Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Μα ποια σειρά ρε Λορελάι?
να κάνω ανασκόπιση?
Πρώτα ψήφισα τον Φαντάγκο ο οποίος δεν βγήκε στη μάχη με την Φίλντα
Μετά ψήφισα με τον Φαντασμένο στη μάχη με τον Φαντάγκο
Μετά λύσαξα με την ΡΕ
Μετά είχα στο στόχαστρο τη xanp από αυτό που είχε κάνει με την ψήφο που άλλαξε τελευταία στιγμή και ήταν κουκουρούκου. Μαζί της μπήκε στην άκρη του μυαλού μου και ο Μπιλ
Είχα πει απ τα πρώτα μου ποστ ότι υποψιάζομαι μία από Βίκυ-Νίγια από ένστικτο
Η Νίγια βγήκε με απουσίες αποκλείεται να ήταν δολοφόνος (Δε θέλει και πολύ μυαλό αυτό) μου έμεινε η Βίκυ η οποία σε ψηφοφορίες καίριες ήταν κουκουρούκου επίσης
Εκανε κι ένα ποστ που εμένα εκείνη τη στιγμή μου φάνταζε με φωτεινή επιγραφή ότι είναι δολοφόνος
Μετά κόλλησα με σένα μέχρι τελευταία στιγμή που θεώρησα ότι τελικά ίσως έχει δίκιο ο Βεντέτα κι εσύ ήσουν το τσιράκι κι ο Μπιλ ο ύποπτος και τον ψήφισα

Γιατί πρέπει κάποιος να μου έχει πει κάτι?
Στο φινάλε δεν ήμουν εγώ αυτή που ξεκίναγε όλες τις ροές των ψήφων
Κάντε μια αναδρομή και δείτε το

Οτι με ξενερώσατε όμως είναι γεγονός και ναι το παίρνω και προσωπικά

Ε, λοιπον, δεν ημουνα τσιρακι :Ρ
Δεν εχω παρα να παραδεχτω οτι επαιξες πολυ καλα :) Και δε θελω να κραταμε κακιες τωρα. Δεν υπαινιχτηκα σε κανενα ποστ οτι εκλεψες. Απλα δικαιολογησα την δικη μου συμπεριφορα να σε θεωρω υποπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αυτό που κατάλαβα είναι ότι αν δε συζητιούνται αναλυτικά οι καινούργιοι ρόλοι και αν δε διευκρινίζονται μέσα από αυτό οι καινούργιοι κανονισμοί, είναι φυσικό να υπάρχει αυτό το μπάχαλο.

Αυτά τα: "ήξερες τους δολοφόνους" πραγματικά δεν τα καταλαβαίνω, όταν έχουμε να κάνουμε με ενήλικες. έλεος δηλαδή.
Εκτός από την ΚουΕ προσβάλλεται και η ΣΕ και άμεσα όσοι παίκτες ήταν εύστοχοι στις ψήφους τους. Μην τρελαθούμε.

Τσιράκι ήταν η Corpse και νοσοκόμα η fielda
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ντου μπορεις να δωσεις το τσιρακι, το ρουφιανο και τη νοσοκομα ?

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παλιο corpse :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
:-*

Εχω παντως να ομολογησω οτι οταν ανακαλυπτα ποιοι απ'αυτους που μου ελειπαν ηταν δολοφονοι μπαλαντζαριζα στο να τους ψηφισω η οχι :P
Μη με ξαναβαλετε σ'αυτον τον ρολο, δε μ'αρεσε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ατιμη μπανιοτραγουδιαρα....ειδες?!:P
Οχι που μου την ειχατε για αθωα και ειχατε φαγωθει με την παρτη μου! Χαμενα κορμια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ναι ειδα, δικιο ειχες τελικα ηταν ο Μπιλ δολοφονος :P
Ρε νερ εχεις πολλη πλακα λεμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ελα παμε το 14
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πλάκα κάνεις βρε Νερ, εδώ είχαΤΕ φαγωθεί με εμένανε :P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. δεν ήμουνα τσιράκι! (ακούεις ΚουΕ που με πήρες στο λαιμό σου μπαμπέσικα άτιμη??? :P)

2. Τα καταφέραμε και "Φάγαμε" τη νοσοκόμα με το "καλημέρα" σας? Μπράβο μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
σορρυ ρε ΡΕ... δεν μου είχαν πει ακόμα τους δολοφόνους, μου τους είπαν μετά
τα παράπονά σου αλλού λοιπόν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κώστα το είχαμε σίγουρο ότι θα χάσουμε από το δεύτερο γύρο απλά μας παραξένεψαν κάποια πράγματα...Αν ήταν παίχτης που το έχει γενικά δεν θα μας έκανε εντύπωση..απλά να που αυτός ο γύρος έδωσε ευκαιρία να αναδειχθούν και άλλοι καλοί παίχτες...Αυτό μόνο ευχάριστο είναι και κουβέντα κάνουμε...σίγουρα είναι μόνο ένα παιχνίδι.

xanp δεν μπορείς να βγαίνεις και να αφήνεις υπονοούμενα ότι κάποιοι παίκτες ήξεραν τους δολοφόνους...Μάλλον δεν άφησες υπονοούμενα αλλά το είπες ξεκάθαρα...
Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο...
Έκανες τραγικά λάθη, το είπες και μόνη σου...Σε υποψιαζόμαστε απλά θεωρούσαμε ότι δεν μπορεί ένας δολοφόνος να κάνει τόσο τραγικά λάθη...Και εγώ και η ΚουΕ κάναμε μία υποψία ότι ο fandago είναι ρουφιάνος...Και οδηγηθήκαμε στα συμπεράσματά μας βάσει αυτής της υποψίας...Θα μπορούσαμε να είχαμε πέσει εντελώς έξω όπως έχουμε κάνει σε άλλα παιχνίδια...Λέγαμε ξεκάθαρα ό,τι σκεφτόμασταν...
Και ξέρεις κάτι;;;Και εγώ ξέρω την Ηρώ...Και η ΚουΕ ξέρει την dooo...Και;;; :confused:
Δε θα πρέπει να παίζουμε κάποιοι επειδή ξέρουμε κάποιους άλλους μόνο και μόνο μήπως βγει κάποιος και πει ότι αφού γνωριζόμαστε έχουμε συνεννοηθεί;;; Οκ τότε άλλη φορά θα παίξω ή εγώ ή η Ηρώ...
Δεν έρχομαι σε αντιπαράθεση μαζί σου παρά το ότι ίσως κάτι τέτοιο φαίνεται από το ποστ μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δε θα πρέπει να παίζουμε κάποιοι επειδή ξέρουμε κάποιους άλλους μόνο και μόνο μήπως βγει κάποιος και πει ότι αφού γνωριζόμαστε έχουμε συνεννοηθεί;;;
εδώ θέλω να πω ότι χρωστάω ένα χέρι ξύλο στο Γιώργο γιατί από τη στιγμή που βγήκα μέχρι τώρα θεό τον έκανα να μου πει τους ρόλους και δεν μου έλεγε τπτ (τουναντίον... διασκέδαζε μαζί μου :mad:... μη σε δω μπροστά μου κακομοίρη μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι ειδα, δικιο ειχες τελικα ηταν ο Μπιλ δολοφονος :P
Ρε νερ εχεις πολλη πλακα λεμε :P

Γελα εσυ, αλλα πλακα πλακα, καπου στην αρχη τον ειχα αναφερει τον Μπιλ...μετα ειχα να ασχοληθω με Καλυψω...πολυ μπεερδεγουει να ουμε!
Και την ΚΕ υποπτευομουν και Βεντετα και Ξανπ..για να μην πω για τον Φαν...!:P
Ναι μωρε εχω πλακα...αλλα δε με αφηνετε να παιξω...μου την πεφτετε κατευθειαν και με αποπροσανατολιζετε!!!
Ο Φαντα παντως εδω και πολλα παιχνιδια ολο στο λαιμο μου καθεται και ολο με παρασυρει....γμτ....τελικα μονο για δολοφονος και για ΣΕ κανω.....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Στο επόμενο συμμετέχω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Προσπάθησα να παραστήσω τον αθώο αλλά δεν μου βγήκε..Καλά ήταν 7:30 και δεν ήξερα αν πρέπει να ποστάρω ή όχι ποιος ήταν ο ρουφ..Έτσι που πήγαινε μπορεί και να έμενα στο παιχνίδι.
Τζάμπα δηλαδή το κείμενο που έγραφα αν έμενα.


Ρε κορπς εσύ ήσουν; :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εγω ημανε. Παλεψα να σε σωσω αλλα δεν τα καταφερα :~

Παντως, την χανπ δεν την ειχα για δολοφονα, αληθεια μου φανηκε τραγικο αυτο που εκανε :P Για αρκετες ψηφοφοριες ημανε αναμεσα στο αν η καλυψουδα ειναι δολοφονα η ο Μπιλ (τα τρια ονοματα ηταν μπιλ-καλυψω-φαντασμενος).

Επισης, απορω πως ο φαντασμενος κατηντησε να παιξει σε γυρο που 1. νικησαν οι πολιτες, 2. εφυγε νωρις. Πρεπει να νιωθεις ΠΟΛΥ χαλια :knife: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τι χάλια καλέ?? έπαιζε στα παρασκήνια, μας είχε πρήξει στα πιμιά :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Επισης, απορω πως ο φαντασμενος κατηντησε να παιξει σε γυρο που 1. νικησαν οι πολιτες, 2. εφυγε νωρις. Πρεπει να νιωθεις ΠΟΛΥ χαλια :knife: :P

Πάντως αν είμαι δολοφόνος ξανά, θα φύγεις από τον πρώτο γύρο.

:knife::P

@dooo

Έπρεπε κάποιος να παίζει το Ρουσσόπουλο των δολοφόνων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top