Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μια ερωτησούλα προς όλους εσάς τους δαιμόνιους ντετεκτιβ. Γιατί η Λορελάι (που υπενθυμίζω είναι ή μαλλον ήταν δολοφόνα) υπερασπίστηκε το Λόριεν όταν αυτός κατηγορήθηκε και προσπάθησε να στρέψει τις υποψίες στο Φάνταγκο?
Αυτό δηλαδή εσας δεν σας λέει τίποτα? Για μένα όσοι είναι σίγουροι για την αθωότητα του Λόρυ είναι κάργα ύποπτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Βρε παιδιά, πείτε ότι βγαίνουν σήμερα οι πιο ύποπτοι κατά γενική ομολογία. Τι θα καταλάβουμε;:worry:

Σκοπός είναι να εκμεταλλευόμαστε τις ψηφοφορίες που φαίνεται η ιδιότητα, ώστε να ανακαλύψουμε και το συνάφι τους!:P

Αν ΔΕΝ είναι δολοφόνοι νεράιδα, καταλαβαίνουμε πως έχουμε κάνει λάθος και στρέφουμε την προσοχή μας αλλού!

Δεν μπορεί να το αφήσουμε έτσι.. να τον φάμε χωρίς να έχουμε σιγουρέψει τι είναι!
Αυτό το λάθος κάνατε στον προηγούμενο γύρο, δεν είχατε κανέναν σίγουρο και αυτό σας έκανε να μπερδευτείτε εντελώς! ;)

Ακόμα και ο Λοριεν να βγει αύριο και όχι ο φαντασμενος, πάλι θα δούμε αν η καλή μας Αναστασία είναι ένοχη ή όχι.
Αν βγει ο φαντασμενος τότε θα έχουμε άλλο ένα 2/2 (2ψηφοφορίες που φαίνεται ιδιότητα/ 2 δολοφόνοι)

Μη μου τους φάτε σήμερα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Μια ερωτησούλα προς όλους εσάς τους δαιμόνιους ντετεκτιβ. Γιατί η Λορελάι (που υπενθυμίζω είναι ή μαλλον ήταν δολοφόνα) υπερασπίστηκε το Λόριεν όταν αυτός κατηγορήθηκε και προσπάθησε να στρέψει τις υποψίες στο Φάνταγκο?
Αυτό δηλαδή εσας δεν σας λέει τίποτα? Για μένα όσοι είναι σίγουροι για την αθωότητα του Λόρυ είναι κάργα ύποπτοι.


Youki γενικά συμφωνώ μαζί σου, απλά να θυμίσω κάτι!
Κι εγώ στον προηγούμενο γύρο λίγο πριν βγω, υπερασπιζόμουν τη Δανάη, για να την πάρω στον βούρκο μαζι μου!:P
Και το κατάφερα, με το που έφυγα τη θεώρησαν αμέσως ύποπτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αννουλα

Δραστήριο μέλος

Η Αννουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 473 μηνύματα.
Αρκετα απασχολημενη σημερα αλλα ηρθα να δηλωσω την παρουσια μου και να ψηφισω..:P
Η ΚΕ δεν ξερω με μπερδευει λιγακι...εχει μπει πολυ επιθετικα αλλα δεν την εχω για δολοφονο..δεν ξερω κιολας μπορει!Μαλλον για ιεροδουλη πιο πολυ!Η Νινινιαου με προβληματισε με το ποστ της που ελεγε να εχουμε κριτηριο τα επιχειρηματα και οχι ποιος ψηφισε ποιον..Κ μιας και δεν μου ακουγεται λογικο και περισσοτερο σαν να καρφωνεται ακουγεται ''γνωμη μου παντα'' και μαλλον σαν να προσπαθει να ριξει σε αλλους ευθυνες και να αποτρεψει βλεμματα και υποψιες,θα την ειχα πιο πιθανη δολοφονα!Ο Λοριεν παλι δεν μου κανει κατι για δολοφονος δεν ξερω..Για φαντασμενο παλι ειμαι καπου στην μεση,προσπαθω ακομα να καταλαβω..
Προς το παρον η ψηφος μου παει Νινινιαου και βλεπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και θα ψηφισω fantasmenos,γτ εχω απορια να δω τι ειναι...:hmm:

Δε θα μάθεις τι είναι αν τον ψηφίσεις σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
ο Lorien ΔΕΝ είναι πολίτης.-

Έψαχνα κι εγώ τον Καστίγιο...(Νέρι και Νέρι...):P

Αναφέρομαι στο ενδεχόμενο που είπες ότι υπάρχει [Του να'ναι πολίτης και να βοηθηθούμε ακόμα κι έτσι],το οποίο δεν υπάρχει.


Ηρώ, για μένα είναι κρίμα να μένει ένας δολοφόνος μέσα, επειδή αν βγεί δε θα μάθουμε την ιδιότητά του. Και σε άλλη μέρα να βγει δεν περιμένω να με εκπλήξει αυτό που θα μάθουμε γι'αυτόν. Υπάρχουν άλλοι που δεν είναι τόσο σίγουροι (ΚουΕ, Bill_Slayer, Niyia και Lorien) oι οποίοι θέλουμε όντως να "μάθουμε" την ιδιότητά τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Δεν μπορεί να το αφήσουμε έτσι.. να τον φάμε χωρίς να έχουμε σιγουρέψει τι είναι!
Αυτό το λάθος κάνατε στον προηγούμενο γύρο, δεν είχατε κανέναν σίγουρο και αυτό σας έκανε να μπερδευτείτε εντελώς! ;)

Ακόμα και ο Λοριεν να βγει αύριο και όχι ο φαντασμενος, πάλι θα δούμε αν η καλή μας Αναστασία είναι ένοχη ή όχι.
Αν βγει ο φαντασμενος τότε θα έχουμε άλλο ένα 2/2 (2ψηφοφορίες που φαίνεται ιδιότητα/ 2 δολοφόνοι)

Μη μου τους φάτε σήμερα!:D

επιτέλους, ένα ποστ που συμφωνούμε :P
Θέλεις να βγάλουμε αύριο τον Lorien ώστε να σιγουρέψετε και τη δική μου στάση?
Γιατί αν αύριο βγάλουμε fantasmeno, το μόνο που σιγουρεύουμε είναι ο fantasmenos


Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ!!!!
Αννούλα μου .... έχεις διαβάσει όλα τα ποστ προσεκτικά? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Έψαχνα κι εγώ τον Καστίγιο...(Νέρι και Νέρι...):P

Αναφέρομαι στο ενδεχόμενο που είπες ότι υπάρχει [Του να'ναι πολίτης και να βοηθηθούμε ακόμα κι έτσι],το οποίο δεν υπάρχει.

πως... αν είναι πολίτης τότε εγώ σας έχω πάρει όλους εσκεμμένα στο λαιμό μου;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Βρε παιδιά, πείτε ότι βγαίνουν σήμερα οι πιο ύποπτοι κατά γενική ομολογία. Τι θα καταλάβουμε;:worry:

Σκοπός είναι να εκμεταλλευόμαστε τις ψηφοφορίες που φαίνεται η ιδιότητα, ώστε να ανακαλύψουμε και το συνάφι τους!:P

Αν ΔΕΝ είναι δολοφόνοι νεράιδα, καταλαβαίνουμε πως έχουμε κάνει λάθος και στρέφουμε την προσοχή μας αλλού!

Δεν μπορεί να το αφήσουμε έτσι.. να τον φάμε χωρίς να έχουμε σιγουρέψει τι είναι!
Αυτό το λάθος κάνατε στον προηγούμενο γύρο, δεν είχατε κανέναν σίγουρο και αυτό σας έκανε να μπερδευτείτε εντελώς! ;)

Ακόμα και ο Λοριεν να βγει αύριο και όχι ο φαντασμενος, πάλι θα δούμε αν η καλή μας Αναστασία είναι ένοχη ή όχι.
Αν βγει ο φαντασμενος τότε θα έχουμε άλλο ένα 2/2 (2ψηφοφορίες που φαίνεται ιδιότητα/ 2 δολοφόνοι)

Μη μου τους φάτε σήμερα!:D
Σκοπός είναι να βγάλουμε έξω τους δολοφόνους. Είτε το μαθαίνουμε είτε όχι. Αν βγάζουμε κάθε μέρα εναν έξω σε 4 μέρες κερδίσαμε, αν βγάζουμε εναν εξω μερα παρα μερα και στο ενδιάμεσο φευγει ένας πολίτης στη δολοφονία και ένας ακόμα στην ψηφοφορία που δεν μαθαίνουμε ιδιότητα (γιατί θα κραταμε μεσα τους δολοφονους μεχρι να ρθει η μερα να μαθουμε τι ειναι ο ψηφισμένος)...το χάσαμε το παιχνίδι 100%. Επομένως ξεκολήστε από αυτό. Αλλωστε καποια στιγμή ενδιαμεσα θα μάθουμε ποσοι εχουν μείνει.
Ηρώ...πολύ περιεργα μας τα λες ξαφνικά.

Youki γενικά συμφωνώ μαζί σου, απλά να θυμίσω κάτι!
Κι εγώ στον προηγούμενο γύρο λίγο πριν βγω, υπερασπιζόμουν τη Δανάη, για να την πάρω στον βούρκο μαζι μου!:P
Και το κατάφερα, με το που έφυγα τη θεώρησαν αμέσως ύποπτη!
Ναι μόνο που η Λορελαι το έκανε αυτό στο 2ο της ποστ πριν καν υπάρξει η παραμικρή υποψία για εκείνη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και με τον φαντασμένο αύριο σιγουρεύουμε και άλλα..
έμμεσα και σένα..
και γενικά αφού αν βγει δολοφόνος σε μέρα που φαίνεται, ξέρουμε πόσοι για παράδειγμα έχουν μείνει μέσα.. μπορούμε να συνδυάσουμε ποστ κλπ.
Ενώ αν βγει Λοριεν και δούμε πχ πως είναι πολίτης, το μόνο που θα κερδίσουμε είναι να κατηγορηθείς εσύ και τίποτα πέρα από αυτό.Δηλαδή λογικά στην επόμενη ψηφφορία θα βγεις εσύ. Και συ η ίδια όπως είσαι μου κάνεις για ιερόδουλη, άρα και πάλι άλλη μια ψηφοφορία χαμένη!Σε αυτό βασίζεσαι!:)

Το πάω μακρυά.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
πως... αν είναι πολίτης τότε εγώ σας έχω πάρει όλους εσκεμμένα στο λαιμό μου;)

Θα μπορούσε όμως να μην είναι "εσκεμμένα" αυτά που είπες. Το ότι κατηγόρησες λάθος άτομο δεν αρκεί για να πούμε ότι είσαι δολοφόνος με σιγουριά.

Υοuki, αυτό σκέφτομαι κι εγώ:

Σκοπός είναι να βγάλουμε έξω τους δολοφόνους. Είτε το μαθαίνουμε είτε όχι. Αν βγάζουμε κάθε μέρα εναν έξω σε 4 μέρες κερδίσαμε, αν βγάζουμε εναν εξω μερα παρα μερα και στο ενδιάμεσο φευγει ένας πολίτης στη δολοφονία και ένας ακόμα στην ψηφοφορία που δεν μαθαίνουμε ιδιότητα (γιατί θα κραταμε μεσα τους δολοφονους μεχρι να ρθει η μερα να μαθουμε τι ειναι ο ψηφισμένος)...το χάσαμε το παιχνίδι 100%. Επομένως ξεκολήστε από αυτό. Αλλωστε καποια στιγμή ενδιαμεσα θα μάθουμε ποσοι εχουν μείνει.

Ηρώ ξανασκέψου το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σκοπός είναι να βγάλουμε έξω τους δολοφόνους. Είτε το μαθαίνουμε είτε όχι. Αν βγάζουμε κάθε μέρα εναν έξω σε 4 μέρες κερδίσαμε, αν βγάζουμε εναν εξω μερα παρα μερα και στο ενδιάμεσο φευγει ένας πολίτης στη δολοφονία και ένας ακόμα στην ψηφοφορία που δεν μαθαίνουμε ιδιότητα (γιατί θα κραταμε μεσα τους δολοφονους μεχρι να ρθει η μερα να μαθουμε τι ειναι ο ψηφισμένος)...το χάσαμε το παιχνίδι 100%. Επομένως ξεκολήστε από αυτό. Αλλωστε καποια στιγμή ενδιαμεσα θα μάθουμε ποσοι εχουν μείνει.
Ηρώ...πολύ περιεργα μας τα λες ξαφνικά.

Έλα βρε Youki μου, που τα λέω εγώ περίεργα.. Και δεν προτείνω να βγει πολίτης σήμερα, απλά κάποιος που μας κάνει για δολοφόνος απλά είμαστε λιγότερο σίγουροι, όπως η Niyia.
Άλλωστε την είχες ψηφίσει και συ αρχικά στον προηγούμενο γύρο, που σημαίνει πως συμφωνείς :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
πως... αν είναι πολίτης τότε εγώ σας έχω πάρει όλους εσκεμμένα στο λαιμό μου;)

Να ΄το αυτό που έλεγα! Να ΄τη η ιερόδουλη. Δεν τη νοιάζει αν θα βγει.. γιατί θα μας έχει παρασύρει σε δύο λάθος ψηφοφορίες!;)

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και με τον φαντασμένο αύριο σιγουρεύουμε και άλλα..
έμμεσα και σένα..
και γενικά αφού αν βγει δολοφόνος σε μέρα που φαίνεται, ξέρουμε πόσοι για παράδειγμα έχουν μείνει μέσα.. μπορούμε να συνδυάσουμε ποστ κλπ.
Ενώ αν βγει Λοριεν και δούμε πχ πως είναι πολίτης, το μόνο που θα κερδίσουμε είναι να κατηγορηθείς εσύ και τίποτα πέρα από αυτό.Δηλαδή λογικά στην επόμενη ψηφφορία θα βγεις εσύ. Και συ η ίδια όπως είσαι μου κάνεις για ιερόδουλη, άρα και πάλι άλλη μια ψηφοφορία χαμένη!Σε αυτό βασίζεσαι!:)

Το πάω μακρυά.. ;)
Ηρώ μάλλον θα αρχίσω κι εγώ να σε υποπτεύομαι γιατί από την ώρα που βγήκε η Λορελαι έχεις πάρει τη θεση της σαν "ο καλος παιχτης που ξαφνικά επαθε εγκεφαλικό και παίζει άθλια". Aka δολοφόνος. :)

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί όταν μαθεις τι είναι ο φαντασμένος σιγουρεύεις τι είμαι εγω...:hmm:

Επίσης πριν 1 ωρα ήταν ο φαντασμένος ιερόδουλη, πριν μισή η ΚΕ και τώρα εγώ....χμ...εμένα μου φαίνεται ότι δεν είναι κανείς από αυτούς τους 3...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ μάλλον θα αρχίσω κι εγώ να σε υποπτεύομαι γιατί από την ώρα που βγήκε η Λορελαι έχεις πάρει τη θεση της σαν "ο καλος παιχτης που ξαφνικά επαθε εγκεφαλικό και παίζει άθλια". Aka δολοφόνος. :)

Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί όταν μαθεις τι είναι ο φαντασμένος σιγουρεύεις τι είμαι εγω...:hmm:

Επίσης πριν 1 ωρα ήταν ο φαντασμένος ιερόδουλη, πριν μισή η ΚΕ και τώρα εγώ....χμ...εμένα μου φαίνεται ότι δεν είναι κανείς από αυτούς τους 3...

Εσύ; :worry:

Γρλαψε λάθος! Στην ΚουΕ αναφερόμουν :P

Έντιτ: ναι, γιατί όσο γίνονται ποστ τόσο πιο πολύ ξεκαθαρίζουν οι ρόλοι. Απλό.
Και ποιος άλλος με υποπτεύεται για να χουμε καλο ρωτημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Έλα βρε Youki μου, που τα λέω εγώ περίεργα.. Και δεν προτείνω να βγει πολίτης σήμερα, απλά κάποιος που μας κάνει για δολοφόνος απλά είμαστε λιγότερο σίγουροι, όπως η Niyia.
Άλλωστε την είχες ψηφίσει και συ αρχικά στον προηγούμενο γύρο, που σημαίνει πως συμφωνείς :)
Ναι την είχα ψηφίσει, με το σκεπτικό με το οποίο ξεκίνησα να παίξω (συμφωνώντας με το Φανταγκο να φύγουν όσοι δεν πολυμιλανε για να μην μπερδευόμαστε και επειδή πίστευα ότι συγκέντρωνε αρκετές πιθανότητες να την βαλαν δολοφόνα). Είπα όμως και τότε, ότι αν έχω κάποιο σιγουρο δολοφόνο θα προτιμήσω να φύγει εκείνος παρά καποιος που παίζει και να μην είναι. Και γιαυτό άλλωστε άλλαξα ψήφο και ψήφισα τη Λορελαι.
Τώρα είμαι 100% σίγουρη ότι είναι ο Λόριεν και προτιμώ να διώξω αυτόν παρά κάποιον που παίζει και να μην έιναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
O fantasmenos δηλαδή εσένα δε σου φαίνεται ύποπτος;:worry:

Συμφωνούμε για Λοριεν, αλλά αύριο και αυτό με επιφυλάξεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πφφφ....Ηρω...αυτο που λεει η Γιουκι για σιγουρια με βρισκει συμφωνη...
Και κατι αλλο...μηπως τελικα εχει βαση αυτο που λεει σχετικα με την υπερασπιση του Λοριεν απο τη Λορελαι..?????
Το οτι εγινε πριν την υποπτευτει καποιος ειναι σιγουρο?!!
Εαν ναι...μου φαινεται πως ο Λορυ βρωμαει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
O fantasmenos δηλαδή εσένα δε σου φαίνεται ύποπτος;:worry:

Συμφωνούμε για Λοριεν, αλλά αύριο και αυτό με επιφυλάξεις! :)
Ναι μου φαίνεται. Αλλά για το Φαν είμαι 90% βεβαιη ενω για το Λορυ 100%! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Εκανα μια πολύ τρελή σκέψη τώρα...κι αν οι δολοφόνοι προσπαθούν να κρατήσουν σήμερα μεσα το Λόρυ ωστε αν αύριο δουν ότι κινδυνεύει να βγει να τον δολοφονήσουν? Κι ετσι και δεν θα μάθουμε ιδιοτητα και θα φανεί σαν αθώος πολίτης και θα πέσουν οι υποψίες σε άλλους...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top