Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
πάλι καλά :)
αντε μωλε, μη στενοχωριέσαι... αφού είσαι εσύ καλά, αυτό είναι που έχει σημασία

...:hug:

γεια σου Τσιπουράκο! Τι κάνουν τα Γιάννενα;; βρέχει; :angel:..:D :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Δε μου είπες ποιός στην έκλεψε για να τον καρυδοπνίξω όμως.
Τι να σου πω ρε Τσιπ...δεν μου έδωσε και επαγγελματική κάρτα!! :P Ήταν δύο, θα τους κουμαντάρεις;! Να μείνω ήσυχη; Γιατί στο ΑΤ με έβαλαν να τους περιγράψω, να περιγράψω την τσάντα και ααααααααν λέει τους πιάσουν, θα μου την επιστρέψουν με το περιεχόμενο της. Και ξες, καλά όλα τα άλλα, αλλά ήταν μέσα και οι καταπληκτικές μου σημειώσεις...θα τις μοσχοπουλήσουν, να πάρει!!:whistle:

@Καλυψώ: Άσε, και μόνο η τρομάρα του να σου βγάλει ο άλλος μαχαίρι για μια τσάντα, μες την μέση της πλατείας, αρκεί! :redface: Μ' αρέσει που είχαμε και αγόρια στην παρέα για ασφάλεια, τρομάρα μας...χάααλια η Αθήνα! Μετά τις 8 δεν ξαναβγαίνω, τέλος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Και βέβαια να μείνεις ήσυχη!
Να τώρα κατεβαίνω Αθήνα να τους τεμαχίσω και να πάρω την τσάντα...


...και να την πάρω μαζί μου. Τις σημειώσεις θα τις θέλουν αρκετοί από Οικονόμικο, ωραία βγήκε από εδώ ένα 50ευρω και κάνα 300 απ' το κινητό... :whistle:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kalypso:
γεια σου Τσιπουράκο! Τι κάνουν τα Γιάννενα;; βρέχει; :angel:..:D :p
Όχι, έχει συννεφόκαμα σήμερα που δε μου τη σπάει. Θα πάω για καφέ μετά.


...και μετά θα διαβάσω ρομποτική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα Τσιπ, Καλυψούδα και Μάρα! :D

Και λοιπέ κόζμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@Μάρα: τι να κάνουν και τα αγόρια βρε κουκλί αν ο άλλος βγάλει μαχαίρι... άσε την τσάντα και κοίτα πώς θα φύγεις- καμία περιοχή της Αθήνας δεν είναι ασφαλής πια, δυστυχώς. Εδώ είχαν έρθει έξω από το σπίτι μου και τα έσπαγαν, που είμαι πολύ μακριά από το κέντρο.
Ε δε γίνεται και να μη βγαίνεις καθόλου- απλά να επιλέγεις περιοχές με κόσμο αρκετό. :) Στη Βικτώρια, παρότι εκεί είναι ο ΟΤΕ κλπ είναι σχετικά έρημα...

@Τσιπ: θέλω κι εγώωωω καφέεε! Αλλά πρέπει να διαβάσω για μία εργασία και όλο το αναβάλλω... χμ. Κι εδώ συνεφφιά έχει, μη νομίζεις. :)

@Ζωρζ: χαλλό!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλησπέρα Γίωργο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Καλυψώ, μαχαίρι μπορεί να βγάλει, αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσει, εκτός κι αν είναι ψυχάκιας ή υπό επήρρεια ουσιών. Αν το χρησιμοποιήσει, έστω κι αν σου προκαλέσει μια γρατσουνία, έχεις το νομικό δικαίωμα να αντεπιτεθείς (αυτοάμυνα). Για τον καφέ μια ώρα ελεύθερη δε μπορείς να βρεις; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλυψώ, μαχαίρι μπορεί να βγάλει, αλλά δεν θα το χρησιμοποιήσει, εκτός κι αν είναι ψυχάκιας ή υπό επήρρεια ουσιών. Αν το χρησιμοποιήσει, έστω κι αν σου προκαλέσει μια γρατσουνία, έχεις το νομικό δικαίωμα να αντεπιτεθείς (αυτοάμυνα). Για τον καφέ μια ώρα ελεύθερη δε μπορείς να βρεις; :D

Ε πήγα χθες έναν πολύωρο καφέ με μία καλή μου φίλη που είχα να τη δω πολύ καιρό, θα πάω και αύριο με τα παιδιά απ τη σχολή. Βασικά ίσως πάρω τηλ αργότερα τον κολλητό να δω αν ζει κατ αρχάς (!) και για να πάμε για ποτό το βράδυ... θα δω :)

Μμμμ... δεν το ρισκάρεις όμως βρε Τσιπ. Και με τι να αντεπιτεθείς;.. :worry: Εκείνος έχει μαχαίρι, θα βγάλεις κι εσύ το κλειδί του ...σπιτιού; Δεν ξέρω, μου φαίνεται παρακινδυνευμένο. Δώσε την τσάντα να τελειώνεις- πού ξέρεις ότι ο άλλος δεν είναι ψυχάκιας στην τελική; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε δε γίνεται και να μη βγαίνεις καθόλου- απλά να επιλέγεις περιοχές με κόσμο αρκετό. :)

Όπως στο Mall! (τυχαίο παράδειγμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Και στο Mall είχα πετύχει Ζωρζ- μπήκε μία ομάδα τυπακίων με μαύρα ρούχα και άρχισαν να φωνάζουν συνθήματα και πετούσαν φυλλάδια από τον πάνω όροφο στα κεφάλια των ανθρώπων που ήταν στους κάτω ορόφους. Ήταν κάτι κύριοι δίπλα μου με κάτι παιδάκια και έλεγαν φοβόντουσταν μήπως κλείσουν τις πόρτες αυτοί και μας κλείσουν και δεν μπορούμε να φύγουμε, και τα παιδάκια είχαν βάλει τα κλάματα. :worry: Οπότε όπως ήταν φυσικό, δημιουργήθηκε πανικός και οι κυλιόμενες τα έπαιξαν και φρίκαραν όλοι

Δεν μ αρέσει πάντως ιδιαίτερα το Mall- είναι κλειστός χώρος και ειδικά τα σκ γίνεται χαμός. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τουλάχιστον έχει ένα... υποτυπώδες έστω security. :S

Καλά εσύ; :D




Κάποια στιγμή πρέπει να σου περιγράψω την επική ιστορία: ο Ζωρζ (προσπαθεί να) παρκάρει στο parking των Μηχανολόγων. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ιιιιιιι τι έκανες ΕΣΥ στο πάρκινγ των Μηχανολόγων; :X
Είναι για Μηχανολόγους και Ναυπηγούς only λέμε :pfff:

...γι αυτό δεν βρίσκω τις μισές φορές να παρκάρω;; γκρρρ

Καλά είμαι. γιου; :)
Για πεεεςςςς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προσπαθούσα να παρκάρω. :P
Αφού δεν βρίσκω θέσεις στο δικό μας βρε συ, πάντα τίγκα το πετυχαίνω. Ενώ στους Μηχανολόγους πάντα βρίσκω. :whistle:


Προς το παρόν έχουμε πάρει κάτι φυτά παραμάσχαλα :Ρ αλλά όλα τα άλλα καλά.
Εσύ ανεβαίνεις σχολή, πλάκα-πλάκα; :P




Έχω φριχτό πονοκέφαλο εγώ. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εσύ τι λες; :p Κάθε μέρα εκεί είμαι βρε, εκτός από Τρίτες και Παρασκευές και ...σήμερα :D

Απλά όταν ανεβαίνω σχολή πάω στο μάθημα- δεν κάνω βόλτεεςςςς στα στρέμματα του ΕΜΠ :p
Μπορείς να το παρκάρεις κάτω από την πλατεία, αν έρχεσαι πρωί πρωί. Έχει πάντα εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ πια έχω κόψει τα πρωινά. Τα καλά των μεγάλων εξαμήνων. :P

Μη μου πεις ότι εσύ συνεχίζεις να πηγαίνεις 08:45; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και μετά λέτε εμένα nerd! :P


Εγώ παρακολουθώ μόνο 2 μαθήματα και 2 εργαστήρια, τρομερό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Σπέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Hello!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top