Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μετά την τραγική τους ήττα από τον πρώτο γύρο, δε νομίζω να διακινδύνευαν να χάσουν κι άλλον έναν δολοφόνο, τουλάχιστον όχι με αυτόν τον τρόπο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ναι... πιθανόν... :hmm:


πάντως... χωρίς πλάκα με προβληματίζει αρκετά αυτό που εντόπισε ο shaman για τον papas :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δηλαδη Ηρω λες για Λορυ, Μπιλ Σλειερ, ΚΕ και Γιουκι.....

μαλιστα.....:hmm:

Και ΚΕ μιλας για Λορυ, Νινα, Αννουλα, Παπας....

μαλιστα.....:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Παιδιά.. ο fandago τώρα θα βρίσκεται σε καμιά παραλία ή σε καμιά ταβερνούλα απολαμβάνοντας Καρπαθιώτικους μεζέδες!:D

Είπα ρε παιδιά ποιους θεωρώ ύποπτους τόσες φορές. Τον Λόριεν ίσως είμαι και η μοναδική τελικά που δεν τον θεωρώ, αλλά θα τον ψηφίσω μόνο και μόνο γιατί θα με βοηθήσει να καταλάβω τι είναι οι υπόλοιποι.

Νεράιδα δες πάλι εδώ να μην τα ξαναγράφω. Δεν έχει αλλάξει κάτι από αυτό, εκτός του ότι φυσικά και η Niyia δεν είναι δολοφόνος.

Και θα πρόσθετα την Youki :)



Ηρούλι συμφωνώ με όλα όσα είπες. Η Niyia δεν είναι δολοφόνος και η Youki είναι ύποπτη. Οι υπόλοιποι σταθεροί παραμένουν. Επίσης, ούτε κι εγώ ψήφισα τον Lorien επειδή τον θεωρώ ύποπτο. Όλοι όσοι τον ψηφίσαμε έχουμε και την περιέργεια ως κίνητρο, και πολύ ισχυρό.

ΑΛΛΑ, υπάρχει ένα μεγάλο αλλά. Εδώ διαφωνώ καθέτως. Ο fandago δεν τρώει. Είναι σε παραλία, στήνει σκηνή τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είπα ρε παιδιά ποιους θεωρώ ύποπτους τόσες φορές. Τον Λόριεν ίσως είμαι και η μοναδική τελικά που δεν τον θεωρώ, αλλά θα τον ψηφίσω μόνο και μόνο γιατί θα με βοηθήσει να καταλάβω τι είναι οι υπόλοιποι.
Αμα ειναι να βοηθησω ετσι, χαλάλι :)

5 ψηφισαν
5 Λόριεν.

ρεκορ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αμα ειναι να βοηθησω ετσι, χαλάλι :)

5 ψηφισαν
5 Λόριεν.

ρεκορ; :P

Ναι, αν μας βοηθούσες Λόριεν θα το εκτιμούσαμε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
O fantasmenos μου έκανε προσωπικά για ιερόδουλη (και κακή μάλιστα...ρεεεεεεεεεεεε δώστε το ρόλο σε καμία γυναίκα :P)
Αυτό μου έβγαζε...δεν ξέρω :P

Τον Λόρι αρχίζω να μην το θεωρώ δολοφόνο αν και όλοι πλέον έχουν πέσει πάνω του (ακόμα κι εγώ στην 1η ψηφοφορία)
Πάντως ακόμα κι αν είναι α) ή θα τον βγάλουν με προκήρυξη ή β) ακόμα και οι δολοφόνοι θα τον ψηφίσουν για να μην αποκαλυφθούν... Έτσι όπως είναι η κατάσταση οποιοσδήποτε ψηφίσει άκυρο θα φανεί ύποπτος νομίζω....


Λόρι για εμένα γιατί δεν θέλω να πάρω κι άλλη απουσία κι ας βοηθήσει η αποκάλυψη της ταυτότητάς του....

P/s: wow...μετά από πόσα παιχνίδια γράφω τόσα πολλά; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fantasmenos :
  4. fandago :
  5. Ηρώ : Lorien
  6. jrot6 : Lorien
  7. Κακή Επιρροή : Lorien
  8. Lorien :
  9. Neraida : Lorien
  10. nina21 :
  11. Nininaou : Lorien
  12. papas :
  13. shaman :
  14. Vkey : Lorien
  15. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorien 6

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)[/quote]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
6 στους 6 !

Λοιπόν, απο τη μια λυπαμαι που ειμαι μονιμως υποπτος, αλλά από την άλη ειμαι βαθυτατα συγκινημένος που θα βοηθησω τους πολιτες και ισως ριξω λιγο φως στο ποιοι ειναι ποιοι...

..όπως η ΚΕ την οποια ψηφιζω γιατί κανενας άλλος παικτης ποτέ ως τώρα δεν έδειξε τοοοση σιγουρια για κατι. Υποπτο. ΚΕ, κι ας ειναι η τελευταια μου ψηφος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Δηλαδη Ηρω λες για Λορυ, Μπιλ Σλειερ, ΚΕ και Γιουκι.....

μαλιστα.....:hmm:

Και ΚΕ μιλας για Λορυ, Νινα, Αννουλα, Παπας....

μαλιστα.....:hmm:

Καλά από αυτό και μόνο είναι καραύποπτη η ΚουΕ. Για να δούμε τι θα δείξει η αυτοψία αύριο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ : Lorien
  5. jrot6 : Lorien
  6. Κακή Επιρροή : Lorien
  7. Lorien : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : Lorien
  9. nina21 :
  10. Nininaou : Lorien
  11. papas :
  12. shaman :
  13. Vkey : Lorien
  14. Youki :
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorien 6
Κακή Επιρροή 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)


--

Βρε Μπιλλ ο φαντασμένος έφυγε τι τον "σερνεις" στη λίστα? :P
Ρηνούλα πώς και δεν το πρόσεξες? Με απογοητεύεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
καλά να σας πω κάτι?
θα είναι έκπληξη αν ΔΕΝ τον βγάλουν οι δολοφόνοι τον Lorien

κι επειδή θα τον βγάλουν, μη μασάτε... και οι δολοφόνοι θα τον ψηφίζουν

αρχίστε να σκέφτεστε ποιος θα είναι η επόμενη ψήφος σας (Δλδ εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Βρε Μπιλλ ο φαντασμένος έφυγε τι τον "σερνεις" στη λίστα? :P
Ρηνούλα πώς και δεν το πρόσεξες? Με απογοητεύεις :P

:'(:'(:'(:'(
Συγγνώμη...

Κι άλλος τόνος...:D:P

Bill περίμενε εσύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και σε μια απελπισμένη προσπάθεια να σώσω το τομάρι μου θα πω....
αν βγει ο L απ τους δολοφόνους, οι δολοφόνοι ξέρουν ότι μετά θα πέσετε πάνω μου...
σκεφτείτε το αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δηλαδη Ηρω λες για Λορυ, Μπιλ Σλειερ, ΚΕ και Γιουκι.....

μαλιστα.....:hmm:

Και ΚΕ μιλας για Λορυ, Νινα, Αννουλα, Παπας....

μαλιστα.....:hmm:

Νεράιδα, με δεδομένο ότι Lory και Lorelai είναι δολοφόνοι, ψάχνουμε άλλους δύο δολοφόνους
είπα ότι η Αννούλα ψήφισε την nininaou που όλοι ξέρουμε ότι ΔΕΝ είναι
είπα ότι η Νίνα έχει ύποπτη συμπεριφορά γιατί πιστεύω ότι ένας πολίτης, θα προβληματιζόταν στο κατεβατό μου και δεν θα το απέρριπτε χωρίς δεύτερη σκέψη
Είπα ότι ο παπας είναι πιθανό μιας που το σκεπτικό του shaman δεν είναι άκυρο

για μένα ξέρω με σιγουριά ποιοι ΔΕΝ είναι
για μένα οι ΣΙΓΟΥΡΟΙ που ΔΕΝ είναι είναι μόνο οι
Nininaou, Youki, Vkey, Bill Slayer, Fantago, Jrot6 και φυσικά κι εγώ που ξέρω ότι δεν είμαι

όλοι οι υπόλοιποι, θα είναι πάντα ύποπτοι
άλλοι λιγότερο, άλλοι περισσότερο μέχρι να βρεθούν ατράνταχτες αποδείξεις

αν το θες, ακόμα κι εσύ και η Ηρώ, έχετε ένα βαθμό επικινδυνότητας αλλά απλά όχι μεγάλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εννοείται ψηφίζω Lorien...

Θεωρώ 4αδα Lorelai, lorien, nina και nininaou. Για το Φαντασμένο δεν ειμαι και 100% βεβαιη παρόλο που η συμπεριφορά του ήταν ότι ναναι...Και προφανως η niyia ηταν πολίτης γιατί διαφορετικά θα χαν φροντίσει οι άλλοι δολοφονοι να μην...ξεχαστεί.
Σημερα ο lorien ή που θα δολοφονηθεί ή που θα φύγει παμψηφεί.
Θεωρώ πιο πιθανό το 2ο.
Θα δέιξει...

Ελπίζω αν τελικά επαληθευτώ και βγει δολοφόνι ο lorien να μην συνεχίσετε μερικές μερικές (:whistle:) να με θεωρείτε ύποπτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Youki σε στοιχηματίζω ότι ο Lorien θα δολοφονηθεί στη μία :P
Με αυτόν τον τρόπο δεν φαίνεται το τι είναι και όλες οι υποψίες πέφτουν πάνω μου που θα με βγάλετε και θα δείτε μεν ότι είμαι πολίτης αλλά θα είναι "Αργά" και δεν θα είναι και αρκετό
θα είσαστε πάντα με το σκεπτικό ότι ΑΝ ο Lorien ήταν πολίτης τότε εγώ ήμουν ιερόδουλη
κι άρα όλα όσα σας έχω πει δεν θα ληφθούν υπόψη ;)
κάτι που προφανώς και βολεύει τους δολοφόνους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. Αννούλα :
  2. Bill_Slayer :
  3. fandago :
  4. Ηρώ : Lorien
  5. jrot6 : Lorien
  6. Κακή Επιρροή : Lorien
  7. Lorien : Κακή Επιρροή
  8. Neraida : Lorien
  9. nina21 :
  10. Nininaou : Lorien
  11. papas :
  12. shaman :
  13. Vkey : Lorien
  14. Youki : Lorien
Οι σταυρωμένοι με σειρά προτίμησης:P
Lorien 7
Κακή Επιρροή 1

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά
  1. Lorelai #186 (ψηφοφορία) > δολοφόνος
  2. xanp #340 (δολοφονία) > πολίτης
  3. fantasmenos #461(ψηφοφορία) > ?
Απουσίες
Vkey 1


Niyia
(αποχώρηση λόγω δύο διαδοχικών απουσιών)

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με την ψήφο σας ως
τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Υπενθυμίζω ότι την Τετάρτη, θα μάθετε την ιδιότητα του MVP (Most Voted Person)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Ωστε με υποψιάζεστε εεε??? (ξέρετε για ποιους λέω :worry:) ...αλλά παρ' όλες τις υποψίες σας γιατί κανείς δεν κάνει το λάθος να με ψηφίσει??? Με αφίνετε για το τέλος εεε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ωστε με υποψιάζεστε εεε??? (ξέρετε για ποιους λέω :worry:) ...αλλά παρ' όλες τις υποψίες σας γιατί κανείς δεν κάνει το λάθος να με ψηφίσει??? Με αφίνετε για το τέλος εεε???

γιατί υπάρχουν και πιο ένοχοι από εσένα :P
μην ανησυχείς θα έρθει κι η σειρά σου :P
ΕΙΔΙΚΑ μετά από τέτοιο ποστ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top