Squirt : γυναικεία εκσπερμάτιση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να ρωτήσω κι εγώ, γιατί είναι σκοπός η εκσπερμάτιση;;
Για μένα η ομορφιά του σεξ είναι πρωταρχικά η επαφή. Ναι, εννοείται είναι χίλιες φορές πιο όμορφο να υπάρξει και οργασμός, ακόοομα πιο όμορφο να 'ναι ταυτόχρονα... αλλά το τελευταίο πράγμα που θα "προσπαθούσα" να έχω είναι η εκσπερμάτιση.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Το εχω δει και εγω παιδια καλα λεει ο Great Chaos και αηδιασα τοσο πολυ που για καποιεs μερεs δεν εκανα sex με τη κοπελα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Squirt: Εκτίναξη, εκτινάσσω, πίδακας, πίδακας υγρού από στενό άνοιγμα.

Το ίδιο το λεξικό επιβεβαιώνει αυτό που γράφω παραπάνω. Το έχω δει με τα μάτια μου, μιας και οι συγκεκριμένου τύπου ταινίες δεν φημίζονται για τα ειδικά τους εφέ, μάλιστα στο κυριλέ ονομάζονται "ταινίες ρεαλιστικού κινηματογράφου". Πράγματι μιλάμε για φρικιαστικούς πίδακες...

Εδώ μάλλον συζητάμε για γυναικείο οργασμό που προκαλεί έκχυση μεγάλης ποσότητας κολπικών υγρών, αν και ο έποτε μας είπε κάτι για εκκρίσεις της ουρήθρας, δεν ξέρω τι να πω...

Οτι και να ειναι, ενα ειναι το σιγουρο, ειναι υπεροχο!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Το εχω δει και εγω παιδια καλα λεει ο Great Chaos και αηδιασα τοσο πολυ που για καποιεs μερεs δεν εκανα sex με τη κοπελα μου.

Τί λέτε ωρέ παλικάρια; Τί άλλο θα ακούσουμε πια; Τί το αηδιαστικό είναι δηλαδή; Αν το είδατε σε αισθησιακές ταινίες, λογικό είναι να είναι υπερβολικό! Για τον ίδιο λόγο που όλοι εκεί είναι τεράστιοι και οι κοπελούδες τεράστιες ( ) ( ) . Καμία σχέση με κάτι το αηδιαστικό. Κα-μι-α. Άσε που ο άλλος χαίρεται που αισθάνθηκε τόσο όμορφα και έντονα η κοπέλα του.

αλλά το τελευταίο πράγμα που θα "προσπαθούσα" να έχω είναι η εκσπερμάτιση.
μα συμβαίνει κυρίως απρόσμενα. Δηλαδή ξεκινάει κάποιος επαφή μόνο και μόνο για να πετύχει αυτό; Όχι βέβαια! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι. Αλλά θα περίμενα να ακούσω κάτι τύπου "δεν έχω οργασμούς, τι να κάνω" ή "δεν έχω οργασμό την ώρα του σεξ, πείτε ιδέες"... όχι όμως και "θέλω να 'εκσπερματίσω', πείτε πώς".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ε ναι, όντως, λες και υπάρχει πατέντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Τί λέτε ωρέ παλικάρια; Τί άλλο θα ακούσουμε πια; Τί το αηδιαστικό είναι δηλαδή; Αν το είδατε σε αισθησιακές ταινίες, λογικό είναι να είναι υπερβολικό! Για τον ίδιο λόγο που όλοι εκεί είναι τεράστιοι και οι κοπελούδες τεράστιες ( ) ( ) . Καμία σχέση με κάτι το αηδιαστικό. Κα-μι-α. Άσε που ο άλλος χαίρεται που αισθάνθηκε τόσο όμορφα και έντονα η κοπέλα του.

Σε πορνο παντως οταν αναφερονται σε squirting, αυτο που εννοουν ειναι οντως ενας πιδακας υγρων που πεταγονται απο αιδιο της γυναικας, ακομα παραπανω απο αυτα που βγαινουν με την ουρηση (και με αναλογη δυναμη). Συγκεκριμενα γεμιζουν ακομα και ολοκληρο ποτηρι τα συγκεκριμενα υγρα. :redface: Οποτε αν μιλαμε για αυτην την περιπτωση, ναι, ομολογω οτι και μενα δεν μου φαινονται καθολου μα καθολου ομορφη εικονα (αλλο που θα χαιρομουν και εγω αν το εκανε η κοπελα μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Σε πορνο παντως οταν αναφερονται σε squirting, αυτο που εννοουν ειναι οντως ενας πιδακας υγρων που πεταγονται απο αιδιο της γυναικας, ακομα παραπανω απο αυτα που βγαινουν με την ουρηση (και με αναλογη δυναμη). Συγκεκριμενα γεμιζουν ακομα και ολοκληρο ποτηρι τα συγκεκριμενα υγρα. :redface: Οποτε αν μιλαμε για αυτην την περιπτωση, ναι, ομολογω οτι και μενα δεν μου φαινονται καθολου μα καθολου ομορφη εικονα (αλλο που θα χαιρομουν και εγω αν το εκανε η κοπελα μου)

Είστε σίγουροι πως δεν είναι εφέ; :X

Γιατί εγώ στην εικοσάχρονη εμπειρία μου ως γυναίκα, αυτό που λέτε ούτε το έχω ακούσει ούτε το έχω δει να συμβαίνει. :redface: Και επειδή βρύση εκεί που λέτε δεν υπάρχει, μου κάνει εντύπωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ μόνο σε τσόντα το έχω δει, και νόμιζα ότι τον κατουρούσε.:PΠάντως ούτε σε μένα έχει συμβεί, ούτε σε κάποια άλλη κοπέλα που να έχω μιλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φωτηs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φωτηs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 55 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Αs βγει επιτελουs καποια που το εχει βιωσει και να μαs πει που ειναι ο μυθοs και που η πραγματικοτητα γιατι δεν θα μπορεσω να κλεισω ματι ολο το βραδυ αν δεν μαθω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Είστε σίγουροι πως δεν είναι εφέ; :X

Γιατί εγώ στην εικοσάχρονη εμπειρία μου ως γυναίκα, αυτό που λέτε ούτε το έχω ακούσει ούτε το έχω δει να συμβαίνει. :redface: Και επειδή βρύση εκεί που λέτε δεν υπάρχει, μου κάνει εντύπωση...

Ε δεν φαινεται για εφε. Και γενικα αυτη που το κανει "φημιζεται" για αυτο (ψαξε για "flower tucci squirt" αν ενδιαφερεσαι).

Φιλος μου μου εχει πει οτι του εχει συμβει μια φορα με κοπελα, με την επισημανση ομως οτι δεν θυμαμαι αν μου ειχε αναφερει για τετοια ενταση, ή απλα για αρκετα υγρα τα οποια πεταχτηκαν κιολας. :) Νομιζω παντως οτι ουτως ή αλλως πολυ λιγες γυναικες μπορουν να κανουν, και μαλιστα υπαρχει και η αμφιβολια μηπως τελικα αυτα ειναι ουρα. Οποτε σχετικα λογικο να μην το εχεις δει στα 20 σου χρονια ως γυναικας! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Οι απόψεις επί του θέματος πολλές και αντικρουόμενες . Έχω γνωστή μου που ισχυρίζεται πως της έχει συμβεί , η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι το γνωρίζουμε από τις ταινίες πορνό . Γυναικολόγος πατέρας άλλης γνωστής μου επιμένει πως δεν μπορεί να ισχύει διότι οι γυναίκες δεν έχουν προστάτη , και πρόκειται για ούρα , όμως η έταιρη φίλη της οποίας έχει συμβεί αυτού του είδους ο οργασμός μας έδωσε τα ακόλουθα λινκ :
https://www.the-clitoris.com/f_html/ejacula.htm

https://www.holisticwisdom.com/services_female-ejaculation_what-is-it.htm

και φυσικά υπάρχει και η https://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation

Αυτά !! Όποια της έχει τύχει ας μας πει ... εγώ ακόμα με την απορία είμαι.. :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βασικά και εγώ squirt ξέρω αυτό που δείχνει στο πρώτο αποτέλεσμα στο google για τις λέξεις squirt female ejaculation (προσοχή είναι για άνω των 18).

Το συγκεκριμένο λοιπόν, δεν το βρίσκω καθόλου σεξουαλικό. Το συμπέρασμα λοιπόν είναι ότι μιλάτε για άλλο πράγμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Πλάκα με κάνετε ε;
Το έχετε ψάξει αρκετά το θέμα βλέπω...
Δεν ξέρω δεν μου έχει συμβεί :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ναι, και εγω σε αυτους τους πιδακες υγρων αναφερομουν. Ειναι δυνατον να γινεται κατι τετοιο; Ειναι ουρα ή οχι; Το εχει βιωσει καποια κοπελα απο εδω; Ή αν σας εχει πει κατι καμμια γνωστη σας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:worry:

Εγώ πάντως ούτε που ήξερα ότι γίνεται τέτοιο πράγμα :redface:
Και definately αδυνατώ να καταλάβω πως γίνεται
(κοίταξα τα λινκ της Μελιώς και αυτό που είπε ο χελώνας).
Και δεν βρίσκω και τπτ ωραίο σε αυτό που είδα τουλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Ναι, και εγω σε αυτους τους πιδακες υγρων αναφερομουν. Ειναι δυνατον να γινεται κατι τετοιο; Ειναι ουρα ή όχι

O γυναικείος οργασμός σε επανάσταση, είναι.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Μα γιατί γίνεται τόσος σαματάς πια; Και όσες δεν το έχουν παρατηρήσει στο σώμα τους γιατί ντε και καλά πρέπει να πιστεύουν τις τσόντες και να δίνουν μεγαλύτερες διαστάσεις στο θέμα; Εαν δεν το παρατηρήσει κάποιος με τα ίδια του τα μάτια (ή για γυναίκα αν δεν της συμβεί) δεν μπορεί να εκφέρει άποψη εαν είναι ωραίο ή όχι, αν κάνει πιο έντονο τον οργασμό ή όχι. Δεν πρόκειται για κάτι το αηδιαστικό, ούτε για κάτι το εξωφρενικά κίνκυ και τσοντόβιο. It happens. No big deal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Μα γιατί γίνεται τόσος σαματάς πια; Και όσες δεν το έχουν παρατηρήσει στο σώμα τους γιατί ντε και καλά πρέπει να πιστεύουν τις τσόντες και να δίνουν μεγαλύτερες διαστάσεις στο θέμα; Εαν δεν το παρατηρήσει κάποιος με τα ίδια του τα μάτια (ή για γυναίκα αν δεν της συμβεί) δεν μπορεί να εκφέρει άποψη εαν είναι ωραίο ή όχι, αν κάνει πιο έντονο τον οργασμό ή όχι. Δεν πρόκειται για κάτι το αηδιαστικό, ούτε για κάτι το εξωφρενικά κίνκυ και τσοντόβιο. It happens. No big deal.

Τυπογραφω αυτα που μου λεει η κοπελια μου απο το τηλεφωνο:

"Ειναι σαν να βρισκεσαι συνεχεια λιγο πριν τον οργασμο, εχεις ενα αισθημα σαν να θελεις να κατουρησεις, αν το συγκρατησεις σταματαει εκει και αναλογα με το πως γινεται η κατασταση μπορει να ιεναι και λιγο ταλαιπωρια. Αν δεν το συγκρατησεις ειναι καπως σαν ανακουφιση αλλα οχι ακριβως γιατι παραμενει το συναισθημα σαν να σε διαπερνα ρευμα αλλα χωρις την επακολουθη χαλαροση του οργασμου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xazoulina

Νεοφερμένος

Η xazoulina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Χορευτής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
ρε παιδιαααα... λοοοοολλ.. λιγο πριν γινει νιωθεις λες και εισαι μαστουρωμενη και μεθυσμενη και συσπάται ο κόλπος και γενικότερα δεν επικοινωνεις και πολύ με το περιβάλλον και οταν γινει απλως εισαι στον παραδεισο..και μετά απλως εισαι πτωμα γιατι εχει ''ξεχυθει όλος ο εσωτερικός σου κόσμος'' !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top