Βαθμολογήστε το avatar του προηγούμενου!

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
10:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
9...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
7!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
6...Ποια ειναι αυτη στο avantar σου Βικυ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
05.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
0.3..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
6...Ποια ειναι αυτη στο avantar σου Βικυ ?
η μεγκ απο τον ηρακλη της ντισνευ!η αγαπημενη μου ηρωιδα!:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
οχι δν τν τραβηξα εγω...τν βρηκα στ νετ...κ μου αρεσε πολυ για το πολιτικο μυνημα που περναει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jfire

Δραστήριο μέλος

Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 402 μηνύματα.
η μεγκ απο τον ηρακλη της ντισνευ!η αγαπημενη μου ηρωιδα!:D:D:D:D:D


Και λεω τι μου θυμιζει τι μου θυμιζει ....:lol::lol::lol::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
εε,

μπηκα απλως για να βαθμολογησω το αβαταρ της michelle..

Δεκα..

Και ξερεις γιατι δεκα; Γιατι το προηγουμενο αβαταρ που ειχες ηταν το χειροτερο αβαταρ του κοσμου. (ευχαριστω το Θεο που το αλλαξες, με τρομαζε στ' αληθεια)

Νωεα δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτο αλλα οχι, δεν ειμαι michelle.. Θα σου βαλω ενα εφταμισι..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
0.

Xειρότερα δε γίνεται. (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
θα σου βαλω μηδεν..

και ξερεις γιατι θα σου βαλω μηδεν; :worry:























Γιατι το smiley κοβει γυρο και ειναι στεναχωρημενο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μουστάκι φοράει καλέ! :P Δεν είναι στεναχωρημένο! :hehe:

Το δικό σου avatar τι δείχνει rascal; Μοιάζει με κάποιον έτοιμο να πηδήσει από μια γέφυρα ενώ από κάτω τον κοιτάζει ένα μονόφθαλμο τέρας! :crazy: (καλά, σκάω...) σου βάζω 7 για τα όμορφα χρώματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λεπον...
Λια: πολυ καλη ιδεα, αλλα κανε κατι με τα χρωματα! Ατονο ρε συ! Η μουρακλα περφεκτ!:P 8

Πανος:
δεν ξερω τι λεει η Λια περι παλαιοτητας, αλλα ειναι πολυ καλυτερο απο αλλα που εχεις χρησιμοποιησει! 8

Δημητρα:
ειναι πολυ ομορφο και σου ταιριαζει παρα παρα πολυ με ή χωρις παπακι! (μεταξυ μας, εχει και ενα δικιο η Λια, νταξξξξ?!:P) 10

Rascal:
αλλαξε το μανα μου...εκτος του συνδυασμου των χρωματων οπως σωστα παρατηρησε η Δημητρα, ειναι χαλια....4

Burp:
xm...ωραια σαν ιδεα, αλλα το συγκεκριμενο δειχνει "λιγο", μπορεις και καλυτερα, ειμαι σιγουρη! 5,8:P

Nωευς: σταθερη αξια...με αρεσει και οπως λεει και ο μπαμπας--> "τον παει και τον φερνει" !! 9 (κανε μια αλλαγη βεβαια να δουμε που αλλου παιζει το γουστο σου, ειμαι περιεργη!:redface:)


Αυτα τα ολιγα....και με τις υγειες σας φιλοι μου!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Μουστάκι φοράει καλέ! :P Δεν είναι στεναχωρημένο! :hehe:

Φοραει μουστακι;:confused:

Το δικό σου avatar τι δείχνει rascal; Μοιάζει με κάποιον έτοιμο να πηδήσει από μια γέφυρα ενώ από κάτω τον κοιτάζει ένα μονόφθαλμο τέρας! :crazy: (καλά, σκάω...) σου βάζω 7 για τα όμορφα χρώματα!
Μοιαζει με καποιον που ενω το φως της ημερας αρχιζει και φευγει και τα χρωματα του ουρανου αλλαζουν, να αραζει για λιγο στην ακρη του δρομου και να συλλογιζεται που πηγε η αγαπη που ειχε μεσα του..


Νεραιδα:8

Ισιλιελ:9
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
9,5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
5....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
6,7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
100000000000000000000000000000000000000000000000000!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000009999999999999999999999999999999999999999999999999
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top