Ρώτα με να σε ρωτώ

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Ποια η πιο "γλυκια" κουβεντα που σου ειπαν σημερα..?

I'm addicted to you
You're my love my senorita
I'm addicted to you
You're the God that makes me stronger
:D

η δικη σου πιο γλυκια κουβεντα που ειπες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Στον εαυτό μου: "Πάψε να τρως προφιτερόλ διάολε, έχεις γίνει σα μπετονιέρα!":redface:

Βλέπεις παραγωγές Sci-Fi? (ταινίες-σειρές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ναι!
Με τις σειρές είναι λίγο πιο δύσκολο να είμαι στην τηλεόραση όταν παίζονται, αλλά ταινίες, κυρίως σε dvd, εννοείται!

Πιο είναι για σένα το πιο ευχάριστο ξύπνημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Του Σαββατοκύριακου, με καλό ανοιξιάτικο καιρό, ανοιχτές μπαλκονόπορτες και κλασσική μουσική. :D


Σε ποια ηλικία θα ήθελες να σταματήσει ο χρόνος για σένα; (να μην γερνάς άλλο δηλαδή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Εδώ που είμαι τώρα στα 31!!!! σταματίστε το χρόνο σας παρακαλώ.


Τι θα ήθελες να κάνεις ΑΥτό το Σαββατοκυριακο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Σημασία έχει να μην υπερβαίνεις τα όρια της συνηθισμένης πραγματικότητας, να μην είσαι το...παράδοξο δηλαδή! Υπό αυτή την έννοια λοιπόν δεν θα ήθελα να σταματήσω να μεγαλώνω ενώ οι άλλοι γύρω μου....συνεχίζουν! Θα με τρόμαζε πολύ αυτό! Κι ακόμη περισσότερο βέβαια το αντίθετο! :jumpy:

Ωχ!!! Εκτός χρόνου απάντηση, την αφήνω όμως και απαντώ και στην e-sofia

Ένα ταξιδάκι στην θεσσαλονίκη το ήθελα αυτό το σ/κο....:)

Εγκαταλείπω.....:/: :D

Σε ποιά χρονική περίοδο της ιστορίας και τόπο θα ήθελες να ζούσες και γιατ;:hmm:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Στην προϊστορική. Εκεί τουλάχιστον έσερνες τη γυναίκα από τα μαλλιά και γούσταρε κιόλας. Ουγκ! :P


Πόσα παιδιά θα ήθελες να κάνεις, όταν το αποφασίσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Καμιά εκατοστή χρόνια πριν σε ορεινό χωριό.Θα ήμουν περιζήτητη νύφη και παντρεμένη με τον μεγαλύτερο γαιοκτήμονα του χωριού.
Το ροδαλό μου μάγουλο και το ασπρουδερό μου δέρμα θα έκαναν να σφάζονται οι τσοπαναραίοι και οι τσελιγκάδες για πάρτη μου.
Άντε με τις μόδες τη σήμερον ημέρα.. και τα tans.

Ουπς με πρόλαβε ο Θοδωρής.
6 θέλω να κάνω αλλά δεν ξέρω αν θα τα προλάβω όλα. :P
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
4.. αλλά με το ρυθμό που πάω ούτε ένα δεν θα προλάβω να κάνω :P


Έχεις κατοικίδιο; (σκύλο/γάτα/χάμστερ, κατσαρίδες και λοιπά απορρίπτονται :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Όχι πια... :(



Όταν εκνευρίζεσαι και θες να βρίσεις κάτι, τι βρίζεις; (εννοώ σπίτι, π**τανα, κοινωνία, μ@λακία, θεία, σόι, κάτι άλλο ή κάτι πιο γενικό...)
(Ίσως χρησιμεύσει και για στατιστικούς σκοπούς η ερώτηση.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Τον γάτο μου τον Γκλεν. Ένα πορτοκαλί τιγρέ μαρτύριο που τρώει και γουργουρίζει και όλο θέλει χάδια.


Έδιτ για Τσίπουρα : κοπανάω τοίχους και ακούω Black Metal και βρίζω ότι σκεφτώ.Γενικά δεν βρίζω πολύ μπροστά σε κόσμο αλλά οι τοίχοι του σπιτιού μου έχουν ακούσει πολλά.
Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
την τύχη μου και όποιον [ή ό,τι] με εκνεύρισε. Αλλά όχι μπροστά του/της συνήθως κι εμένα οι τοίχοι τα ακούνε :P


Άντε για να βοηθήσω τη στατιστική του τσιπ, εσύ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
την κοινωνια..... με την φράση " δεν την παλέυει ο Ελληνας γα.#$^%$^ την κοινωνια μου"
εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Την τύχη μου, αυτόν που μου έφταιξε, την κοινωνία μου.

Πού πήγες τελευταία φορά διακοπές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Αν στις διακοπές πιάνονται και οι 3ήμερες εξορμήσεις, τότε πήγα Θεσσαλονίκη!!!! :D

Νιώθεις ποτέ την ανάγκη να πας κάπου που είσαι άγνωστος μεταξύ αγνώστων και να κόψεις οποιαδήποτε επικοινωνία με όσους συναναστρέφεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι. Τώρα ας πούμε. ΤΩΡΑ.

Έχεις απωθημένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Ναι, αλλά μεγαλώνοντας τα ξεχνάω.

Εμπιστεύεσαι εύκολα τον καθένα στο διαδίκτυο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Σαφώς και όχι.


Έχεις γνωρίσει άτομα από κοντά τα οποία συνάντησες αρχικά στο διαδίκτυο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ναιιιι εσένα ας πούμε :P

Υπάρχει μέρα/ες στη ζωή σου που το μόνο που θες είναι να είσαι ξαπλωμένος/η χωρίς να κάνεις τίποτα απολύτως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι. Πολλές, τελευταία.

Πόσο καλή γεωγραφία ξέρεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top