Αντέχετε χωρίς τηλεόραση;

Lovely_Bitch

Νεοφερμένος

Η Lovely_Bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
ανετα μπορω χωρις τιβι. οταν θα την εχω ανοιχτη,θα ναι για ταινια το βραδυ, για να ακουγεται μουσικη γενικά, η σε τιποτα εκμπομπες εκπαιδευτικες του σκαι ή του πρίσμα. αντιθετα με το ιντερνετ χαλαρωνω, και με βοηθαει να ξεκινησει ομαλα η μερα μου [if you know what I mean]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν βλέπω καν τηλεόραση! :hehe:
Άντε κάναν αγώνα του θρύλου, αλλά μέχρι εκεί, μου φτάνει το internet! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eiffel

Νεοφερμένος

Ο eiffel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Εγώ είχα να βάλω 3 χρόνια τηλεόραση σπίτι.δεν έβλεπα συστηματικά πάνω από 3 χρόνια.τελικά λόγω ανωτέρας βίας (ήθελε η κοπέλα μού)βάλαμε τηλεόραση στο σπίτι.εκτός από τους σοβαρούς λόγους, παραπληροφόρησης κτλ.που αναφέραμε μου τη σπάει και το γεγονός ότι διαλέγουν άλλοι τι θα δω.προτιμώ να βλέπω όλη μέρα ταινίες στον υπολογιστή παρά να δω δέκα λεπτά τηλεόραση.επειδή τις επέλεξα εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Έχω τηλεόραση, αλλά δεν την προτιμώ. Άντε για καμιά σειρά που μου αρέσει, ειδήσεις στη χάση και στη φέξη και άμα έχει καποια καλή ταινία. Γενικά δεν είμαι από τους ανθρώπους που έχουν μονίμως την τηλεόραση να παίζει. Εκνευρίζομαι αφάνταστα από την παραπληροφόρηση αλλά και από το κακό ποιόν πολλών εμφανιζόμενων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Άνετα! Έχω άλλωστε να δω τηλεόραση πάνω από μήνα...χωρίς ιντερνετ είναι το πρόβλημα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superstarr

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ουτε λεπτο τηλεοραση, μονο κανεναν αγωνα της εθνικης η του Ολυμπιακου :>
Θα συμφωνησω με τη Δαναη, χωρις ιντερνετ ειναι το προβλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anonimi

Νεοφερμένος

Η anonimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Τηλεόραση έχω να δω μια ώρα , αλλά κατά τα άλλα αντέχω χωρίς αυτήν!!!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Εύκολα, πολύ εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Eννοειται!δεν ανοιγω σχεδον ποτε την τηλεοραση..το θεωρω χασιμο χρονο να παρακολουθησω ολες τις χαζομαρες που δειχνει!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Δεν αντέχω ΜΕ τηλεόραση! Την βαριέμαι αφάνταστα! Έχω πάνω από 5 χρόνια να ανοίξω να δω τηλεόραση! :P

Τόσο άσχετη είμαι σε αυτό το ζήτημα που κάποια στιγμή που μίλαγα με κάποια ψυχή που πέταγε ατάκες από διαφημίσεις, εκπομπες, σήριαλ κλπ μου είχε πει το κορυφαίο: "Αμάν ρε Myrtle, κάθε φορά που μιλάω μαζί σου, νιώθω σαν να μιλάω σε αμόρφωτο! :eek: :worry:"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Δεν αντέχω ΜΕ τηλεόραση! Την βαριέμαι αφάνταστα! Έχω πάνω από 5 χρόνια να ανοίξω να δω τηλεόραση! :P

Τόσο άσχετη είμαι σε αυτό το ζήτημα που κάποια στιγμή που μίλαγα με κάποια ψυχή που πέταγε ατάκες από διαφημίσεις, εκπομπες, σήριαλ κλπ μου είχε πει το κορυφαίο: "Αμάν ρε Myrtle, κάθε φορά που μιλάω μαζί σου, νιώθω σαν να μιλάω σε αμόρφωτο! :eek: :worry:"

Αυτο. δεν εχει να προσφερει και πολλα,εξ'αλλου τα παντα υπαρχουν και στο νετ πλεον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Έχω να δω τηλεόραση από το 2006, μιας που πλέον ασχολούμαι μόνο με το διαδίκτυο. Αν θέλω να δω κάτι που το έχει η τηλεόραση (πχ κάποια ελληνική σειρά), την κατεβάζω από το διαδίκτυο.
Το μόνο αρνητικό στη προκειμένη είναι ότι δεν βλέπω ούτε ειδήσεις, οπότε χάνω κάποια πράγματα της επικαιρότητας.

-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Δεν χανεις και κατι σημαντικο Πετρο... Καταθλιψη σε πιανει με τις ειδησεις...
Οταν ημουν πιο μικρος εβλεπα παρα πολυ τηλεοραση(ιντερνετ δεν ειχαμε τοτε) τα σαββατοκυριακα συνηθως(τις καθημερινες δεν προλαβαινα),ξυπνουσα πρωι πρωι να δω τα παιδικα και εφτανα μεχρι το μεσημερι. Σιγα σιγα ηρθε το ιντερνετ και μπορω να πω οτι το εχω ελλατωσει σε μεγαλο βαθμο...Οτι θελω το βρισκω και χωρις να εχω διαφημισεις....
Θα ηθελα να εχω μια ζωη χωρις τηλεοραση...Σιγα σιγα το καταφερνω...Χωρις βεβαια να σημαινει οτι δεν αντεχω χωρις αυτην...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
παλια δεν αντεχα με τιποτα! τωρα την ανοιγω μονο για ποδοσφαιρο και μπασκετ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
και γω παλιά έβλεπα πάρα πολύ (δεν άφηνα παιδικό για παιδικό) τώρα όμως και να θες να δεις δεν έχει τίποτα καλό......οπότε ναι αντέχω χωρις τηλεόραση αλλά όχι και χωρίς ίντερνετ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αντεχω χωρις τηλεοραση...Υπαρχουν καποιες φορες που βλεπω διαφημισεις καλων εκπομπων και λεω "Αυτο να το θυμαι,να το δω." και τελικα δεν το βλεπω καθοτι το ξεχναω. Δεν βασιζομαι στην tv. Αυτη η ερωτηση πιστευω θα ειχε μια ξεκαθαρη απαντηση μεχρι και τις αρχες του 20 αιωνα. Τωρα η επικαιρη ερωτηση ειναι αν αντεχεται χωρις internet . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Κι εγώ την τηλεόραση ΔΕΝ την αντέχω.
Όταν την ανοίγω, είναι για να δω κάποια ταινία από το DVD player, και σπάνια όταν θέλω να παρακολουθήσω κάποια καλή ταινία, αλλά συνήθως μου σπάνε τα νεύρα οι πολλές διακοπές για διαφημίσεις και "δείτε", και έχει συμβεί να παρατήσω το έργο στη μέση από τα νεύρα μου.
Οπότε την ανοίγω μόνο για ταινίες και σπάνια για κάτι άλλο, και χαίρομαι που και άλλα άτομα δεν την κάνουν καθόλου κέφι όπως και εγώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisk

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Βλεπω σπανια τηλεοραση(το τελευταιο πραγμα που ειδα ηταν αγωνας formula 1)... Οσο για την "ενημερωση" που χανει καποιος που δε βλεπει, μπορει να την αναπληρωσει απο αλλου και με καλυτερη ποιοτητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Effy18

Νεοφερμένος

Η Effy18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Πλεον ενημερώνομαι μόνο απο το διαδίκτυο, οπότε δε βρίσκω λόγο για να ανοίξω την τηλεόραση. Οι ειδήσεις πάντα με άγχωναν, πλυν του τα ΜΜΕ διαστρεβλώνουν την αλήθεια. Για λόγους ψυχαγωγίας τώρα ίσως κάτσω μια φορά να δω μια ταινία... Κατα τα άλλα ιντερνετ και πάλι ιντερνετ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αντέχω.
Έτσι κι αλλιώς δε βλέπω ποτέ τηλεόραση. Μπορεί τα πρωινά απλά να την ανοίξω και να παίζει το Mtv, κατά τ' άλλα μόνο όταν δεν έχω τίποτα να κάνω και βαριέμαι να κάτσω στο πισί ορ σάμθινγκ, θα κάτσω να δω τι παίζει.
Εξάλλου και τη τηλεόραση που είχα στο δωμάτιό μου την έβγαλα γιατί μου χάλαγε τη διακόσμηση.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top