Κολώνιες και αρώματα

bou

Νεοφερμένος

Η bou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Πολιτικός μηχανικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
chance της chanel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kallia88

Νεοφερμένος

Η kallia88 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
:inlove:Hypnotic Poison--->Dior
To λατρεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vintage

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Vintage αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
victor and rolf : flower bomb


ειναι η μονη κωλωνια απο ολες που εχω φορεσει που μου λενε ολοιι ολοιιι ομως οτι μυριζει υπεροχα!!δοκιμαστε την...τωρα δεν ξερω αν ταιριαζει πολυ στο δερμα μου (γιατι και αυτο παιζει πολυ σημαντικο λογο) αλλα ειχε παρα πολυ καλες εντυπωσεις!!εκτος απο εμενα που την λατρευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
λοιπον αρωματα εχω δοκιμασει απειρα αλλα δεν κατεληξα ακομη γιατι εχω και ενα θεματακι με τις εντονες μυρωδιες με πειραζουν ;) και στεναχωριεμαι.. τωρα τελευται εχω παρει το j'adore christian dior αλλα σε μορφη κρεμα που με ενθουσιασε η μυρωδια:P μηπως ξερετε καποιο αρωμα με καλοκαιρινη δροσερη μυρωδια μιας και ανοιγει ο καιρος αλλα να κραταει κιολας ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souata

Νεοφερμένος

Η souata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
clinigue happy...δροσερο πολυ απαλο που κραταει..pure poison απιστευτο αρωμα και hypnose ολα τα λεφτα...flowerbomb viktor en rolf το ποιο τελειο αρωμα απλα δεν ξερω αν το εχετε στην ελλαδα ακομη...ειναι πραγματικα απιστευτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αχ ναι το to happy clinigue εχεις δικαιο ειναι μια καλη επιλογη:) θα το παρω νομιζω φετος. το τελευταιο που ανεφερες σουατα μου πως να το ζητησω ? viktor en rolf ? ειναι δηλ. η μαρκα αυτη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Kouros και Tabac. Τι κερδίζω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bazooka

Νεοφερμένος

Ο Bazooka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Λιγο ασχετο, αλλα εμενα παιδια εδω στο Μαιαμι για καποιον λογο ολος ο κοσμος καθε γιορτη/Χριστουγεννα/κτλ μου δεινουνε δωρα κολονιες οποτε σταματησα να τις αγοραζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Moonsparkle by Escada. Υπέροχο άρωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
καλε εχει αρωμα με το nickname μου??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
dior homme...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Kenzo-Amour

Παντως απο αντρικα λατρευω το Bulgari Homme και το Miyake Issey (δν ξερω αν το εγραψα σωστα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Συνημμένα

  • o.1887.jpg
    o.1887.jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 124

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ναι Έμμα μου :) είναι απλά υπέροχο και συνήθως μύριζα σαπουνάκι/απορρυπαντικό πλυντηρίου :loltooth:, δεν μου άρεσαν τα αρώματα, αλλά αυτό με τρέλανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το δοκιμασα προσφατα...πολυ ομορφο...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι κολονια φοραω?


Τον ιδρωτα μου......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αγγελε ελεος...:sick:


πς. τον τελευταιο καιρο εχω κολλησει με το ESCADA (πρασινο χρωματακι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μια σταγονα fairy αρκει..:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
..βγαινει και σε essence?

εμ τι?ξερετε τι φερομονες εχει?γυναικες που τον μυριζουν -οχι υπερβολικα βεβαια-νιωθουν κατι..αυτα ειναι αποδεδειγμενα..ειμαι της φυσικης μυρωδιας..για να με βρισκει και ο σκυλος μου:D...οπως και οι νεαρες ειδικα γυναικες μυριζουν μια ειδικη θηλυκη δροσερη μυρωδια ερεθιστικη οταν περνανε πλαι σου...αυτες οι μυρωδιες δεν πρεπει να καλυπτονται απο τα αρωματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top