Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Οι μισοί από όσους ξεκίνησαν παραμένουν στο παιχνίδι...
Δύο δολοφόνοι είναι σίγουρα έξω...
Έχουμε λοιπόν...
Κακή Επιρροή, kalypso αθώες...
Bill, Corpse Bride, jrot6, pitg21 λιγότεροι ύποπτοι...
Και xanp, Neraida και Lorelai περισσότεροι ύποπτοι...
Η xanp μετά την "πατάτα" ( :redface: ) στην ψηφοφορία με τους fandago και fantasmeno πηγαίνει με κάποιο ρεύμα...Ψηφίζει τη Resident και όχι την Καλυψώ και μετά τη vkey...Εφόσον θεωρήσουμε ότι η Καλυψώ είναι αθώα πολίτης και ότι στην επόμενη μετά την ψηφοφορία αποχώρησης της Resident θα ψηφίζαμε όλοι την Καλυψώ για να δούμε την ιδιότητά της η οποία ιδιότητά της και θα φαινότανε και εφόσον ξέρουμε ότι η vkey είναι δολοφόνα και ότι στους δολοφόνους βρίσκεται και ο fantasmenos με τις γνωστές τακτικές του τότε νομίζω μπορούμε μια χαρά να θεωρήσουμε ως δολοφόνο την xanp...Η "πατάτα" της (Σόρρυ και πάλι... :D ) μας τραβάει λιγάκι πίσω... (...Πάλι καλά που η Φοίβη έφυγε, γιατί θα έπρεπε να κάθομαι πάλι να της εξηγώ τι έγραψα... :P:P:P )
Η Lorelai πιο πολύ σε τσιράκι μου κάνει παρά σε δολοφόνο...Πολύς αποπροσανατολισμός πέφτει...
Και η Νεράϊδα η οποία και την ακολουθεί και "επέστρεψε" ενώ ήταν να αφήσει το παιχνίδι μετά την κόντρα με το fandago με οδηγεί στο να τη θεωρήσω εξίσου ένοχη...
Λέω να ξεκινήσω και να δώσω την ψήφο μου στην xanp...
Δε νομίζω να αλλάξω αλλά μέχρι τη Δευτέρα το απόγευμα ποτέ μη λες ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Η Lorelai πιο πολύ σε τσιράκι μου κάνει παρά σε δολοφόνο...Πολύς αποπροσανατολισμός πέφτει...
Και η Νεράϊδα η οποία και την ακολουθεί και "επέστρεψε" ενώ ήταν να αφήσει το παιχνίδι μετά την κόντρα με το fandago με οδηγεί στο να τη θεωρήσω εξίσου ένοχη...

Εχεις δικιο, δεν ξερεις τι λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εχεις δικιο, δεν ξερεις τι λες.

Δεν το αποκλείω...Τα πάντα είναι μέσα στο παιχνίδι...
Αφού ρε συ Λορελάι δεν ξέρω τι λέω όμως, γιατί δε μου δίνεις τα φώτα σου;;;
Για να ξέρω και τι να λέω και να είναι...σωστά...

(Δε νευρίασα...Το λέω επειδή μπορεί να φανεί κάπως έτσι... :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αγαπουλα μου (οπ, δεν ειναι ειρωνικο <3) , το να σου πω ευθεως δυστυχως απαγορευεται σε αυτο το παιγνιο. Ασε που δεν θα ειχε και πλακα. Οποτε, εαν θελεις να λαβεις το εμμεσο μηνυμα λαβε το :Ρ
Λοιπον ξερετε τι σκεφτομουνα;
Οτι ετσι και η καλυψω με κουε ειναι δολοφονες, ειναι κερδισμενο το παιχνιδακι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Αγαπουλα μου, το να σου πω ευθεως δυστυχως απαγορευεται σε αυτο το παιγνιο. Ασε που δεν θα ειχε και πλακα. Οποτε, εαν θελεις να λαβεις το εμμεσο μηνυμα λαβε το :Ρ
Λοιπον ξερετε τι σκεφτομουνα;
Οτι ετσι και η καλυψω με κουε ειναι δολοφονες, ειναι κερδισμενο το παιχνιδακι :)

Γιατί απαγορεύεται;;; :confused:
Και γιατί εγώ νομίζω ότι εάν μου πεις θα έχει ακόμα περισσότερη πλάκα, γιατί δε θα γελάς μόνο εσύ με αυτά που λέω εγώ αλλά και εγώ με αυτά που λες εσύ;;; :D
Πάντως με αυτά τα αγαπούλα που μου λες όλη την ώρα κοντεύεις να με πείσεις χωρίς καν να χρειαστείς τα επιχειρήματα που σου ζητώ... :pfff: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Γιατί απαγορεύεται;;; :confused:
Και γιατί εγώ νομίζω ότι εάν μου πεις θα έχει ακόμα περισσότερη πλάκα, γιατί δε θα γελάς μόνο εσύ με αυτά που λέω εγώ αλλά και εγώ με αυτά που λες εσύ;;; :D
Πάντως με αυτά τα αγαπούλα που μου λες όλη την ώρα κοντεύεις να με πείσεις χωρίς καν να χρειαστείς τα επιχειρήματα που σου ζητώ... :pfff: :D

Εχεισ msn? hahahahahahahahahaahahahah
Ελα ειμαι οφ. Υποτιθεται οτι δεν πρεπει να λεμε στους αλλους παιχτες τι ειμαστε. Γι'αυτο λεω οτι απαγορευεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Lorelai μου το χαλας. Σε ειχα για πολιτη, αλλα γιατι να θες να μας πεισεις "εμμεσως" οτι εισαι ρουφ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εχεισ msn? hahahahahahahahahaahahahah
Ελα ειμαι οφ. Υποτιθεται οτι δεν πρεπει να λεμε στους αλλους παιχτες τι ειμαστε. Γι'αυτο λεω οτι απαγορευεται.

Μα δε σου είπα να μου πεις την ιδιότητά σου... ;)
Σου είπα να μου πεις τα συμπεράσματά σου από το παιχνίδι...
Είδες;;; Τώρα δε με είπες αγαπούλα και έχω αρχίσει να σε υποπτεύομαι και πάλι... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Lorelai μου το χαλας. Σε ειχα για πολιτη, αλλα γιατι να θες να μας πεισεις "εμμεσως" οτι εισαι ρουφ;

Καμια σχεση; Απλα λεω στον βεντ οτι δεν ξερει τι λεει που με λεει τσιρακι ή δολοφονο. Δατσολ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με πονοκεφαλιάζετεεεε :D

Λοιπόν παίδες, με τιμά τόσο πολύ που νομίζετε ότι είμαι τόσο έξυπνη ώστε να παίζω το ρολάκι τόσο καλά (του λύκου=δολοφόνος μεταμορφωμένου σε πρόβατο=πολίτης), μα δυστυχώς δεν το χω και σας το λέω ευθέως :redface: - τέλος πάντων, θα το δείτε αυτό και μόλις τελειώσει το παιχνίδι

Για την ώρα θα πω απλά τις σκέψεις μου...

Η xanp καρφώθηκε παρα πολύ άσχημα με τα ποστ που έκανε, τα οποία δεν έχω καταλάβει α)γιατί τα έκανε, β) τι προσπαθούσε να πετύχει με αυτό
Αν είναι δολοφόνος είναι υπεροβολικά πολύ προφανές, αλλά επειδή έχω την τάση να σκέφτομαι λίγο περίπλοκα, μου φαίνεται περίεργο να μας το δωσαν έτσι στο πιάτο. :worry: Στα υπόψην πάντως.

Για τη Νεράιδα... Παρατήρησα ότι αρχικά ψήφιζε ίδια με τον φαντασμένο και στις επόμενες ψηφοφορίες στράφηκε εναντίον μου και ούτε άλλαξε την ψήφο της, ούτε παραδέχτηκε ότι μέχρι στιγμής έχω βοηθήσει να βγουν δύο δολοφόνια. Επίσης αυτό που παρατήρησα είναι ότι δεν ψήφισε ποτέ την Vkey, δεν θυμάμαι αν ψήφισε ποτέ τον φαντασμένο... :redface:
Ωστόσο, έχω την εντύπωση ότι αν ήταν δολοφόνι, ο φαντασμένος θα την απέτρεπε από το να ψηφίζει τα ίδια με εκείνον- είναι πολύ έμπειρος για να την αφήσει να κάνει αυτό το λάθος. Κι αυτή στα υπόψην.

Για τη Λόρελαι- περίεργη με φαίνεται... Μία έτσι, μία γιουβέτσι- άσε που προσπάθησε να βάλει λόγια στον κόζμο για μένα, ότι ξαφνικά αποφάσισα να στραφώ στη Vkey, ενώ από την αρχή την είχα κατηγορήσει. :confused: Δεν είδα να πει κάτι για το ποστ με τις παραθέσεις που της αφιέρωσα :D
Η πιο ύποπτη μέχρι στιγμής, για μενα.

Ο Βεντέτας με έχει εκπλήξει τόσο ωραία και λογικά που τα παρουσιάζει όλα. :D Τι καλός... Αλλά επειδή ποτέ δε μπορείς να είσαι σίγουρος σε αυτό το γκέημ, τον παρακολουθώ στενά.

Η κορπς τα λέει επίσης καλά- παρότι κάνει 1 ποστ τη μέρα και αυτό της μιας σειράς :P δε μου έχει δώσει αφορμή μέχρι στιγμής.

Η ΚουΕ τώρα... το μόνο που μου κινεί υποψίες για τη φίλτατη είναι ότι στην αρχή του παιχνιδιού έλεγε ό,τι να ναι! :D Τώρα βέβαια επειδή συμπίπτουν οι απόψεις μας, ή μάλλον συμφωνεί μαζί μου :P:P, δεν με φαίνεται τόσο ένοχη. Μα και αυτήν την παρακολουθώ. :shifty:


Αυτά για τώρα, πάω να φτιάξω το μαλλί- φωλιά :confused::angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.


Για τη Λόρελαι- περίεργη με φαίνεται... Μία έτσι, μία γιουβέτσι- άσε που προσπάθησε να βάλει λόγια στον κόζμο για μένα, ότι ξαφνικά αποφάσισα να στραφώ στη Vkey, ενώ από την αρχή την είχα κατηγορήσει. :confused: Δεν είδα να πει κάτι για το ποστ με τις παραθέσεις που της αφιέρωσα :D
Η πιο ύποπτη μέχρι στιγμής, για μενα.


Αμαν πια πολυ προσωπικα τα βλεπεις ολα :Ρ Η λορελαι μου ειπε αυτο και γιαυτο εκεινο, η κουε συμφωνει μαζι μου και γιαυτο το αλλο. ΑΑΑΑΑΑ Ομαδικο ειναι το γκειμ. Αμα διαφωνισω μαζι σου δεν θα σε κανει αυτο περισσοτερο υποπτη για μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill->
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή ->
  5. kalypso ->
  6. Lorelai ->
  7. Neraida ->
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

1 xanp

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (Ψηφοφορία -> δολοφόνος)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Τη Δευτέρα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!


Αυτά για τώρα, πάω να φτιάξω το μαλλί- φωλιά :confused::angel:
Πάρτυ; :P


Αν σας πω ότι έχετε πλάκα όλοι σας θα με πείτε σαδιστή; :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Πάρτυ; :P


Αν σας πω ότι έχετε πλάκα όλοι σας θα με πείτε σαδιστή; :P:D

Δε μας λες καλυτερα καμια πληροφορια μη σε αρχισω :Ρ
Ποσοι δολοφονοι, νοσοκομα, κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αμαν πια πολυ προσωπικα τα βλεπεις ολα :Ρ Η λορελαι μου ειπε αυτο και γιαυτο εκεινο, η κουε συμφωνει μαζι μου και γιαυτο το αλλο. ΑΑΑΑΑΑ Ομαδικο ειναι το γκειμ. Αμα διαφωνισω μαζι σου δεν θα σε κανει αυτο περισσοτερο υποπτη για μενα.

Για σένα :)

Εδώ βλέπω κανένας δεν είναι σίγουρος για κανέναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δε μας λες καλυτερα καμια πληροφορια μη σε αρχισω :Ρ
Ποσοι δολοφονοι, νοσοκομα, κατι
Ανάλογα ποιος λαδώνει καλύτερα.... αγαπούλα! :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Lorelai θα πρέπει φυσικά να αστειεύεσαι και μόνο που υπαινίσσεσαι ότι μπορεί εγώ και η καλυψώ να είμαστε δολοφόνες!!!!

έχω ήδη αναλύσει πολλές φορές το σκεπτικό μου.. τότε που με λέγατε τσιράκι δολοφόνο κλπ
για μένα αυτή τη στιγμή υπάρχουν μόνο δύο ψήφοι
xanp Και Lorelai

θα ψηφίσω τη Δευτέρα πριν τη μία όποια υπάρχει ρεύμα εναντίων της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ θα επιμείνω στην kalypso και σε αυτό το γύρο.Ψηφίζω kalypso.

Ή η ΚουΕ έχει δίκιο περί xanp και λορελάι ή kalypso και ΚουΕ συσχετίζονται με τη dark side.
Ο μόνος λόγος που κάνω τη δεύτερη υπόθεση είναι επειδή θυμάμαι το φαντ σαν ιερόδουλη, οπότε φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> kalypso
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή ->
  5. kalypso ->
  6. Lorelai ->
  7. Neraida ->
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

1 xanp
1 kalypso

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (Ψηφοφορία -> δολοφόνος)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Τη Δευτέρα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σχολιασμος για τα μεχρι τωρα:
¨

  1. Bill-> Δε μου χει δωσει δειγματα δολοφονου η υποπτου παιξιματος για να τον υποπτευομαι για τσιρακι. Μου φαινεται πως παιζει αρκετα στην τυχη. Διαφωνω με τη σκοτεινη πλευρα των δολοφονων (ΒΟΟ!!), και πολυ περισσοτερο στο οτι σ'αυτην ανηκουν καλυψω και κουε. Τζιζας, ειχες την μαφια (φαντασμενο) για μπραιτ σαιντ;; ΠΛΙΖ.. :P
  2. Corpse Bride -> Zuber,zuber
  3. jrot6 -> Η μιλαει λιγο για να μην κινησει υποψιες, η ετσι παιζει παντα.. Δεν τον ξερω ως παικτη, τον εχω ομως απ'τους πιθανους να εχει καποιον ρολο, ειτε καλο, ειτε κακο
  4. Κακή Επιρροή -> Προς το παρον αθωα
  5. kalypso -> Το ιδιο
  6. Lorelai -> Για τσιρακι την εχω ικανη.. αλλα κι αυτη δεν την εχω δει εν δρασει για να μαι σουρ. Παιζει περιεργα, αλλα δεν ειναι στους τοπ υποπτους μου
  7. Neraida -> Και επανερχομαι στη Νεραιδα..Ακολουθει μονιμως καποιους χωρις η ιδια να λεει και τιποτα καινουριο. Δεν ειναι σιγουρη και περιμενει να δει συμπερασματα αλλων, η καλυπτεται πισω απο αλλους στις ψηφους για να μη δωσει πρωτη στοχο; Υποπτη αρκετα.
  8. pitg21 -> Δεν ξερω. Παιζει ελαχιστα, αλλα και στον προηγουμενο γυρο ετσι τον θυμαμαι. Αθωος μεχρι αποδειξεως του εναντιου
  9. vendetta -> Συμφωνω αρκετα με το ποστ του. Νεραιδα-λορ ειναι πλεον και για μενα οι βασικες υποπτες. Ο ιδιος δε μου χει δωσει στοιχεια, παιζει το ιδιο. Διαφωνω ακομα στην υποψια για τη χανπ, γιατι οπως ειπα κι οταν αλλαξε την ψηφο της τελευταια ωρα, θα ηταν ΠΟΛΥ κραχτο να το κανει οποιοσδηποτε εχει παιξει πανω απο εναν γυρο..Δεν πιστευω οτι η χανπ θα εκανε ΤΕΤΟΙΑ πατατα.
  10. xanp -> Δεν την εχω για δολοφονα, το πολυ τσιρακι.. Για την ωρα στρεφομαι αλλου.
Περιμενω να δω πως θα παει η ψηφοφορια και προς τα που γερνει, θα ψηφισω αυριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top