Τι σας αρέσει να μαζεύετε;

Iduna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Iduna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Πολυ πρωτοτυπα πραγματα...
βιβλια
cd
αρωματα
και κραταω τα εισητηρια απο τις συναυλιες που πηγαινω.λολ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
νομίσματα και καπάκια από μπύρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εμπειρίες,
και φυσικά, βιβλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eftychia

Νεοφερμένος

Η eftychia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Σαν την Iduna κι εγω κραταω απο το σινεμά τα χαρτάκια κι εχω συλλογή απο ταινίες και animation σηριαλ (simpsons, southpark, family guy, american dad).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κοχύλια και νομίσματα ξένων χωρών... Δεν είναι τυχαίο που και τα δύο έχουν να κάνουν με διακοπές! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Affliction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Πλέον τίποτα. Μικρός όμως μάζευα μπρελόκ, σουγιάδες και ξένα νομίσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Τα εισητήρια από τις συναυλίες.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
παλιότερα, γραμματόσημα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Βότσαλα και κοχύλια από παραλίες, νομίσματα και διαφόρων ειδών μπροσούρες από χώρες που είχα επισκεφθεί, όταν ήμουν μικρή μάζευα και χαρτοπετσέτες από πάρτυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wagneriandandy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 171 μηνύματα.
κουκουτσια απο ξινα σταφυλια. :D
Μπα...περιοριζομαι στα εισητηρια απο συναυλιες κι εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3l3n@

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Λοιπόν...έχουμε και λέμε..
1. Κέρματα και χαρτονομίσματα απο διάφορες χώρες και χρονολογίες, όχι Ευρώ.
2. Πολλά άλμπουμ με γραμματόσημα που συνεχίζουν να εμπλουτίζονται απο γενιά σε γενιά.
3. Εισητήρια απο συναυλίες.
4. CD
5. Μινιατούρες απο κεραμικές κουκλίτσες απο την Deagostini..πιο μικρή στο δημοτικό κυρίως είχα τρέλα..:redface:
6. Και τέλος, έχω στον τοίχο μου κρεμασμένη μια ξύλινη βιτρίνα ας το πούμε, με μικρά ραφάκια που έχω πολλές και διάφορες μινιατούρες απο ήρωες της Disney απο Mickey, Minni και ότι άλλο έχει κυκλοφορήσει..

Πάντως όσες φορές πήγα να τα αποχωριστώ δεν μπόρεσα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Kαλά, μαζεύω πολλά.

Έχω αμέτρητες "ανοιχτές" συλλογές. Περιτυλίγματα από τσίχλες-καραμέλες, επιφυλλίδες εφημερίδων, ετικέτες ρούχων, εισητήρια συναυλιών, μικρά παιχνιδάκια, κοτσιδάκια, πέννες, χάντρες. Οι περισσότερες είναι αρκετά "εξοπλισμένες"...:D

Επίσης, έχω "κλείσει" και κάποιες. Τηλεκάρτες, γραμματόσημα, ξένα νομίσματα.:(

Και άλλες τις έχω καταστρέψει. Όπως μία που είχα με χάλκινα ευρώ. [Έφτασα στα είκοσι ευρώ σύνολο και τα ξόδεψα :redface:].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δύο εισητήρια των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. :)




Κι άλλα που τα ξεχνάω αυτή τη στιγμή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Εισητήρια από συναυλίες και ταινίες, κέρματα ξένων χωρών (κυρίως ευρώ που βρίσκονται και πιο εύκολα) και ... (το καλύτερο!!!) αναμνηστικά σφηνοπότηρα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
φυλάω όλα τα εισιτήρια από τους αγώνες της ομόνοιας που πήγα μέχρι τώρα (ποδόσφαιρο μπάσκετ βόλλεϋ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georges5773

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
οτιδιποτε παοκτσιδικο και θεματα για το κινιτο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Cd's, σφηνοπότηρα, χαρτονένια ποτήρια της coca cola των goodys, εισητήρια από συναυλίες και αποκόμματα από εφημερίδες/περιοδικά που σχετίζονται με θέματα που με ενδιαφέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μαζεύω διάφορα αναμνηστικά (πχ εισητήρια λεωφορείων από διακοπές, εισητήρια πλοίων, φωτογραφίες :P:P:P) καθώς επίσης και εισητήρια συναυλιών για να θυμάμαι ότι ήμουν κι εγώ εκεί :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Πώ πω τι θυμήθηκα τώρα, τις τάπες που μάζευα κάποτε από τα διάφορα πατατογαριδάκια (που να είναι ξεχασμένες :|) Τώρα μαζεύω τα λουλούδια που μου χαρίζει το έτερον ήμισυ (μπιιρρρ πολύ ρομαντικό :P) και φωτογραφίες (δεν θα έχω γεμίσει και έναν σκληρό δίσκο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androuts

Νεοφερμένος

Ο Andreas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
εισητηρια ΜΕΤΡΟ-ΤΡΟΛΕΫ-ΤΡΑΜ-ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ-ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ-ΗΛΕΚΤΡΙΚΟΥ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top