Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ξεκινήσαμε? :worry:


ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ να μη μιλάω πολύ σε αυτόν τον γύρο :redface:
ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ να μη με εκνευρίζετε :P


ψηφίζω Ηρώ γιατί αυτή όλο με τσιτώνει :verymad:



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ να μη μιλάω πολύ σε αυτόν τον γύρο :redface:
ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ να μη με εκνευρίζετε :P

Και για μενα ισχυουννννννν...:redface:
Προσοχη στα κοριτσια των 30+ παρακαλω!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Κι εσύ Αναστασάκι; :(


Πείτε κι άλλα, για να μη με βάλουν δολοφόνα (δεν το 'χω)

Πολίτης φορέεεεεεβερ!:D
Ήδη έχω βγάλει μια λίστα με τους περισσότερο ύποπτους λόγω θέσης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Q1: Το παιχνίδι πότε ξεκινάει (επίσημα);
Q2: Ενεργοποιήσατε το παιχνίδι και έχετε την ελπίδα να μην μιλήσουν οι παίχτες μόλις μάθουν τους ρόλους τους σήμερα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Q1: Το παιχνίδι πότε ξεκινάει (επίσημα);
Q2: Ενεργοποιήσατε το παιχνίδι και έχετε την ελπίδα να μην μιλήσουν οι παίχτες μόλις μάθουν τους ρόλους τους σήμερα; :P
1. Το παιχνίδι ξεκινάει αύριο το πρωί.
2. Ίσως και να τους μάθετε αύριο το πρωι τους ρόλους. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βασικά νομίζω πως έτσι είναι καλύτερα, εκτός αν πούμε πως ξεκινάει σήμερα στις 9 :P

Πάντως να μας στείλετε τα πμ και να μη μιλάμε είναι ψυχοφθόρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Θα μπορούσε επίσης ο bill ή κάποιος άλλος μοντ να κλειδώσει το παιχνίδι και να το ξεκλειδώσει αύριο το πρωί. Κάπως έτσι δεν γινόταν πιο παλιά???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Bill, νομίζω έβαλες παλιότερη έκδοση κανόνων. Δες εδώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Θα μπορούσε επίσης ο bill ή κάποιος άλλος μοντ να κλειδώσει το παιχνίδι και να το ξεκλειδώσει αύριο το πρωί. Κάπως έτσι δεν γινόταν πιο παλιά???
Δε το αφήνουμε στα σίγουρα ξεκλείδωτο;:P
Απόψε δε θα μοιραστούν τα πμ;

Bill, νομίζω έβαλες παλιότερη έκδοση κανόνων. Δες εδώ :)
updated!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Αν τα κάνεις με την αλφαβητική σειρά που είναι τώρα πέφτει στον vendetta!:P

Βουυυυρρρρρρρ για vendetta λοιπόν!:D

:mad::mad::mad:
Ακόμα και η τύχη μου με έχει εγκαταλείψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω Bill... δεν με νοιάζει που δεν παίζει :pfff:

Εγώ ψηφίζω Res... Δε με νοιάζει που δεν παίζω :pfff:
























Καλά, σκάω και πάω να παίξω μπάσο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Τα πμ αποστέλλονται εντός ολίγου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χουχου!!!we started!!! :clapup:

(μετά από 4 σερί επεισόδια "cashmere mafia" μην περιμένετε να είμαι σε θέση να κάνω και οποιοδήποτε σχόλιο για το παιχνίδι ε?

Από αύριο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ωωωω ναι!!!

Ξεκινάμε!:D
Αν ποστάρουμε μετά τις 12 δεν πιάνεται σα να είναι αύριο;:P
(έχω λίστα-έχω λίστα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Υπενθυμίζω όποιος δεν λάβει το πμ του να μας στείλει πμ!

Δολοφονία δεν έχει αύριο, πρώτη ανακοίνωση ιδιοότητας την Τετάρτη μετά το πέρας της ψηφοφορίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Προς αποφυγη παρεξηγησεων και επειδή το έγραψα βιαστικά.
Αύριο ΔΕΝ έχει δολοφονία. ΕΧΕΙ αποχώρηση από ψηφοφορία κανονικά. Απλά οι ανακοινώσεις ιδιοτήτων θα ξεκινήσουν από την αποχώρηση της Τεταρτης.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Σόρρυ ρε παίδες αλλά να πω κάτι;;; Εγώ δεν μπορώ να μπω αύριο το πρωί να ψηφίσω ή γενικότερα να μιλήσω... Δεν είμαι σπίτι την ημέρα... Οπότε θα αναγκαστικά θα φάω απουσία... Για ποιό λόγο το παιχνίδι ξαφνικά ξεκινάει πρωί και όχι μετά τα pms;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν θα μπορέσεις να μπεις μέχρι τις 20.00 αύριο ή δεν θα είσαι μέσα μετά τις 00.00 σήμερα;

Εγώ περιμένω να περάσει 00.00 για να ξεκινήσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Aααα τελικά ξεκινάμε 12;

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι η Youki είπε ότι ξεκινάμε αύριο πρωί. Απλά εγώ λέω να το ξεκινήσουμε πολύυυυυυυυυυυ πρωί! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top