Πού πάμε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Όλγα Veggie

Νεοφερμένος

Η Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
αυτο δεν σου απαντά το δυστυχώς;;
https://mycat.e-steki.gr/showthread.php?t=25508&page=5

"Το προβλημα οτι και να λεμε παραμενει οτι η καλυψουλα δεν δινεται και κινδυνευει γιατι δεν μπορει να τα παει καλα με τα δικα μου και δεν μπορω να την κρατησω μονιμα δυστυχως. Κι οταν λεω δυστυχως κι εδω οπως και στο προηγουμενο απλα εκφραζω την λυπη μου παρακαλω να μην το παρερμηνευετε."

Οχι βέβαια, δεν μου το απαντά. Ελληνικά μιλάμε και καταλαβαίνουμε και όλοι νιώσαμε το ιδιο ρίγος με αυτο. Επίσης αν θελουμε να μην μας παρεξηγουν, καλύτερα να διαβάζουμε αυτο που γράψαμε μια ακομα φορα πριν το ποστάρουμε στο ιντερνετ.

Γιατι δεν έκανα κατι για εσενα, το εκανα για τα γατάκια.

Ετσι μπράβο, ακριβώς!!!!! Αλλά δεν χρειαζόταν καν να το αναφερεις εδώ ούτε μου το χτυπήσεις, ειναι ασχετο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Α, καλά... ΟΚ, κατάλαβα........

Αiorasky, αν ντυθώ καλλικάτζαρος θα με πάρεις στο πανηγύρι κι εμένα και θα μου πάρεις σουβλάκι;;;

ΠΛιιιιιιζζζζζζ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
όλοι νιώσαμε το ιδιο ρίγος με αυτο.
Προσοχη φαινεται οτιο αρπαζετε ευκολα κρυωμα θα πουντιασετε... καλο ιθα ηταν να διαβασει κανεις προσεκτικα πριν ερμηνευσει και να κοιταει και ποιιος μιλαει οταν διαβαζει κατι δεν γραφω στο φορουμ απο χτες ειμαι καιρο εδω και κανεις μπορει να καταλαβει καποια πραγματα. Τα αρθρα τα λενε ολα αλλωστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γιασμιν θα σου πω κατι με πολυ αγαπη!!! (δεν στην λεω, με εχεις καταλαβει νομιζω)

εισαι πολυ σουρεαλ!!!


Αυτο ειναι ταλεντο!! :lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δωσμου και μενα λιγο...σε παρακαλω..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drusilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η drusilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.
Σαν πρόταση συμφιλίωσης:
Ας ντυθούμε ολοι ξωτικά στο πνεύμα των Χριστουγέννων. Η Γιασμιν κι εγώ καλικάτζαροι. Και οποιος άλλος θέλει φυσικά. Και οσοι αισθάνονται ρίγη θα ντυθούν ξωτικά του Άι Βασίλη να είναι πιο ζεστά.
Μπορούμε να βάλουμε και στις γάτες μας σκουφάκια, θα ανεβούμε σε ένα έλκηθρο και θα μοιράζουμε δώρα. Θα ειναι όνειρο πιστεύω!
Α, και σαν δώρα θα μοιράζουμε αδέσποτα γατάκια. Λίγο μελο, το ξέρω, αλλά στο πνέυμα των ημερών.
Merry Christmas!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini

Νεοφερμένος

Η Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Ωραίο αυτό με τα αδέσποτα γατάκια - κι εγώ καλλικάντζαρος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anima

Νεοφερμένος

Η Anima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 77 ετών, επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Mπράβο Drusilia!
Kατά τα άλλα, έχω βαρεθεί μέχρι θανάτου με το αφ' υψηλού ύφος της κ. Νερίνας και των συν αυτή που με το βαμβάκι "όλα τα σφάζει κι όλα τα μαχαιρώνει"! Η έπαρση, η προκατάληψη, η ειρωνία ...τέλος πάντων, όλα ανθρώπινα βλέπεις. Γι αυτό και μπαίνω σπάνια σε συζητήσεις παρά μόνον σε ειδικά θέματα για τις γατούλες μου. Μετά μάλιστα που έφυγε κι η Εvelia που ήταν μια όαση ωριμότητας και νηφαλιότητας ......
Άντε καλυνύχτα σας.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω ειμαι καλλικαντζαρος, δεν μπορω να ντυθω αυτο που ειμαι....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Σαν πρόταση συμφιλίωσης:
Ας ντυθούμε ολοι ξωτικά στο πνεύμα των Χριστουγέννων. Η Γιασμιν κι εγώ καλικάτζαροι. Και οποιος άλλος θέλει φυσικά. Και οσοι αισθάνονται ρίγη θα ντυθούν ξωτικά του Άι Βασίλη να είναι πιο ζεστά.
Μπορούμε να βάλουμε και στις γάτες μας σκουφάκια, θα ανεβούμε σε ένα έλκηθρο και θα μοιράζουμε δώρα. Θα ειναι όνειρο πιστεύω!
Α, και σαν δώρα θα μοιράζουμε αδέσποτα γατάκια. Λίγο μελο, το ξέρω, αλλά στο πνέυμα των ημερών.
Merry Christmas!


Μεσ το μυαλο μου εισαι .. χωρις πλακα τωρα παιδια ειχα σκεφτει να ντυθουμε γατες και σκυλακια στις αποκριες και να βγουμε να μαζεψουμε κανενα χχρημα για στειρωσεις κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μεσ το μυαλο μου εισαι .. χωρις πλακα τωρα παιδια ειχα σκεφτει να ντυθουμε γατες και σκυλακια στις αποκριες και να βγουμε να μαζεψουμε κανενα χχρημα για στειρωσεις κλπ

αμα λεω εγω εισαι σουρεαλ.....:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Νερινα; ελα..πες και συ ενα γεια.....:P

ελα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Απλα τολμηρη και δεν φοβαμαι αλλωστε αν το κανεις με το σωστο τροπο πιανει αυτο ξερω εγω

αλλωστε απο τη στιγμη που εχω καταφερει τον Σακη Ρουβα να τραγουδησει για τα αδεσποτα ολα τα αλλα ειναι τριχες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Απλα τολμηρη και δεν φοβαμαι αλλωστε αν το κανεις με το σωστο τροπο πιανει αυτο ξερω εγω

αλλωστε απο τη στιγμη που εχω καταφερει τον Σακη Ρουβα να τραγουδησει για τα αδεσποτα ολα τα αλλα ειναι τριχες...;)

ρε ψωναρα!!!Μην εισαι ψωναρα ρεεεεεχαχαχαχαχαχ:lol::lol::lol::lol:

Ξερεις ποια τραγουδαει για τα αδεσπωτα και βγαζει επι σκηνης κουτι με λεφτα;

Η Τσανακλιδου. Ειναι συγκινητικη κινηση αυτη που κανει και τα λεφτα πανε στα αδεσπωτα

οσοι ειστε Αθηνα πηγαινετε και ριξτε κατι στο κουτακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μα και η τσανακλιδου θα τραγουδησει στο CD και σε συναυλια για μας και η πρωτοψαλτη ο τερζης και ο καρρας και πολλοι αλλοι... κανεις μεγαλο λαθος να το ερμηνευεις σαν ψωνιο, ειναι απλα μια προσπαθεια που κανω προσωπικα να μαζεψω χρηματα μπας και γινει καμμια μοναδα περιθαλψης και στειρωσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μα και η τσανακλιδου θα τραγουδησει στο CD και σε συναυλια για μας και η πρωτοψαλτη ο τερζης και ο καρρας και πολλοι αλλοι... κανεις μεγαλο λαθος να το ερμηνευεις σαν ψωνιο, ειναι απλα μια προσπαθεια που κανω προσωπικα να μαζεψω χρηματα μπας και γινει καμμια μοναδα περιθαλψης και στειρωσεων.

καλε δεν εισαι ψωναρα, ψαρι εισαι!!:lol::lol:


Σε πειραζωωωωω! Εσυ το εγραψες πρωτη με τρελη περηφανεια και περιμενες να μην εκμεταλευτω την ευκαιρια να σε πειραξω; Αφου μου το κανες δωρο...αχαχαχαχαχα θα σε μαλωσω!Δεν με εχεις παρει γραμμη Γιασμιν!σοβαρα τις διαβαζεις τις σειρες μου! ΠΕΡΙΠΕΧΤΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ, :lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ελα μην θυμωνειςςςςςς!!!!!!!!!(αν και πλακα θα ειχε να ριξουμε τωρα ενα καυγα....χμμμμμμ....κατε να δω...μηπως το οργανωσουμε το θεμα να καυγαδισουμε λιγακι...)



Αυτην τη φαση την εχει οργανωσει το ΑΡΓΟΣ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Δεν θυμωνω ποτε οταν με λενε ψωνιο βρε απλα θεωρω οτι δεν ξερουν να ξεχωριζουν αναμεσα απο καποιον που απλα χαιρεται με οτι με πολυ κοπο καταφερε και στον αλλον που εχει τρελη περηφανεια και κοκορευεται. Αλλωστε εαν σου πω τι ετοιμαζω ειμαι σιγουρη οτι τα ιδια θα λες κι εσυ.. αλλα μυστικο γιατι εδω θα με βγαλεις και ψωροπερηφανη ετσι που πας;)

Οχι εγω προσωπικα την οργανωνω τωρα το αν θα με στηριξει το Αργος θα κριθει αναλογα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
καταλαβες γιατι σε ειπα σουρεαλ και ποια στιγμη; Βρε κοριτσι μου καλο, ακουσε με λιγο και μην αρπαζεσαι. Εγω σου γραψα οτι εισαι σουρεαλ οκ; Και μου απαντας ετσι:

Απλα τολμηρη και δεν φοβαμαι αλλωστε αν το κανεις με το σωστο τροπο πιανει αυτο ξερω εγω

αλλωστε απο τη στιγμη που εχω καταφερει τον Σακη Ρουβα να τραγουδησει για τα αδεσποτα ολα τα αλλα ειναι τριχες...


Εγραψες αυτο, οκ; Οταν αυτο το διαβαζει καποιος , ας μιλησω για μενα μια και απαντησα εγω, αυτο το μυνημα εμπεριεχει μεσα οχι μια περηφανεια στρωτη μετα απο κουβεντα μαζι μου για το τι κανεις και τι προσπαθεις με τους τραγουδιστες και ολα αυτα. Το σκας ξαφνικα, σαν απαντηση σε κατι αλλο. ΕΕΕ Εγω αντιλαμβανομαι οτι μου το λες με ενα σαρκασμο αυτο κανοντας χιουμορ!!!!!! Ειναι απλο!! Και σου απαντω με τον ιδιο τροπο!! Το μυνημα ετσι, εσυ το εστειλες.

Εγω εχω καταλαβει τι παιζει Γιασμιν.
Η γραφη σου εχει το προβλημα, γιατι σε εχω γνρισει απο κοντα και εισαι οκ,μαι χαρα κοπελα εισαι.

δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως. Γιαυτο και σε λεω σουρεαλ, σαν να εχες μια τρελα στην γραφη σου δηλαδη και λειτουργεις συνειρμικα.

Εγω αυτο καταλαβαινω, απο αυτο και σου λεω: ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ!!!!
ΚΑι μην μου πεις για γραφη...ξερω κατι παραπανω για να στο λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aiorasky

Νεοφερμένος

Η aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
η απαντηση σου στην ερωτηση μου, πως να το κανουμε..ειναι σουρεαλ

Εγω με αγαπη σου το λεω αυτο,

σκεψου το λιγακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top