο Βορράς έναν αντιπρόσωπο;
ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΘΗΝΑ :mad::mad::mad::mad::lol::lol::lol:

και εδώ θα ενώσω την φωνή μου με την συνναγωνιστρια Desdemona και θα πω
Ο ΒΟΡΡΑΣ ΑΠΑΙΤΕΙ MODERATOR ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΊ!!!
(
καλά το χάσαμε τελείως)
Αλλά όπως πάντα υπάρχει μία φύμωση στην περιφέρεια που φέρνει τα κέντρα των αποφάσεων μόνο στην Αθηνα............:lol::lol::lol::lol::lol:
Υπαρχουμε όμως και εμείς κυρίες και κύριοι και όπως ανεφέρθηκε και πιο πάνω!!!
ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Η ΑΘΗΝΑ!!!!:lol::lol::lol:
(
καλά έτσι όχι 10 110 κομάτια θα φτάσουμε στις εκλογές):lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαγισσα

Νεοφερμένος

Η μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Νομίζω ότι έχουμε ξεφύγει και ότι θα έπρεπε να συνεχίσουμε στο Τώρα που πήρα φόρα :hmm:
(αν δεν το καταλάβατε, σας ΜΑΛΩΣΑ):lol:

Να ένα πρόσωπο με ηγετικές ικανότητες!!!!!!
(οκ κορίτσια πάμε στο φόρα κατηφόρα για επιπλέον εκλογικό ξεκατίνιασμα???)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Λοιπον, οπως σοφα μας έβαλε στην θέση μας η αγαπητή Δεισδαιμονα, το μην-πω-τι το θεμα. :lol:
Προτεινω κι εγω να συνεχισουμε κάπου αλλου, ίσως σε καινούριο θέμα "Το mycat στις εκλογες"

Να αναψου λιγο τα αίματα, άντε γκιοσσες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top